مراقبت از کفش

چکمه چرم
استفاده ازچکمه های چرم به عنوان کفشی مناسب برای استفاده در فصول سرد سال بسیار پرطرفدار هستند. البته با توجه به قیمت زیاد محصولات چرمی و ارزشمند بودن، این محصولات شایسته ی نگهداری و محافظت بیشتری هستند.
تمیز کردن کفش جیر

تمیز کردن هر نوع لک از کفش جیر و مخمل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر کفش جیری دارید که کثیف و لکه دار شده است و تمیز کردن آن کار آسانی نیست، با ترفندهای زیر میتوانید کفش هایتان را مثل روز اول تمیز و نو کنید.
نرم كردن چرم كفش

بهترین روغن برای نرم کردن کفش و لوازم چرم

زمان مطالعه : 10 دقیقه
نرم کردن چرم کفش و حتی نرم کردن انواع لوازم چرم از کیف گرفته تا دستکش راه های ساده ای دارد که با در نظر گرفتن چند نکته ساده می توانید به راحتی چرم کیف و کفش خود را نرم کنید.
تمیز کردن کفش جیر

کفش جیر باید اینطور تمیز بشه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
معمولا دغدغه ی صاحبان کفش جیر از بین بردن خراشیدگی و لکه از روی کفش است که به این منظور می توانید از چند راه حل کاربردی برای تمیز کردن کفش جیر استفاده کنید.
نگهداری از کفش

اصول نگهداری و رفع مشکلات مربوط به کفش

زمان مطالعه : 7 دقیقه
با رعایت اصول نگهداری و روش های صحیح تمیز کردن هر نوع کفش میتوانید عمر آن ها را افزایش داده و مدت طولانی تری از آن ها استفاده کنید.
نگهداری لباس

ترفندهای ساده ولی مهم نگهداری کفش و لباس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نحوه نگهداری از کفش و لباس ها بسیار مهم است و استفاده از ترفندهای ساده اما کاربردی برای نگهداری اصولی کفش و لباس به افزایش عمر آن ها کمک بسیاری می کند.
نگهداری کفش و لباس

تکنیک های جالب و جذاب نگهداری از لباس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
به دلیل جنس و رنگ مختلف لباس ها و کفش ها نحوه نگهداری از آن ها نیز متفاوت می باشد، ترفندهای عالی برای نگهداری از کفش و لباس وجود دارد.
مراقبت از کفش چرم

اصول نگهداری و مراقبت بهتر از کفش چرم

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای نگهداری و مراقبت از کفش های چرم به طور کلی اصولی را به خوبی باید رعایت کنید تا در طی مدت استفاده کفشهای تان همیشه زیبا و خوش حالت باقی بمانند.
دستگاه واکس

معرفی دستگاه واکس کفش اداری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کفش ها در نقطه دید افراد متقابل قرار می گیرند و توجه کردن به این نکته که آن ها همیشه واکس زده و مرتب باشد سبب ساز نظم و احساس اعتماد به نفس می شود.
جیرجیرکردن کفش

جیرجیرکردن کفش را با پودر بچه رفع کنید + روش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر کفشتان هنگام راه رفتن روی سطوح صاف مثل کاشی صدا می دهد ، اگر کفی کفشتان هنگام راه رفتن زیاد جابه جا میشود ، اگر کف کفشتا در هنگام راه رفتن صدای سوت می دهد ادامه این مطلب را بخوانید
کاربرد خمیردندان

خمیردندان یک تمیزکننده عالی برای کفش های کثیف

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خمیردندان یک تمیز کننده عالی برای کفش های کثیف و همچنین برای بهبود خراش چرم کفش است.
کفش های زمستانی

مراقبت از کفش های زمستانی در تابستان

زمان مطالعه : 1 دقیقه
فصل تابستان که برای صندل ها و کفش های تابستانی جا باز میکنید حواستان به کفش های زمستانی هم باشد, آن ها به مراقبت بیشتری نیاز دارند.
افزایش عمر لباس

ترفندهایی برای افزایش عمر لباس و کفش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای افزایش عمر لباس و کفش هایتان بهتر است اصول نگهداری از آن ها را بدانید, اینجوری همیشه لباس هایتان نو میماند.
بوگیر کفش

آموزش درست کردن بوگیر کفش در خانه

زمان مطالعه : 1 دقیقه
پس از فعالیت های روزانه و قرار گرفتن پا داخل کفش بوی ناخوشایندی از پا و کفش استشمام می شود.برای از بین بردن بوی بد کفش و پا در این مطلب با نحوه درست کردن بوگیر کفش اشنا می شویم.
کفش

روشی برای تمیزکردن شوره های سفید رنگ روی کفش ها

زمان مطالعه : 1 دقیقه
هرگز کفش های خیس شده در اثر باران و برف را برای خشک کردن در مقابل بخاری یا شومینه یا در مجاورت با رادیاتور قرار ندهید؛ زیرا با این کار روی آنها سفیدک یا شوره ایجاد می شود و ظاهر کفش را نازیبا می کند.
صفحه 1 از 2