کانتورینگ

کانتورینگ صورت مربعی
کانتورینگ روشی برای رفع عیوب و تغییر فرم صورت می باشد. شما با تکنیک کانتورینگ میتوانید صورت های مربعی شکل را گرد نشان دهید.
کانتورینگ صورت بیضی

آموزش قدم به قدم کانتورینگ صورت بیضی + ترفندها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تکنیک کانتورینگ همان آرایش ترمیمی است که با استفاده از آن میتوان نقاط ضعف صورت را پوشاند و چهره ای ایده آل ساخت, آموزش کانتورینگ مخصوص صورت بیضی را در ادامه مشاهده میکنید.
کانتور صورت

کانتور صورت یا آرایش ترمیمی چیست؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
کانتور صورت یا همان آرایش ترمیمی یک روش آرایشی جدید است که در آن از سایه روشن ها برای مشخص کردن قسمت هایی از صورت استفاده میشود.
کانتور کردن لب

آموزش کانتور کردن لب کاملا ساده در سه سوت

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تکنیک های آرایشی روز به روز تغییر میکند و درحال به روز شدن هستند .اگر دوست دارید لب های زیبا و خوش فرم تری داشته باشید , کانتور لب به شما کمک میکند.
کانتورینگ صورت کشیده

آموزش مرحله ای کانتورینگ صورت کشیده و لاغر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آموزش کامل و مرحله به مرحله کانتورینگ صورت های کشیده و لاغر به همراه ترفندهای کانتور کردن صورت های دراز در این بخش از دنیای مد نمناک.
کانتورینگ صورت گرد

آموزش کامل کانتورینگ صورت گرد بصورت حرفه ای + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کانتورینگ صورت گرد آنقدرها هم که شما فکر میکنید سخت نیست در این مطلب آموزش مرحله ای و ترفندهای کانتور کردن صورت گرد را به شما میگوییم.
لاغر کردن صورت

لاغر کردن صورت به روش کانتورینگ + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در این مطلب ترفندهای لاغر کردن صورت با آرایش را مشاهده میکنید, با استفاده از کانتورینگ و استروبینگ صورت تان را لاغر نشان دهید.
کانتورینگ بینی

روش کانتورینگ انواع مدل های بینی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کانتورینگ بینی یکی از مراحل آرایش برای باریک کردن و خوش فرم شدن بینی, آموزش کانتور کردن انواع بینی را در نمناک مشاهده کنید.