حفظ سلامتی بدن

سلامت شنوایی
سلامت شنوایی مهمترین عامل برای داشتن فن بیان قوی است. عوامل مختلفی وجود دارد که به سلامت گوش ها آسیب می رساند. رعایت برخی باید و نباید ها موجب حفظ سلامت شنوایی خواهد شد.
عوارض لباس خیس

خطرات جدی پوشیدن لباس خیس و عرق کرده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تعویض لباس های خیس و عرق کرده بعد از ورزش کردن برای سلامت بدن ضروریست. در غیر این صورت پوشیدن این لباس ها عوارض خطرناکی را به همراه دارند.
ریکاوری بدن

بخش مهم و فراموش شده ی سلامت بدن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زمانی که نتیجه آزمایش چکاپ شما منفی است ولی با این حال شما احساس خوبی ندارید باید توانایی و سرعت ریکاوری بدنتان را افزایش دهید.
علائم حیاتی

انواع علائم حیاتی انسان و روش تست هرکدام

زمان مطالعه : 7 دقیقه
علائم حیاتی بدن انسان شامل دمای بدن، ضربان نبض، تعداد تنفس و فشار خون می باشد که هر کدام روش خاصی برای اندازه گیری و تشخیص دارند.
عوارض پلاستیک

بلایی که پلاستیک ها سرمان می آورند !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دلایلی مهمی برای کاهش مصرف پلاستیک ها و دوری از آن ها وجود دارد، همچنین پلاستیک عوارض و اثرات منفی برای سلامت انسان دارد.
سلامت خانمها

6 محصول برای مراقبت از سلامت خانمها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی ، دانشمندان تعدادی ماده غذایی را یافتند که می توانند در سلامت خانمها تاثیر گذار باشند.
آزمایشات چکاپ

10 مهمترین چکاپی که باید انجام دهیم

زمان مطالعه : 8 دقیقه
با بالا رفتن سن احتمال ابتلا به سرطان و بیماری های خطرناک در هر فردی افزایش می یابد بنابراین باید این آزمایشات چکاپ مهم را حتما انجام دهید.
پیوره لثه

درمان خانگی و طب سنتی پیوره لثه چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پیوره لثه باعث پوسیدگی و از بین رفتن لثه ها و استخوان های اطراف دندان می شود که در صورت درمان نکردن منجر به از بین رفتن دندان ها می شود.
افزایش تستوسترون

رژیمی مخصوص افزایش تستوسترون در بدن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تستوسترون یک هورمون استروئیدی که در مردان حدود 7یا 8 برابر بیشتر از بانوان تولید می شود و نقش بسیار مهمی در سلامتی مردان به خصوص در باروری آن ها دارد.
دیسک کمر

دیسک کمر ، از اولین علامت تا آخرین راه درمان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دیسک کمر در طول سال به طور تدریجی اتفاق می افتد و شما می توانید با رعایت چند نکته از ابتلا به این بیماری جلوگیری کنید.
علت مریض نشدن زنان

راز زنانی که مریض نمیشن چیه ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از زنان در طول زندگی بسیار کمتر از سایر افراد دچار مریضی می شود، عادت به چرت زدن، مصرف پروتئین، شاد بودن و کار با وزنه از ویژگی های این دسته زنان می باشد.
دست خشک کن برقی

خطری پنهان در دست خشک کن های برقی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
محققان معتقد هستند که استفاده از دستگاه دست خشک های کن برقی سلامت بدن انسان را به خطر خواهد انداخت و خطرات پنهان جدی به همراه دارد.
روش حفظ سلامتی

فرمول حفظ سلامت در روزهایی که سرتون شلوغه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در روزهای شلوغ کاری تان از برنامه حفظ سلامت بدن غافل نشوید. با مراقبت از خود و حفظ سلامتی تان می توانید در کارهای خود موفق تر باشید.
فواید نماز

فوایدی از نماز که باورتان نمی شود

زمان مطالعه : 8 دقیقه
فواید نماز بارها و بارها در علم ثابت شده است، و دانشمندان زیادی در دنیا ثابت کرده اند که نماز هم بر سلامت جسم و هم بر سلامت روان افراد تاثیر گذار است.
نوع پیری

بدن از کجا پیر میشه؟ بدونید و جلوشو بگیرید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پیری انواع مختلفی دارد و در افراد مختلف نوع آن متفاوت است. شما می توانید با تشخیص نوع پیری خود پروسه پیر شدن خود را به تاخیر بیندازید.
صفحه 1 از 3