حرکات ورزشی

سردرد ورزشی

چرا موقع ورزش سردرد میگیرم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نوع خاصی از سردرد وجود دارد که مخصوص ورزشکاران می باشد و سردرد ورزشی علائم خاصی دارد و راه های تشخیص و درمان و پیشگیری از آن وجود دارد.
رژیم یا ورزش

با رژیم زودتر لاغر میشم یا با ورزش؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه ما می دانیم برای کاهش وزن یا باید رژیم بگیریم یا ورزش کنیم اما سوال بسیاری از افراد این است که لاغری با رژیم سریعتره یا با ورزش؟
ورزش صبحگاهی

ورزش راحتی که داخل رختخواب هم میتونی انجامش بدی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای شروع یک روز با نشاط و پر انرژی باید بعد از بیدار شدن ورزش کنید. شما می توانید بلافاصله بعد از بیدار شدن داخل رختخواب چند حرکت ورزشی ساده انجام دهید.
ورزش در باشگاه

بیشترین تاثیر ورزش کردن، اینجا اتفاق می افته

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر به دنبال تاثیرپذیری بیشتر از ورزش هستید بهتر است به مکانی که در آن ورزش میکنید بیشتر دقت کنید.
ورزش پشت میز

بدون اینکه از پشت میزت بلند شی ورزش کن+ آموزش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نشستن پشت میز، برای طولانی مدت عوارض بسیاری به همراه دارد و ورزش پشت میز، در دسترس ترین و ساده ترین راه برای حفظ سلامتی بدن و در عین حال چربی سوزی است.
نرمش قبل دو

نرمش و کششی های واجب قبل دو

زمان مطالعه : 5 دقیقه
قبل از انجام هر ورزشی گرم کردن بدن به شما برای نتیجه گیری بهتر از آن ورزش کمک زیادی خواهد کرد یکی از ورزش هایی که به گرم کردن بدن نیاز دارد دوییدن است.
ورزش برای انرژی

ورزشی که یادت میدم هم سرحالت میکنه هم پرانرژی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
راه های متفاوتی برای شاد و سرحال شدن وجود دارد که ورزش جزء بهترین روش ها است زیرا این حرکات مخصوص علاوه بر انرژی دادن به شما در تناسب اندام نیز تاثیر گذار است.
یوگا در خانه

این ورزش راحت، واسه همه پشت میز نشین ها واجبه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پشت میز نشستن برای ساعت های طولانی می تواند آسیب های متعددی به بدنتان بزند اما با انجام حرکات ورزشی مناسب این آسیب ها را به حداقل برسانید.
ورزش برای پشت ران

یه ورزش ساده برای آب کردن پشت ران + آموزش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر برای آب کردن پشت ران و شکم روش های متفاوت و بی تاثیر را انجام داده اید باید حرکات ورزشی مخصوص لاغری پشت ران و شکم را امتحان کنید تا نتیجه دلخواه را بگیرید.
ورزش های مخصوص نوزادان

ورزشی برای تقویت جسم و هوش نوزادتان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای تقویت اندام نوزادان می توان از ورزشهای مخصوص ماههای اول تولد تا سنین بالاتر استفاده کرد تا علاوه بر کنترل بیشتر عضلات احساس ، لذت و رضایت به آنها بخشید.
حرکت برپی

آموزش چند حرکت برپی عالی برای مبتدیان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به تازگی ورزش را شروع کرده اید حرکت برپی برای مبتدیان بهترین حرکت برای کاهش وزن است همچنین با درگیر کردن عضلات قسمت های مختلف بدن به فرم گیر شما کمک میکند.
حرکت برپی

برپی چه حرکتی است که راحت لاغر میکند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در زمان صحبت از تمرینات ورزشی برخی از تمرینات تاثیر بیشتری روی عضلات دارد همانند تمرین برپی که تاثیر چند وجهی آن روی بدن شما معجزه خواهد کرد.
تمرینات ورزشی خانم ها

تمرینات ورزشی مخصوص خانم های کارمند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خانم های کارمند معمولا هشت ساعت در روز را پشت میز کار هستند، نشستن زیاد در طول روز می تواند سلامت بدن را با مشکل مواجه کند.
ورزش دیابت نوع 2

بهترین ورزش برای دیابتی های نوع 2

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ورزش روزانه به شما این امکان را می دهد که کنترل قند خون موثری داشته باشید، فشار خون و وزنتان را مدیریت کنید همچنین از عوارض دیابت نوع دو پیشگیری کنید.
مشکل پوستی ورزش

بدترین مشکلات پوستی ناشی از ورزش

تاریخ انتشار : 3 مرداد 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
فواید ورزش برای بدن بی شمار است اما اگر بعد از ورزش روتین مناسب پوستتان را رعایت نکنید ورزش می تواند عامل مهمی برای خراب شدن پوستتان باشد.
صفحه 1 از 8