بیماری دیابت

دیابت بی مزه
آیا می دانید دیابت بی مزه چیست چه نشانه هایی دارد؟ در ادامه با انواع، علائم، چگونگی تشخیص و درمان دیابت بی مزه آشنا می شوید.
یوگا برای دیابت

یوگای مخصوص و مفید برای دیابتی ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای افراد مبتلا به دیابت انجام حرکات یوگا همراه با رفتارهای درست درشیوه ی زندگی می تواند از بروز علائم و عوارض دیابت جلوگیری کرده و حتی کمک می کند تا این بیماری درمان شود.
صبحانه دیابت بارداری

بهترین صبحانه در روزهای بارداری

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ابتلا به دیابت بارداری در دوران حاملگی امری تقریبا طبیعی است که با رعایت نکات تغذیه ای بدون خطر هدایت و بعد از زایمان رفع می شود. در بحث رژیم غذایی دیابت بارداری ، صبحانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
قرص گلی کلازید

معرفی اجمالی قرص دیابزید یا همان گلی کلازید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
امروزه برخی از بیماران دیابتی بنا به تجویز پزشک از دیابزید استفاده می کنند.
ناخن دیابتی

این تغییرات ناخن نشانه دیابت است!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بیماری دیابت نشانه های مختلفی به همراه دارد اما یکی از اصلی ترین علائم آن ایجاد برخی تغییران روی ناخن ها می باشد، مشخصات ناخن های افراد دیابتی متفاوت است.
ورم دیابتی

ورم این قسمت های بدن از دیابته

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دیابت از بیماری های شایع می باشد که می تواند با علائم متفاوتی در بدن ظاهر شود. اما آیا می دانستید که ورم برخی قسمت های بدن می تواند نشانه ای از دیابت باشد؟
چشم و دیابت

چشمانی که علامت دیابت دارند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
چشمان فردی که مبتلا به بیماری دیابت شده است علامت و حالت های خاصی دارد، اطلاعاتی مهم درباره رابطه بین چشم و دیابت وجود دارد که باید از آن ها مطلع باشید.
تست قند خون

بهترین زمان تست قند خون در خانه + روش و تفسیر

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بهترین زمان برای تست قند خون در خانه چه زمانی است؟ در ادامه با بهترین زمان تست قند خون، روش صحیح و آموزش اندازه گیری قند خون در خانه آشنا خواهید شد.
علائم دیابت

پاهایی که بوی دیابت میدهند !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پیشگیری کردن از دیابت بسیار بهتر از درمان آن می باشد، به همین دلیل بهتر است و علائم و هشدارهایی که خبر از ابتلا به دیابت می دهند به خوبی مطلع باشید.
مراقبت از چشم

اصول مراقبت از چشم ، مخصوص دیابتی ها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
با توجه به توصیه پزشکان مراقبت از چشم ها یکی از مهم ترین عوامل در دوران دیابت می باشد، برای مراقبت از چشم در بیماران دیابتی نیز چند نکته مهم وجود دارد.
مراقبت از زخم دیابتی

روش مطمئن مراقبت از زخم دیابتی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگر مبتلا به دیابت هستید و هنوز زخم های ناشی از دیابت بر روی بدن شما از بین نرفته اند، با استفاده از چند روش می توانید اقدام به برطرف کردن این مشکل کنید.
رژیم دیابتی

برنامه غذایی مخصوص دیابتی های نوع 2

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افراد مبتلا به دیابت نوع 2 با استفاده درست و به اندازه از مواد غذایی و ترک عادات غلط می توانند تا حد زیادی قند خون خود را کنترل کنند.
دیابت پوست

بلای دیابت روی پوست شما

زمان مطالعه : 7 دقیقه
دیابت علائم زیادی و همچنین تاثیرات زیادی دارد و بیماری پوست می تواند هم نشانه دیابت و همچنین نتیجه دیابت باشد.
آبمیوه مناسب دیابتی ها

نکات آبمیوه ای برای دیابتی ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بیماری دیابت یکی از بیماری هایی است که بعد از ابتلا به آن باید تغذیه مناسبی را رعایت کنید. با این حال آیا نوشیدن آبمیوه برای دیابتی ها ضرر دارد؟
روزه داری برای دیابتی ها

چند شرط روزه داری برای افراد دیابتی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روزه گرفتن در ماه مبارک رمضان، برای برخی از بیماران از جمله دیابتی ها مضر می باشد که اگر تصمیم به روزه گرفتن دارید، حتما با پزشک خود مشورت کنید.
صفحه 1 از 8