ایجاد انگیزه

با انگیزه باشیم
با انگیزه بودن، کلید رسیدن به موفقیت است. به کمک روش های درست انگیزه تضعیف شده خود را برای دنبال کردن اهداف برانگیزید.
انگیزه دادن به کودک

روش انگیزه دادن به کودک در هر سنی که هست

زمان مطالعه : 4 دقیقه
انگیزه دادن به کودکان توسط والدین باعث می شود آنها بهتر و آسان تر به اهداف خود برسند اما باید روش صحیح ایجاد انگیزه در کوکان را بدانید.
انگیزه دادن به کارکنان

چند اصل جادویی برای انگیزه دادن به کارمندان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یک مدیر و سرگروه زمانی می تواند به نتیجه فوق العاده و مهم دست یابد که از رازهای موثر و روش های ثابت شده انگیزه دادن به دیگران به خوبی مطلع باشد.
امیدوار شدن

نسخه ای که امید را به زندگی تان باز میگرداند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
امیدواری مهم ترین نقش برای رسیدن به اهدافمان را در زندگی ما ایفا میکند. برای امیدوار شدن لازم است با دنبال کردن مراحل درست به خودمان کمک کنیم.
حفظ انگیزه

تکنیکی رایگان برای ایجاد و حفظ انگیزه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر احساس میکنید که دیگر انگیزه ای برای ادامه زندگی و انجام دادن کارهایتان ندارید نگران نباشید! میتوانید با انجام چند تکنیک انگیزه از دست رفته را بازگردانید.
دلیل بی انگیزه بودن

دلیل پنهان بی انگیزه بودنت اینجاست

زمان مطالعه : 4 دقیقه
احتمالا شما هم تا به حال با این موضوع مواجه شده اید که دچار بی انگیزگی در کار و زندگی شوید، چند عامل متفاوت دلیل بی انگیزه بودن افراد می باشد.
انگیزه کار

چرا انگیزه کار کردن ندارم؟ 

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بعضی از روزها شاید هیچ انگیزه ای برای کار کردن نداشته باشید، با توجه به علت بی انگیزگی خود می توانید با راهکارهای مناسب انگیزه کاریتان را افزایش دهید.
صبح بخیر انگیزشی

صبح بخیرهای انگیزشی که روزتان را متحول میکند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
طلوع خورشید بهترین نشانه برای شروعی دوباره است و جملات صبح بخیر زیبا، انگیزه ای برای این آغاز هستند و با ارسال آنها برای عزیزانتان انرژی دهنده روز آن ها باشید.
دلیل بی انگیزگی

چرا تو هر کاری سریع انگیزه ام رو از دست میدم؟

تاریخ انتشار : 13 تیر 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
از دست دادن انگیزه عامل نابود کننده ای برای زندگی و کار خواهد بود و اولین قدم برای حل این مشکل پیدا کردن و شناخت دلایل بی انگیزگی در زندگی است.
انگیزه برای زندگی

چطوردر هر شرایطی با انگیزه بمانیم؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
همه افراد اهدافی دارند که برخی اوقات انگیزه رسیدن به این اهداف از بین می رود و یا ضعیف می شود که میتوان با چند راهکار ساده این انگیزه ها را بر انگیخت.
جملات انگیزشی

جملات کلیدی برای تغییر زندگی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
جملات انگیزشی به دلیل تاثیری که بر ذهن میگذارند باعث به وجود آمدن تغییرات مثبت در زندگی شما میشوند. به کمک جملات تاثیرگذار موفقیت های بیشتری به دست آورید.
انگیزه کارکنان

روش ایجاد انگیزه در تیم کاری و کارکنان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای اینکه تیم کاری خوبی داشته باشید باید بتوانید محیط کاری مناسب و شاد و همچنین انگیزه لازم را برای کارکنان تان ایجاد کنید و حقوق مناسبشان را نیز پرداخت کنید.
کار در منزل

ایده های خوب برای علاقمندان به کار در منزل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای کسب درآمد همیشه نیاز به اجاره دفاتر کاری یا اداری نیست و شما می توانید از خانه خود اقدام به کسب درآمد کنید که لازمه آن یک ایده مناسب می باشد.
جملات انگیزشی کار گروهی

جملاتی سراسر انگیزه برای کار گروهی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
افراد موفق و مشهور بر این باور هستند که انجام کارگروهی لازمه موفقیت در هر زمینه ای است و برای رسیدن به موفقیت انجام کارگروهی بسیار حائز اهمیت می باشد.
حفظ انگیزه لاغری

راه حفظ انگیزه تا آخرین مرحله ی لاغری

زمان مطالعه : 10 دقیقه
در مسیر کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام ابتدا باید انگیزه قوی داشته باشید تا موفق شوید بنابراین از راهکارهای افزایش و حفظ انگیزه برای لاغری استفاده کنید.
صفحه 1 از 2