کانتورینگ صورت گرد
کانتورینگ صورت گرد آنقدرها هم که شما فکر میکنید سخت نیست در این مطلب آموزش مرحله ای و ترفندهای کانتور کردن صورت گرد را به شما میگوییم.

روش کانتورینگ صورت گرد

خانم های امروزی که به آرایش صورت شان اهمیت میدهند حتما با اصطلاح کانتورینگ آشنا هستند اما شاید ندانید که کانتورینگ برای انواع فرم صورت یکسان نیست و هر فرم صورت تکنیک ها و ترفندهای خاص خودش را در کانتورینگ دارد, امروز کانتورینگ صورت گرد را به شما آموزش میدهیم و ترفندهای آن را به شما میگوییم تا صورت گرد تان را زیباتر از همیشه آرایش کنید.

به ترفندهای سایه زدن و هایلایت نواحی مختلف صورت کانتورینگ میگویند که اگر درست انجام شود فرم ایده آلی بدست می آید. با تکنیک کانتورینگ میتوانید اجزای صورت تان را ایده آل و مطلوب نشان دهید.

کانتورینگ صورت گرد

ترفندهای کانتورینگ صورت گرد

آموزش کانتورینگ صورت گرد و تپل

1- برای کانتور کردن صورت گرد اولین کاری که باید انجام بدهید این است که با یک فرچه کانسیلر قسمت های مختلف چهره را مشخص کنید به این صورت که وسط پیشانی یک x بکشید, زیر چشم ها دو شکل v مانند بکشید, وسط لب پایینی و روی بینی را هایلایت کنید.

2- خط فک صورت را مشخص کنید, کانتور کردن زیر خط فک باعث میشود صورت گرد تان بهتر دیده شود اگر از هایلایت تیره تر روی خط فک استفاده کنید صورت تان لاغر تر به نظر میرسد. اگر صورت تان چاق است و دوست دارید لاغر تر دیده شود میتوانید با کرمی که از رنگ پوست تان تیره تر است از وسط گونه تا گوش را با این کرم بپوشانید با این ترفند صورت لاغر تری خواهید داشت.

3- برای اینکه به صورت تان جلوه و عمق ببخشید باید از کرم برنز استفاده کنید, برنزری انتخاب کنید که سه درجه از رنگ پوست تان تیره تر باشد و مانند عکس زیر از آن استفاده کنید.

کانتور کردن صورت گرد

روش کانتور کردن صورت گرد

4- مرحله آخر زمان بیک کردن صورت است, بیک کردن یعنی پاشیدن پودرهای روشن روی صورت که باعث میشود کانتورینگ متناسب و ایده آلی داشته باشد. با پودرهای روشن و اسفنج های آرایشی قسمت های تو خالی صورت را پر کنید.

آموزش کانتورینگ صورت گرد و تپل با ترفند آرایشگران + عکس

484
این مطلب مفید بود ؟6717
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : کانتورینگ
وبگردی