افزایش وزن

چربی و چاقی

خوردنی های چربی که چاق نمیکنن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شاید تصور کنید که هر غذای چربی می تواند باعث افزایش وزن بی رویه شما شود و اما این در حالی است که برخی از غذاهای چرب با وجود چربی، باعث چاقی نمی شوند.
bmi

روش محاسبه bmi زنان، مردان و کودکان + فرمول

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شاخص توده بدنی bmi روشی ساده درعین حال دقیق برای محاسبه اضافه وزن یا کمبود وزن در افراد است که به کمک محاسبه یک فرمول به دست می آید.
چاقی ترک سیگار

دلیل مهم چاقی پس از ترک سیگار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
معمولا اغلب افراد پس از اقدام به ترک سیگار با چاقی و افزایش وزن مواجه می شوند، دلیل این موضوع چیست و چه راه حل هایی برای چاقی بعد ترک سیگار وجود دارد؟
دلیل چاقی

دلیل شماره 1 چاقی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بسیاری از افراد با وجود اینکه اقدام به گرفتن رژیم های غذایی می کنند اما باز هم چاق می شوند، دلایل اصلی چاقی و اضافه وزن چه عواملی می باشد؟
علت بازگشت وزن

دلیل بازگشت وزن و چاقی بعد لاغر شدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از افراد با اینکه رژیم خود را به خوبی رعایت کرده و به وزن ایده آل می رسند پس از مدتی دچار بازگشت وزن می شوند. اما علت آن چیست و چگونه می توان از بازگشت وزن جلوگیری کرد؟
افزایش وزن با افزایش سن

اینطوری جلوی افزایش وزن با افزایش سن را بگیرید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
به مرور زمان و با افزایش سن افراد افزایش وزن صورت می گیرد، برای جلوگیری از افزایش وزن با افزایش سن روش هایی مانند فعالیت فیزیکی، مصرف غذای سالم و... بسیار مناسب هستند.
افزایش وزنه در بدنسازی

نکات مهم برای افزایش وزن و وزنه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بسیاری از بانوان برای به چالش کشیدن بدن خود به ورزش هایی چون فیتنس روی می آورند که در این ورزش با افزایش وزنی مناسب مواجه می شوند.
کاهش وزن و قاعدگی

آیا قاعدگی باعث افزایش وزن می شود ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کاهش وزن و یا افزایش وزن بر چرخه قاعدگی تاثیر فراوانی دارد و همچنین این کاهش و افزایش رابطه مستقیمی با سلامتی دارد.
گیاه افزایش وزن

گیاهی برای افزایش وزن بدون دارو و مکمل

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بهترین روش برای درمان لاغری و افزایش وزن استفاده از گیاهان دارویی اشتها آور می باشد که بدون عوارض و بدون آسیب به سلامت بدن هستند.
دارو افزایش وزن

داروهایی که باعث افزایش وزن و چاقی می شوند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاهی مصرف یک نوع قرص و دارو برای درمان بیماری شما موجب افزایش وزن می شود ، به عنوان مثال وقتی برای رفع آبریزش بینی آنتی هیستامین می خورید نمی توانید تصور کنید که این قرص شما را چاق می کند.
افزایش وزن نوزاد

19 توصیه غذایی برای افزایش وزن نوزاد و کودک نوپا

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بهترین کار برای افزایش وزن نوزاد خوراندن غذاهای مقوی و مغذی به آن هاست تا رشد خوب و سالمی داشته باشند و همچنین دیگر لاغر نباشند.
گرد و غبار

آیا گرد و غبار خانه باعث افزایش وزن یا چاقی شود؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از عوامل جالبی که میتواند باعث چاقی شود گرد و غبار خانگی است، در ادامه متوجه میشوید گرد و غبار چگونه باعث چاقی میشود.
افزایش وزن در زمستان

راهی برای پیشگیری از افزایش وزن در زمستان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افزایش وزن یک معضل برای افراد است، افزایش وزن به طور معمول در فصل زمستان بیشتر از سایر فصول سال می باشد و یکی از دلایل مهم افزایش وزن در زمستان خواب زیاد است.
افزایش وزن زایمان

چرا بعد از زایمان هنوز افزایش وزن و چاقی دارم؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
افزایش وزن زایمان و چاقی بعد از پایان دوران بارداری دغدغه ی بسیاری از خانم هاست ، علاوه بر تمام عادات اشتباه غذایی این گروه از زنان با تغییر سبک زندگی خود نمی توانند لاغر شوند.
افزایش وزن

چرا در زمستان بیشتر و راحت تر چاق می شویم ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دلایل مختلفی برای افزایش وزن در زمستان وجود دارد که از جمله آنها میتوان به افسردگی ، تمایل بیشتر به غذا خوردن و تغییر الگوی خواب اشاره کرد.
صفحه 1 از 2