حفظ سلامتی بدن

کمبود چربی بدن
هر بیماری قبل از حاد شدن نشانه هایی در بدن بروز میدهد که با تشخیص سریع تر علامت ها میتوانید مانع از آسیب دیدن بدنتان شوید.
پیوره لثه

درمان خانگی و طب سنتی پیوره لثه چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پیوره لثه باعث پوسیدگی و از بین رفتن لثه ها و استخوان های اطراف دندان می شود که در صورت درمان نکردن منجر به از بین رفتن دندان ها می شود.
التهاب روده و فراموشی

دل دردی که شما را دچار فراموشی می کند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با بالاتر رفتن سن ترس از ابتلا به فراموشی و آلزایمر در افراد افزایش پیدا میکند اماخوب است بدانیدکه چه عواملی خطر ابتلا به فراموشی و آلزایمررا بیشتر میکنند.
سلامت مردان

راز مردانی که از بقیه سالم ترن

زمان مطالعه : 12 دقیقه
اگر کنجکاوید تا راز و رمز آقایونی که همیشه سالم و سرحالند را بدانید، کار چندان سختی نخواهید داشت و به راحتی می توانید اسرار آنها را در اختیار داشته باشید.
افزایش عمر با آجیل

آجیلی که عمر رو زیاد می کنه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
از زمان های قدیم تا الان داشتن عمرطولانی یکی از آرزوهای بزرگ بشر بوده، به همین خاطر زمان آن رسیده که با نگرش دیگری به مواد غذایی نگاه کنید.
خواب و سلامتی

راز آدم هایی که کمتر از بقیه مریض میشن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه انسان ها دوست دارند که در زندگی انرژی بیشتری داشته و مثبت نگر باشند، دست یافتن به این خواسته نیازمند تغییراتی در روتین زندگی روزانه مان است.
انواع سلامتی

نوعی از سلامتی که همه مون بهش نیاز داریم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سلامتی انواع مختلفی دارد و تعدادی از آن ها نقش مهمی در تعادل و پیشرفت زندگی ایفا میکنند بنابراین آگاهی از انواع سلامتی برای داشتن زندگی سالم ضروری است.
عوارض پلاستیک

بلایی که پلاستیک ها سرمان می آورند!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دلایلی مهمی برای کاهش مصرف پلاستیک ها و دوری از آن ها وجود دارد، همچنین پلاستیک عوارض و اثرات منفی برای سلامت انسان دارد.
روش حفظ سلامتی

فرمول حفظ سلامت در روزهایی که سرتون شلوغه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در روزهای شلوغ کاری به هیچ وجه از برنامه حفظ سلامت بدن غافل نشوید و اگر احساس می کنید که فراموش خواهد شد، می توانید با یک فرمول ساده، سلامتی را حفظ کنید.
دیسک کمر

دیسک کمر ، از اولین علامت تا آخرین راه درمان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دیسک کمر در طول سال به طور تدریجی اتفاق می افتد و شما می توانید با رعایت چند نکته از ابتلا به این بیماری جلوگیری کنید.
راز جوانی صورت

راز پیر نشدن صورت زنان هندی معلوم شد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حفظ سلامت بدن در جوان ماندن تاثیر بسزایی دارد. هندی ها رازهایی برای جوان ماندن و مراقبت از سلامتی دارند که آن ها را فاش کردند.
علت مریض نشدن زنان

راز زنانی که مریض نمیشن چیه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از زنان در طول زندگی بسیار کمتر از سایر افراد دچار مریضی می شود، عادت به چرت زدن، مصرف پروتئین، شاد بودن و کار با وزنه از ویژگی های این دسته زنان می باشد.
علائم حیاتی

انواع علائم حیاتی انسان و روش تست هرکدام

زمان مطالعه : 7 دقیقه
علائم حیاتی بدن انسان شامل دمای بدن، ضربان نبض، تعداد تنفس و فشار خون می باشد که هر کدام روش خاصی برای اندازه گیری و تشخیص دارند.
آزمایشات چکاپ

10 مهمترین چکاپی که باید انجام دهیم

زمان مطالعه : 8 دقیقه
با بالا رفتن سن احتمال ابتلا به سرطان و بیماری های خطرناک در هر فردی افزایش می یابد بنابراین باید این آزمایشات چکاپ مهم را حتما انجام دهید.
عادات مضر

ضرر این کارهاتون کمتر از سم فست فود نیست!!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ی با مضرات فست فود به خوبی آشنا هستیم درحالی که برخی عادت ها که بخشی از زندگی ما شده اند حتی از فست فود ها هم مضر تر هستند.
صفحه 1 از 4