جذب افراد

مجذوب
آیا شما هم در این فکر هستید که اطرافیانتان را مجذوب خود کنید؟ با ما همراه باشید تا رازهای جذاب بودن و دوست داشتنی شدن را برایتان بگوییم.
روش جذب متولدین هر ماه

قوی ترین راه برای جذب همسر متولد هر ماه

تاریخ انتشار : 13 شهریور 1402زمان مطالعه : 2 دقیقه
از آنجایی که متولدین هرماه خصوصیات اخلاقی خاصی دارند، سلایق یکسانی هم دارند و شما میتوانید با خواندن این مطلب روش های جذب متولدین هرماه را یاد بگیرید.
شخصیت قابل اعتماد

رفتاری که به شخصیتت اعتبار میده

زمان مطالعه : 7 دقیقه
افراد قابل اعتماد و معتبر خصوصیات خاصی دارند. اگر میخواهید شخصیت معتبر و قابل اعتمادی از نظر دیگران داشته باشید باید نکاتی را در عادات روزمره رعایت کنید.
جلب احترام

کلک روانشناس ها برای جلب احترام

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما هم دوست دارید بدون چاپلوسی و یا صرف هزینه، احترام دیگران را نسبت به خود جلب کنید، میتوانید از فرمول روانشناسان استفاده کنید.
راندن دیگران از خود

همه از شما دوری می کنن چون ...

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اغلب افرادی که تجربیات تلخی در زندگی گذشته داشتند، ناخواسته رفتارها و کارهایی می کنند که موجب دور شدن و رانده شدن دیگران از خود می شوند.
قیافه جذاب

چیزی که هر قیافه ای رو جذاب میکنه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
عواملی زیادی هستند که یاعث می شوند شما با هر چهره ای که دارید جذاب تر به نظر برسید، کافیست آنهارا یاد بگیرید و در زمان مناسب به کار ببرید.
کاریزما

کاریزماتیک ها چه شکلی اند ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کاریزماتیک بودن، یکی از اصطلاح هایی است که اگر به میزان کافی با آن آشنا شوید، می توانید نام خود را در لیست افراد موفق در جامعه و خانواده برای همیشه ثبت کنید.
تو دل برو شدن

چطور یه آدم تو دل برو باشیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر فردی این پتانسیل را دارد که یک آدم خواستنی یا تو دل برو باشد نیازی نیست که یک آدم خاص با قیافه و ابعاد و تیپ نامتعارف باشید تا خواستنی و جذاب بشید.
افزایش کاریزما

روش افزایش کاریزما و تاثیرگذاری بر دیگران

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کاریزماتیک بودن یا تاثیرگذاری، از صفاتی است که همه ما به نحوی به آن علاقمند هستیم و این در حالی است که راه های افزایش کاریزما بودن خیلی ساده می باشند.
جذب مخاطب

مثل من، نیم ساعته مخاطبت رو جذب کن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
جذب مخاطبان اصول و نکات خاصی دارد. پس باید برای جلب توجه و علاقه نشان دادن مخاطب به حرف های شما، هنگام صحبت این نکات را رعایت کنید.
جذب دیگران

اولین چیزی که دیگران رو جذب شما میکنه، چیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همیشه اولین دیدارها پر از استرس است اما نکات رفتاری وجود دارد که شما را در همان اولین دیدار جذاب جلوه خواهد داد و از استرستان کم خواهد کرد.
گفتگو با دیگران

چطور با گفتگو دیگران را جذب کنیم ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آداب گفتگو با دیگران برای جذب شنونده و مخاطب در مرحله اول از شما آغاز می شود ، شمایی که با رعایت چند فن ساده تاثیرگذارترین در جمع خواهید بود.
چگونه محبوب باشیم

به سادگی محبوب همه شوید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب افراد خواهان این هستند که میان همه محبوب و دوست داشتنی باشند، برای تبدیل شدن به یک فرد محبوب و دوست داشتنی راه های مناسبی وجود دارد.
راز جذابیت زنان

راز خانم هایی که از بقیه جذاب ترن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
جذاب شدن خانم ها در نظر مردان تکنیک های خاصی دارد که می توانید با انجام آن ها به سادگی و بدون هزینه جزو زنان جذاب و زیبا باشید.
دوست داشتنی باشیم

چیکار کنم همه ازم خوششون بیاد

زمان مطالعه : 11 دقیقه
همه افراد دوست دارند که تحسین شوند و از نظر دیگران دوست داشتنی به نظر بیایند برای این که فردی دوست داشتنی باشید باید ویژگی هایی خاصی داشته باشید.
صفحه 1 از 3