جذب افراد

دوست داشتنی شدن
برای محبوب و دوست داشتنی شدن در بین دوستان و نزدیکان خود باید تغییراتی در رفتار خود ایجاد کنید تا فردی جذاب به نظر برسید.
راز جذابیت زنان

راز خانم هایی که از بقیه جذاب ترن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
جذاب شدن خانم ها در نظر مردان تکنیک های خاصی دارد که می توانید با انجام آن ها به سادگی و بدون هزینه جزو زنان جذاب و زیبا باشید.
افزایش کاریزما

روش افزایش کاریزما و تاثیرگذاری بر دیگران

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کاریزماتیک بودن یا تاثیرگذاری، از صفاتی است که همه ما به نحوی به آن علاقمند هستیم و این در حالی است که راه های افزایش کاریزما بودن خیلی ساده می باشند.
کاریزما

کاریزماتیک ها چه شکلی اند ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کاریزماتیک بودن، یکی از اصطلاح هایی است که اگر به میزان کافی با آن آشنا شوید، می توانید نام خود را در لیست افراد موفق در جامعه و خانواده برای همیشه ثبت کنید.
روش جذب افراد

شیوه ی جذب افراد در برخورد اول

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اولین دیدارها با افرادی که می توانند در زندگی ما موثر واقع شوند، بسیار ضروری است که با رعایت چند نکته می توانید اقدام به جذب افراد در برخورد اول کنید.
جملات عاشقانه زنان

جملات عاشقانه که زنان را مجذوب میکند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در زندگی مشترک زنان به محبت بیشتری نیاز دارند مردانی که می خواهند همسر خود را خوشحال کنند می توانند با گقتن جملات عاشقانه زنانه به آن ها محبت و ابراز علاقه کنند.
دوست داشتنی باشیم

چیکار کنم همه ازم خوششون بیاد

زمان مطالعه : 11 دقیقه
همه افراد دوست دارند که تحسین شوند و از نظر دیگران دوست داشتنی به نظر بیایند برای این که فردی دوست داشتنی باشید باید ویژگی هایی خاصی داشته باشید.
چگونه محبوب باشیم

به سادگی محبوب همه شوید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب افراد خواهان این هستند که میان همه محبوب و دوست داشتنی باشند، برای تبدیل شدن به یک فرد محبوب و دوست داشتنی راه های مناسبی وجود دارد.
گفتگو با دیگران

چطور با گفتگو دیگران را جذب کنیم ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آداب گفتگو با دیگران برای جذب شنونده و مخاطب در مرحله اول از شما آغاز می شود ، شمایی که با رعایت چند فن ساده تاثیرگذارترین در جمع خواهید بود.
راندن دیگران از خود

همه از شما دوری می کنن چون ...

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اغلب افرادی که تجربیات تلخی در زندگی گذشته داشتند، ناخواسته رفتارها و کارهایی می کنند که موجب دور شدن و رانده شدن دیگران از خود می شوند.
اشتباهات زنان در جذب مردان

اشتباهاتی که مردتان را از شما دور می کند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی از زنان به اشتباه رفتارهایی در زندگی مشترک خود دارند که نه تنها باعث جذب همسر خود نمی شوند بلکه آنها را از خود دور می کنند. این اشتباهات مردان را بیشتر ناراحت می کند.
ویژگی افراد جذاب

ویژگی که برخی افراد را برای همه جذاب می کند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
قطعا برای شما هم جای سوال است که چه ویژگی هایی باعث شده که برخی از افراد جذاب هستند، در ادامه با 16 ویژگی افراد جذاب آشنا خواید شد.
تو دل برو شدن

چطور یه آدم تو دل برو باشیم ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر فردی این پتانسیل را دارد که یک آدم خواستنی یا تو دل برو باشد نیازی نیست که یک آدم خاص با قیافه و ابعاد و تیپ نامتعارف باشید تا خواستنی و جذاب بشید.
چگونه جذاب باشیم

تحقیقات به شما میگوید چگونه جذاب شوید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آیا افراد جذاب، به طور ذاتی از این موهبت برخوردار هستند و یا رازهایی برای جذابیت خود دارند؟ برای افزایش جذابیت خود به سراغ این رازها بروید.
ویژگی زنان جذاب

کدام ویژگی زنان برای مردان جذاب تر است؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی از ویژگی ها و رفتارهای زنانه برای مردان جذاب است. خانم ها با این خصوصیات اخلاقی می توانند مرد مورد علاقه شان را به خود جذب کنند.
صفحه 1 از 3