افتادگی پلک

سنگینی پلک
احتمالا برای شما هم این موضوع اتفاق افتاده که در چشم پلک خود احساس سنگینی داشته باشید، علت سنگینی پلک چیست و چگونه می توان این مشکل را درمان کرد؟
آنتروپیون پلک

آنتروپیون چیست که زیبایی چشم ها را نابود می کند؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آنتروپیون پلک باعث می شود که پلک شما در تمام مدت باز بماند یا به سختی چشمک بزنید یا پلک های خود را ببندید و پلک شما به سمت داخل می چرخد.
جراحی پلک

رفع پف چشم با روش بلفاروپلاستی(جراحی پلک)

زمان مطالعه : 3 دقیقه
جراحی پلک یا بلفاروپلاستی، یک عمل جراحی برای بهبود ظاهر پلک ها است. این جراحی می تواند روی هردو پلک بالایی و پایینی یا تنها یکی از آن ها انجام شود. بلفاروپلاستی هم به جهت زیباسازی نواحی پیرامون چشم و هم برای درمان مشکلات عملکردی پلک استفاده می شود.
افتادگی پلک

رفع افتادگی پلک در 2 دقیقه + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دو روش فوق العاده برای درمان و رفع سریع افتادگی پلک پالا و پلک پایین که با کمترین هزینه می توان آنها را اجرا کرد.
 پلاسما جت

خلاصی از پلک های افتاده و پیر با پلاسما جت

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پلاسما جت از درمان های جدید برای لیفت چشم سفت کردن پوست بدن مثل شکم و خذف پوست های اضافی است که بدون جراحی انجام می شود.
تزریق ژل لب

جراحی پلک و تزریق ژل لب : تحولی دیدنی و جذاب درزیبایی صورت

زمان مطالعه : 6 دقیقه
جراحی پلک یا بلفاروپلاستی تغییر چشمگیری را در چهره به ظاهر خسته و با افتادگی پلک چشم ایجاد می کند. این تحول مطلوب با برداشتن کیسه های چربی (پف بالای چشم) و پوست اضافی پلک های بالا و پایین تحقق می یابد.
افتادگی پلک پتوز

افتادگی پلک پتوز گریبان چه کسانی را میگیرد ؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
افزایش سن یکی از عوامل افتادگی پلک یا پتوز است اما گاهی علائم این بیماری را در کودکان نیز می بینیم حتی ممکن است نوزادان نیز با این مشکل به دنیا بیایند که نادر است.
افتادگی پلک پتوز

افتادگی پلک پتوز در کودکان و بزرگسالان درمان می شود؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افتادگی پلک پتوز در کودکان مادرزادی است و در افراد بزرگسال به علت آسیب یا پیری رخ می دهد و متاسفانه جلوی دیدشان را می گیرد که معمولا چشم پزشکان جراحی را برای درمان انتخاب می کنند.
درمان خانگی افتادگی پلک

افتادگی و پف پلک را بدون جراحی در خانه درمان کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افتادگی پلک اغلب با بالا رفتن سن و ضعف عضله رخ می دهد که در برخی از مواقع بدون جراحی و با داروهای گیاهی و طب سنتی قابل درمان است.