مراقبت از کفش

کیف سفید
کیف و کفش چرم توسط افراد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، اما تمیز کردن کیف و کفش سفیدچرمی کمی دشوار است و باید از روش های مناسب برای تمیز کردن استفاده کرد.
راه حل کفش

بهترین راه حل واسه کفش تنگی که پا رو میزنه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر کفشی که دوست دارید را به دلیل راحت نبودن و اذیت کردن پا نمی پوشید، نگران نباشید راه حل های ساده اما کاربردی برای حل مشکل کفش شما وجود دارد.
بوگیر کفش

با مواد طبیعی بوگیر کفش بسازید + دستور

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پس از فعالیت های روزانه و قرار گرفتن طولانی مدت پا داخل کفش بوی ناخوشایندی از آن استشمام می شود که انجام اقداماتی مناسب این بو را از بین می برد.
نگهداری لباس

ترفندهای ساده ولی مهم نگهداری کفش و لباس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نحوه نگهداری از کفش و لباس ها بسیار مهم است و استفاده از ترفندهای ساده اما کاربردی برای نگهداری اصولی کفش و لباس به افزایش عمر آن ها کمک بسیاری می کند.
اشتباه کفش

7 اشتباه بزرگ هنگام خرید کفش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پا قلب دوم ما به حساب می آید بنابراین هنگام انتخاب کفش باید دقت و توجه ویژه ای داشته باشیم که به پاهایمان آسیبی نرسد.
چکمه چرم

نگهداری از چکمه های چرم در فصول سرد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
استفاده ازچکمه های چرم به عنوان کفشی مناسب برای استفاده در فصول سرد سال بسیار پرطرفدار هستند. البته با توجه به قیمت زیاد محصولات چرمی و ارزشمند بودن، این محصولات شایسته ی نگهداری و محافظت بیشتری هستند.
تمیز کردن کفش جیر

تمیز کردن هر نوع لک از کفش جیر و مخمل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر کفش جیری دارید که کثیف و لکه دار شده است و تمیز کردن آن کار آسانی نیست، با ترفندهای زیر میتوانید کفش هایتان را مثل روز اول تمیز و نو کنید.
نرم كردن چرم كفش

بهترین روغن برای نرم کردن کفش و لوازم چرم

زمان مطالعه : 10 دقیقه
نرم کردن چرم کفش و حتی نرم کردن انواع لوازم چرم از کیف گرفته تا دستکش راه های ساده ای دارد که با در نظر گرفتن چند نکته ساده می توانید به راحتی چرم کیف و کفش خود را نرم کنید.
تمیز کردن کفش جیر

کفش جیر باید اینطور تمیز بشه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
معمولا دغدغه ی صاحبان کفش جیر از بین بردن خراشیدگی و لکه از روی کفش است که به این منظور می توانید از چند راه حل کاربردی برای تمیز کردن کفش جیر استفاده کنید.
نگهداری از کفش

اصول نگهداری و رفع مشکلات مربوط به کفش

زمان مطالعه : 7 دقیقه
با رعایت اصول نگهداری و روش های صحیح تمیز کردن هر نوع کفش میتوانید عمر آن ها را افزایش داده و مدت طولانی تری از آن ها استفاده کنید.
نگهداری کفش و لباس

تکنیک های جالب و جذاب نگهداری از لباس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
به دلیل جنس و رنگ مختلف لباس ها و کفش ها نحوه نگهداری از آن ها نیز متفاوت می باشد، ترفندهای عالی برای نگهداری از کفش و لباس وجود دارد.
مراقبت از کفش چرم

اصول نگهداری و مراقبت بهتر از کفش چرم

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای نگهداری و مراقبت از کفش های چرم به طور کلی اصولی را به خوبی باید رعایت کنید تا در طی مدت استفاده کفشهای تان همیشه زیبا و خوش حالت باقی بمانند.
دستگاه واکس

معرفی دستگاه واکس کفش اداری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کفش ها در نقطه دید افراد متقابل قرار می گیرند و توجه کردن به این نکته که آن ها همیشه واکس زده و مرتب باشد سبب ساز نظم و احساس اعتماد به نفس می شود.
جیرجیرکردن کفش

جیرجیرکردن کفش را با پودر بچه رفع کنید + روش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر کفشتان هنگام راه رفتن روی سطوح صاف مثل کاشی صدا می دهد ، اگر کفی کفشتان هنگام راه رفتن زیاد جابه جا میشود ، اگر کف کفشتا در هنگام راه رفتن صدای سوت می دهد ادامه این مطلب را بخوانید
کاربرد خمیردندان

خمیردندان یک تمیزکننده عالی برای کفش های کثیف

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خمیردندان یک تمیز کننده عالی برای کفش های کثیف و همچنین برای بهبود خراش چرم کفش است.
صفحه 1 از 2