درس خواندن

استراحت بین مطالعه
دانش آموزان باید هنگام مطالعه و درس خواندن برای افزایش انرژی و حفظ تمرکز زمانی را برای استراحت اختصاص دهند و چند کار ساده و مفید انجام دهند.
عدم تمركز

چند تکنیک ضد حواس پرتی موقع درس خوندن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
عدم تمرکز و خیال پردازی یکی از عوامل مخرب در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان می باشد که با چند تکنیک ساده ضد حواس پرتی می توانید از آن جلوگیری کنید.
درس خوان شدن

در کمتر از یک ساعت فرزندتان را درس خوان کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
درس خواندن از راه های رسیدن به موفقیت است که اگر فرزند شما رابطه خوبی با درس خواندن ندارد، می توانید آنرا در کمتر از یک ساعت به فرد درس خوان تبدیل کنید.
تشویق به درس خواندن

بهترین راه تشویق کودک به درس خواندن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
والدین همیشه به دنبال راه حلی هستند که چگونه کودک خود را به درس خواندن ترغیب و تشویق کنند؟ برخی راهکارها برای تشویق کودک به درس خواندن بسیار کاربردی هستند.
مشق ننوشتن کودک

با مشق ننوشتن بچه‌ها چه کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مشق ننوشتن کودکان دبستانی، از رایج ترین مشکلات والدین و کودکان است که باید برای حل این مسئله با استفاده از روش‌های صحیح، کودک را به انجام تکالیف تشویق کرد.
تکنیک پومودورو

تکنیک پومودورو، راز موفقیت بچه درس خون ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تکنیک پومودورو، آیا این اسم تاحالا به گوشتان خورده است؟ اجرای تکنیک پومودرو درس خواندن را برای شما لذت بخش تر و آسان تر می کند.
اختلالات نوشتاری کودکان

علامت کودکانی که دچار اختلال در نوشتن هستند

زمان مطالعه : 11 دقیقه
اختلالات نوشتاری کودکان، شرایطی است که نوشتن حروف با دست، آسیب می بیند به طوری که در نوشتن با دست و گاهی اوقات هجی کردن، ناتوانی ایجاد می کند.
زمان درس خواندن

هرگز این وقت روز درس نخون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در بسیاری از مواقع زمان های مناسب درس خواندن مورد توصیه قرار میگیرد در حالی که توجه به زمان هایی که نباید مطالعه کرد هم به یادگیری کمک بسیاری میکند.
درس خوان شدن

راحت ترین راه برای درس خون شدنت

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگر شماهم تمرکز کافی برای درس خواندن ندارید، احتمالا از روش های اشتباه برای درس خواندن استفاده می کنید؛ درس خواندن مفید فرمول های خاص خودش را دارد.
تنفر از درس

درسی که از آن متنفرید را اینگونه بخوانید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاهی اوقات افراد مجبور به خواندن درس هایی می شوند که از آن ها متنفر هستند و خواندن این دروس برای افراد دشوار است، اما راهکارهایی برای خواندن درس هایی که از آن متنفرید وجود دارد.
روش درس خواندن

ژاپنی های نابغه چطور درس میخونن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دانش آموزان ژاپنی به سخت کوشی و موفقیت معروف هستند زیرا روش و اصول خاصی برای درس خواندن دارند که برای رسیدن به موفقیت به آنها کمک میکند.
دانش آموز بیش فعال

ترفند بهتر درس خواندن بچه های بیش فعال

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما هم فرزند بیش فعالی دارید و برای درس خواندنش دچار مشکل شده اید میتوانید از تکنیک هایی که برای درس خواندن دانش آموزان بیش فعال وجود دارد کمک بگیرید.
مهارت پزشکی

مهارت غیردرسی که برای پزشک شدن نیاز دارید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای آنکه پزشک خوبی باشید تنها درس خواندن کافی نیست، شما باید مهارت های غیر درسی بسیار قوی داشته باشید تا بتوانید یک پزشک موفق باشید.
اصول درس خواندن

امسال خرداد، به روش بچه زرنگها درس بخون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما هم دوست دارید امتحانات خرداد را با بهترین نمرات قبول شوید باید به روش دانش آموزان زرنگ درس بخوانید تا به کمک این روش از امتحانات سربلند بیرون بیایید.
نکات شب امتحان

تکنیک طلایی شب امتحانی برای همه پایه ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شب قبل از امتحان برای دانش آموزان پر استرس و بسیار تاثیرگذار است که به کمک تکنیک های طلایی برای این شب میتوانید از امتحانات سربلند بیرون بیایید.
صفحه 1 از 3