روانشناسی

روانشناسی زناشویی
تست روانشناسی زناشویی به شما کمک می کند تا میزان رضایت از زندگی مشترک خود را بدانید و برای تقویت و بهبود ارتباط زناشویی تان تلاش کنید.
واکنش عاطفی

به همه چی سریع واکنش نشون میدی، چون ...

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه ما در برخی از شرایط به اتفاقات اطرافمان واکنش نشان می دهیم اما بعضی اوقات این واکنش ها خیلی شدید بروز پیدا می کنند و اذیت کننده می شوند.
دوست داشتنی

عیبی که شما رو دوست داشتنی میکنه!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر یک از ما عیوب اخلاقی داریم که می توانند برای هر شخصی غیر قابل تحمل باشند. این در حالی است برخی از عیوب اخلاقی وجود دارند که ما را دوست داشتنی می کنند.
رسیدن به آرامش

برای رسیدن به آرامش، این قولو به خودت بده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن آرامش، بدون شک همانند یک جهش بزرگی برای رسیدن به اهداف شما می باشد که برای رسیدن به آرامش، باید یک سری قول به خودتان بدهید که عبارتند از...
شخصیت شناسی

شخصیت شناسی؛ آهنگ شاد دوست داری یا غمگین ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شخصیت شناسی از روی آهنگ مورد علاقه و سبک های موسیقی مورد علاقه افراد ممکن است، تست روانشانسی آهنگ موارد بسیاری را در رابطه با شخصیت افراد می گوید.
تحقیر شدن

اگه تحقیر شدی، اینطوری خودتو آروم کن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تحقیر کردن به معنی القا کردن حس بی کفایتی به انسان ها است. اگر شما با این مشکل رو به رو هستید بهتر است راه های مقابله با این احساس را بدانید.
انتظار از دیگران

انتظار از دیگران در این موارد، اشتباهه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاهی از دیگران توقع داریم برای ما کارهایی انجام دهند یا با ما رفتار خاص و متفاوتی داشته باشند،ولی در بعضی مواقع این انتظارات و توقع ها درست و به جا نیستند.
نگاه نکردن به آینه

اگه چند روز تو آینه نگاه نکنی چی میشه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از عادات روزمره همه ما انسان ها، نگاه کردن به آینه است اما شاید کمتر کسی بداند بیش از حد نگاه کردن به آینه چه اثرات منفی دارد.
مقصر دانستن دیگران

دلیل اینکه مدام دیگران را مقصر میدانیم چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از عادت هایی که تعداد زیادی از ما با آن دست به گریبان هستیم و باعث شده مدام احساس نارضایتی کنیم، پیدا کردن مقصر است.
شخصیت شناسی رنگ‌ها

فقط یکی از این رنگ‌ها رو انتخاب کن تا بدونی که...

زمان مطالعه : 9 دقیقه
در بین مجموعه‌ای از رنگ‌ها، یکسری رنگ‌ها هستند که می‌توانید از دوستان خود بخواهید یکی از آن‌ها را انتخاب کنند تا با این کار به خصوصیات اخلاقی‌شان پی ببرید.
تست منزوی بودن

این تست میگه که شما منزوی هستید یا نه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی افراد شخصیت منزوی و اجتماع گریزی دارند یعنی از جمع ها فراری هستند و تنهایی را دوست دارند. با این تست می توانید اجتماعی بودن یا اجتماع گریز بودن خود را تشخیص دهید.
آرامش اعصاب

چالش رسیدن به آرامش روان در 1 ماه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آرامش اعصاب و روان یکی از نکات کلیدی برای موفقیت در هر راهی است که به این منظور باید راه های غلبه بر استرس های روزانه و رسیدن به آرامش اعصاب را بدانید.
دوست داشتن خود

برای دوست داشتن خودتان کلیک کنید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
اکثر افراد به دلیل دید منفی نسبت به خود احساس نا امیدی دارند، شاید باور این موضوع دشوار باشد اما دوست داشتن خود تاثیری فوق العاده ای بر زندگی شما می گذارد.
برخورد با تمسخر

وقتی کسی مسخره ات میکنه ...

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هنگامی که افراد شما را مورد تمسخر قرار می دهند شما عصبانی و ناراحت می شوید درحالی که شما می توانید با در پیش گرفتن چند راهکار به بهترین شکل با این افراد برخورد کنید.
افکار منفی گذشته

این حالات یعنی در افکار منفی گذشته گرفتارید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بعضی از افراد از لحاظ احساسی با فکر کردن به گذشته خود به اتفاقات منفی در گذشته فکر می کنند و این باعث می شود فرد ذهن خود را آلوده کند و از کار بیندازند.
صفحه 1 از 7