جذب افراد

شخصیت قابل اعتماد
افراد قابل اعتماد و معتبر خصوصیات خاصی دارند. اگر میخواهید شخصیت معتبر و قابل اعتمادی از نظر دیگران داشته باشید باید نکاتی را در عادات روزمره رعایت کنید.
تو دل برو شدن

چطور یه آدم تو دل برو باشیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر فردی این پتانسیل را دارد که یک آدم خواستنی یا تو دل برو باشد نیازی نیست که یک آدم خاص با قیافه و ابعاد و تیپ نامتعارف باشید تا خواستنی و جذاب بشید.
افزایش کاریزما

روش افزایش کاریزما و تاثیرگذاری بر دیگران

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کاریزماتیک بودن یا تاثیرگذاری، از صفاتی است که همه ما به نحوی به آن علاقمند هستیم و این در حالی است که راه های افزایش کاریزما بودن خیلی ساده می باشند.
جذب مخاطب

مثل من، نیم ساعته مخاطبت رو جذب کن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
جذب مخاطبان اصول و نکات خاصی دارد. پس باید برای جلب توجه و علاقه نشان دادن مخاطب به حرف های شما، هنگام صحبت این نکات را رعایت کنید.
جلب احترام

کلک روانشناس ها برای جلب احترام

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما هم دوست دارید بدون چاپلوسی و یا صرف هزینه، احترام دیگران را نسبت به خود جلب کنید، میتوانید از فرمول روانشناسان استفاده کنید.
اشتباهات زنان در جذب مردان

اشتباهاتی که مردتان را از شما دور می کند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی از زنان به اشتباه رفتارهایی در زندگی مشترک خود دارند که نه تنها باعث جذب همسر خود نمی شوند بلکه آنها را از خود دور می کنند.
جذب دیگران

اولین چیزی که دیگران رو جذب شما میکنه، چیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همیشه اولین دیدارها پر از استرس است اما نکات رفتاری وجود دارد که شما را در همان اولین دیدار جذاب جلوه خواهد داد و از استرستان کم خواهد کرد.
قیافه جذاب

این رازها، هر قیافه ای رو جذاب میکنه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
عواملی زیادی هستند که یاعث می شوند شما با هر چهره ای که دارید جذاب تر به نظر برسید، کافیست آنهارا یاد بگیرید و در زمان مناسب به کار ببرید.
گفتگو با دیگران

چطور با گفتگو دیگران را جذب کنیم ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آداب گفتگو با دیگران برای جذب شنونده و مخاطب در مرحله اول از شما آغاز می شود ، شمایی که با رعایت چند فن ساده تاثیرگذارترین در جمع خواهید بود.
کاریزما

کاریزماتیک ها چه شکلی اند ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کاریزماتیک بودن، یکی از اصطلاح هایی است که اگر به میزان کافی با آن آشنا شوید، می توانید نام خود را در لیست افراد موفق در جامعه و خانواده برای همیشه ثبت کنید.
چگونه محبوب باشیم

به سادگی محبوب همه شوید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب افراد خواهان این هستند که میان همه محبوب و دوست داشتنی باشند، برای تبدیل شدن به یک فرد محبوب و دوست داشتنی راه های مناسبی وجود دارد.
راز جذابیت زنان

راز خانم هایی که از بقیه جذاب ترن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
جذاب شدن خانم ها در نظر مردان تکنیک های خاصی دارد که می توانید با انجام آن ها به سادگی و بدون هزینه جزو زنان جذاب و زیبا باشید.
دوست داشتنی باشیم

چیکار کنم همه ازم خوششون بیاد

زمان مطالعه : 11 دقیقه
همه افراد دوست دارند که تحسین شوند و از نظر دیگران دوست داشتنی به نظر بیایند برای این که فردی دوست داشتنی باشید باید ویژگی هایی خاصی داشته باشید.
جذب آدم ها

جذب سریع آدم ها با یه روش آسون

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از ما دوست داریم مورد تحسین قرار بگیریم، برای جذب کردن افراد باید استاندارد هایی را در زندگی رعایت کرد تا به کمک آن ها مورد احترام قرار گرفت.
راندن دیگران از خود

همه از شما دوری می کنن چون ...

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اغلب افرادی که تجربیات تلخی در زندگی گذشته داشتند، ناخواسته رفتارها و کارهایی می کنند که موجب دور شدن و رانده شدن دیگران از خود می شوند.
صفحه 1 از 3