شستشوی لباس

شستن لباس کتان
نحوه شستن لباس کتان به دلیل بافت متفاوتی که نسبت به سایر لباس های دیگر دارد باید با رعایت برخی از اصول درست شستشو انجام شود.
لباس مخمل کبریتی

لباس های مخمل کبریتی رو اینطوری باید شست

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شستن غیراصولی به لباس آسیب میزدند و لباس ها بسته به جنس پارچه، روش شستشوی متفاوتی دارند. لباس مخمل کبریتی جزو لباس هایی است که اصول شستشوی بخصوصی دارد.
شست و شوی پارچه

جنس لباست رو بگو روش شستنش رو بگم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر فکر میکنید که استفاده از پارچه های مختلف برای لباس کارسختی است اشتباه میکنید، شما میتوانید با رعایت چند نکته از تمامی پارچه ها به راحتی استفاده کنید.
پاک کردن اسلایم از لباس

اسلایم خشک شده رو فوری و راحت پاک کن + آموزش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
لکه اسلایم روی لباس از دلایلی است که مادران علاقه ای به خرید اسلایم برای کودکانشان ندارند اما روش های مؤثر برای پاک کردن آن از لباس این نگرانی را رفع میکند.
نرم کننده طبیعی لباس

نرم کننده ی کاملا طبیعی پارچه و لباس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی نرم کننده ها ممکن است در طول زمان منجر به آلرژی شوند و این در حالی است که شما بصورت کاملا طبیعی و بدون هرگونه ماده شیمیایی می توانید آنرا تهیه کنید.
لباس سفید رنگ گرفته

شستشوی لباس سفید زرد شده و رنگ گرفته

زمان مطالعه : 3 دقیقه
لباس سفید رنگ گرفته و یا پرده ی سفید منزلتان که با شستشوی همزمان با لباس های رنگی دیگر مثل روز اول سفید نیستند را اینطور بشویید تا نتیجه شما را شگفت زده سازد.
اشتباهات شستن لباس

اشتباهی که سالهاست در شستن لباس داریم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی افراد در مورد شستشوی لباس ها باورهای غلطی دارند که موجب آسیب به لباس ها می شوند. این اشتباهات و باورهای غلط هنگام شستن لباس را بدانید و انجام ندهید.
شستن لباس با فلفل

تکنیک جالب شستن لباس با فلفل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم ها برای شستن لباس می توانید از مواد طبیعی و بدون ضرر استفاده کنید. شاید باورتان نشود اما استفاده از فلفل سیاه تاثیر فوق العاده ای در شستشوی لباس دارد.
ترفند شستن لباس

ترفندهای به دردنخور شستشوی لباس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در بین ترفندهای تمیزکاری و شستشوی لباس ها برخی از آن ها هیچ تاثیر و فایده ای ندارند. این ترفندها را بدانید تا دیگر بیهوده انجام ندهید.
شستشوی لباس مشکی

فرمول شستن لباس مشکی بدون بور شدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لباس های مشکی نسبت به سایر لباس ها، نیاز به یک شستشوی دقیق دارند که با رعایت چند نکته می توانید آنها را بدون ایجاد هرمشکلی بصورت کامل شستشو دهید.
نرم کننده لباس

این جنس لباس رو هیچ وقت با نرم کننده نشورید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
احتمالا برایتان پیش آمده که لباستان را در ماشین لباسشویی بیاندازید و خراب شود یا رنگ بدهد، برای اینکه این موضوع تکرار نشود باید شوینده مناسب لباس را بشناسید.
علائم شستشوی لباس

معنی هریک از علائم شستشو روی لباسها چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای افزایش عمر و جلوگیری از آسیب به لباس ها می توانید برای شست و شو، خشک و اتو کردن لباس ها از برچسب های راهنمای لباس ها و علائم بین المللی کمک بگیرید.
خشک کردن لباس

ترفند خشک کردن لباس از هرنوع و جنسی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نحوه شستن و خشک کردن هر نوع و جنس لباس با یکدیگر متفاوت است با دانستن ترفندهای خشک کردن هر جنس لباس ، از خراب شدن آن ها جلوگیری کنید.
رفع بوی دود

رفع بوی دود از لباس و وسایل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
لباس ها و بسیاری از وسایل خانه هنگامی که در مجاورت دود قرار می گیرند بوی دود را به خود جذب می کنند که اگر روش های شستشوی آن ها را ندانید این بو باقی می ماند.
شستشوی پرده زبرا

روش صحیح شستشوی پرده های زبرا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پرده زبرا باید به صورت کاملا تخصصی تمیز شود زیرا در آن از پارچه های لطیفی مثل ابریشم استفاده شده.و نمی توان آن را به طور کامل در آورد و تمیز کرد.
صفحه 1 از 3