تعیین جنسیت

زنان پر استرس
سطح کورتیزول در زنان پر استرس بالا می باشد و این امر می تواند در جنسیت جنین موثر واقع شود اما این نگرانی ها می تواند باعث شود بدن زن از هم بپاشد.
تعیین جنسیت جنین سنتی

شگردهای بوعلی سینا برای تعیین جنسیت؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر باردار هستید و میخواهید قبل از انجام سونوگرافی جنسیت فرزند خود را حدس بزنید، تعیین جنسیت با روش سنتی طب بوعلی سینا را امتحان کنید.
پسردار شدن

وعده غذایی که در پسرشدن جنین اثر دارد !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پسردار شدن راه و روش های مختلفی دارد که علاوه بر تمام آنها، محققان بعد از انجام مطالعات متوجه نقش یکی از وعده های مهم غذایی در داشتن فرزند پسر شدند.
سونوگرافی تعیین جنسیت

برای تعیین جنسیت کی سونوگرافی برم بهتره ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
احتمال کمی وجود دارد که در سه ماه اول بتوان با سونوگرافی جنسیت جنین را تعیین کرد ب این حال اگر در این دوران سونوی سه بعدی انجام شود تا حد زیادی قابل تشخیص خواهد بود.
تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین

با جوش شیرین چجوری جنسیت جنین رو تشخیص میدن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
جوش شیرین علاوه بر خواص جالب خود می تواند در تعیین جنسیت جنین داخل شکم مادر نیز موثر باشد و دختر یا پسر بودن بچه را قبل از سونوگرافی مشخص کند.
نشانه های بارداری پسر

علامت زن حامله ای که بچه اش پسره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مطمئنا تمام خانم های باردار برای فهمیدن جنسیت فرزند خود مشتاق هستند، بارداری برای دختر و بارداری برای پسر علائم و نشانه های متفاوتی دارد که راهنمای شماست.
روش سنتی تعیین جنسیت

تعیین جنسیت جنین با سونوگرافی مادربزرگها !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در زمان های قدیم افراد مسن روشهای جالبی همچون شکل ظاهری و رنگ ادرار مادر و ... را برای تعین نوع جنسیت به کار می بردند که دانستن آنها خالی از لطف نیست.
مدل شکم در جنسیت جنین

از فرم شکم زن باردار جنسیت جنین را تشخیص دهید!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
طبق تجربیات، مدل شکم در بارداری می تواند نشانه ای از جنسیت جنین باشد اما گاها چگونگی فرم شکم دلایل دیگری دارد که باید آن ها را دانست.
انتخاب جنسیت فرزند

پسر یا دختر شدن فرزند بستگی به مرد دارد یا زن ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پسر دار شدن یا دختر دار شدن از نظر علمی تنها به مرد بستگی دارد، اما برخی پزشکان علوم تغذیه معتقد هستند که با استفاده از روش هایی می توان جنسیت فرزند را تعیین نمود.
تعیین جنسیت جنین

تعیین جنسیت جنین با چاقی و لاغری مردان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تعیین جنسیت جنین پیش از تولد دغدغه خیلی از والدین امروزی است پس بهتر است بدانید یکی از روش های تعیین جنسیت چاقی و لاغر والدین می باشد.
پسر شدن جنین

بارداری در این فصل شانس پسرشدن جنین را بالا میبرد !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای پسر شدن جنین باید قبل از بارداری به تغذیه خود رسیدگی کنید مرکبات از عوامل تاثیرگذار هستند همچنین تاخیر بیشتر از یک سال بین دو بارداری باعث پسرزایی می شود.
تعیین قطعی جنسیت جنین

روشی نوین برای تعیین قطعی جنسیت جنین

زمان مطالعه : 3 دقیقه
قبل از بارداری راه های مختلفی وجود دارد تا به صورت قطعی جنسیت جنین آینده تان را تعیین کنید تکنیک هایی مانند PGD یکی از آن ها می باشد.
جنسیت جنین

جنسیت جنین هفته چندم مشخص میشه ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه با پیشرفت تکنولوژی تعیین جنسیت جنین بسیار دقیق و سریع انجام می شود اما برای تشخیص بهتر و بدون اشتباه جنسیت جنین، سونوگافی باید در زمان مناسبی انجام شود.
روش تعیین جنسیت

روشی مخصوص تعیین جنسیت در هفته هفتم تا دهم بارداری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روش هایی وجود دارد که در ماه های اول بارداری می توان جنین را تعیین جنسیت کرد و هم بیماری های احتمالی او را تشخیص داد.
تشخیص جنسیت جنین

روش جالب تشخیص جنسیت جنین از روی ظاهر مادر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در اوایل بارداری که جنسیت جنین با سونوگرافی تشخیص داده نمی شود می توانید از روش های سنتی و قدیمی از روی حالات و ظاهر مادر جنسیت جنین را تشخیص دهید.
صفحه 1 از 2