تولد
اشتباه کفش

7 اشتباه بزرگ بیشترمون موقع خرید کفش

کد مطلب : 86311تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
پا قلب دوم ما به حساب می آید بنابراین هنگام انتخاب کفش باید دقت و توجه ویژه ای داشته باشیم که به پاهایمان آسیبی نرسد.

اشتباهات آسیب زننده هنگام خرید و پوشیدن کفش

جالب است بدانید که حتی پوشیدن کفش هم قواعد و قانون های مخصوص به خودش را دارد. به خاطر همین در این قسمت از نمناک تصمیم گرفتیم تا اشتباهاتی که افراد هنگام پوشیدن‌ کفش انجام می دهند را به شما معرفی کنیم؛ که این اشتباهات هم به پا و هم به خودِ کفش آسیب وارد می‌ کند و ممکن است باعث ایجاد درد هم شود که با برطرف کردنِ آن ها؛ از این درد ها جلوگیری خواهد شد.

کفش ها را بعد از آسیب به پاشنه تعویض نمی کنید

اگر متوجه شدید که یک طرف یا قسمتی از پاشنه دچار مشکل شده است، هرگز دیگر نباید آن کفش را استفاده کنید زیرا به بدنه پایتان آسیب وارد می‌ کند و باعث می‌ شود که نتوانید وزن بدن را به خوبی تحمل کنید و برایتان پوزیشن مناسبی نخواهد داشت و همه این ها آسیب زننده است.

کفش نا مناسب

کفش پیاده‌روی را به موقع تعویض نمی کنید

کفش پیاده‌روی باید راحت ترین و با کیفیت ترین کفشی باشد که کنار گذاشته اید اما با این حال حتی بهترین کفش ها را هم باید چند وقت یکبار و بعد از چند ماه تعویض کنید. در غیر این صورت کفش خاصیت اصلی خودش را از دست می‌ دهد و به پایتان آسیب وارد می‌ کند.

به انگشتان پایتان فشار وارد می کنید

توصیه ما این است که هرگز از کفش های نوک تیز و کفش‌هایی که در قسمت پنجه فضای تنگی دارند؛ استفاده نکنید که به انگشتان پایتان آسیب شدیدی وارد می‌ شود.

کفش را آنلاین خریداری می کنید

هرگز نباید کفش را به صورت آنلاین خریداری کنید. حتما باید آن را داخل مغازه بپوشید. کمی با آن راه بروید و متوجه شوید که داخلش راحت هستید یا خیر. همه چیز فقط وابسته به سایز نیست.

خرید آنلاین کفش

صبح ها کفش می خرید

اگر تصمیم گرفته اید که صبح کفش بخرید، بدانید که کار اشتباهی کرده اید زیرا صبح ها جریان خون بیشتری به سمت پایین پا کشیده شده و پایتان سایز بزرگ تری دارد؛ در صورتی که عصر ها سایز واقعی پایتان را می توانید؛ بفهمید.

خیلی سریع کفش را امتحان می کنید

زمانی که می‌ خواهید کفش بخرید، باید از صاحب مغازه اجازه بگیرید و به مدت 5 دقیقه کفش را داخل پایتان نگه دارید و در مغازه با آن راه بروید. انجام این کار باعث می‌ شود که بفهمید واقعاً داخل آن چه احساسی دارید؛ حتی می‌ توانید این زمان را به ده دقیقه هم برسانید.

کفش تان قوس مناسبی ندارد

قوس مناسب برای کفش؛ نقش مهمی در سلامت کفش و راحتی آن ایجاد می‌ کند و به پایتان آسیب وارد نمی‌ کند اما اگر این قوس وجود نداشته باشد، شما داخل کفش احساس راحتی نخواهید داشت.

7 اشتباه بزرگ بیشترمون موقع خرید کفش

2.8265
این مطلب مفید بود ؟146119
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ش
1 نظر به ثبت رسیده است
علی1400-12-13
۱گه قرار باشه هر مشتری ۱۰ دقیقه با کفش تو مغازه راه بره دیگه اون کفش نو حساب نمیشه
183
وبگردی