زندگی شاد

لذت بردن از زندگی
لذت زندگی برای هرکس معنای متفاوتی دارد اما همیشه لذت بردن از زندگی محدود به خرچ کردن پول نمی باشد بلکه با ساده ترین امکانات می توان زندگی شاد و پر از آرامش را برای خود فراهم کرد.
تعادل بین کار و زندگی

روش ایجاد تعادل بین کار و زندگی آقایان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گاهی اوقات ممکن است تعادل میان زندگی شخصی و کار برای هر یک از ما از دست برود که با انجام برخی راهکارهای ایجاد تعادل در کار و زندگی، قابل بازگشت است.
ارتقای شغلی

راهکارهایی طلایی برای ارتقای شغلی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر شما نیز جزو آن دسته از کار مندانی هستید که دوست دارید به ارتقای شغلی برسید اما راهکارهای رسیدن به آن را نمی دانید این قسمت از نمناک را مطالعه کنید.
شاد بودن در زندگی

فرمولی باورنکردنی برای همیشه شاد بودن در زندگی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
داشتن یک زندگی شاد و پرنشاط به خودمان بستگی دارد پس هر فردی باید برای شاد بودن در زندگی خود فرمول شادی را در نظر بگیرد تا از روزهای عمرش لذت ببرد.
چگونه معمولی نباشیم

اگر از معمولی بودن خسته اید ....

زمان مطالعه : 6 دقیقه
چگونه معمولی نباشیم؟ سوال ساده ای که پاسخ به آن نیازمند تعریف درست از معمولی بودن است که می تواند از فردی به فرد دیگر متغیر باشد.
راز زندگی بهتر

راز تجربه ی یک زندگی ساده اما لذت بخش

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای رسیدن به زندگی بهتر نیاز به تغییرات گسترده نیست و می توان با تغییرات ساده و کاربردی زندگی بهتر و بی عیب و نقصی ایجاد کرد.
واقعی زندگی کردن

چطور به معنای واقعی زندگی کنیم؟

زمان مطالعه : 14 دقیقه
برای رسیدن به موفقیت و خوشبختی نباید در زندگی ناامید باشید. از همین حالا شروع کنید و با این راهکارهای مفید واقعا زندگی کنید و از تمام لحظات زندگی لذت ببرید.
قانون لاگوم

قانون لاگوم ؛ راز زندگی شاد و راحت سوئدی ها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
هر کشوری قوانین خاص خود را دارد که بعضی از این قوانین بسیار جالب می باشد مانند قانون لاگوم سوئد که باعث شده آنها جزء شاد ترین مردمان دنیا باشند.
موفقیت یا شادی

موفقیت یا شادی ؛ کدوم مهم تره ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دانستن اینکه موفقیت بهتر است یا شادی نیازمند بررسی نکاتی است که به هر فرد کمک می کند تا جواب سوال خود را پیدا کنید.
خوش بین شدن

5 تمرین عالی برای خوش بین شدن مغز و فکرتان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بله درست است مغز شما هم برای رسیدن به حال خوب نیاز به خوش بین شدن دارد کافیست راه و روش تبدیل بدبینی را به خوش بینی پیدا کرده و آن را در زندگی اجرا کنید.
شاد بودن

چطور وقتی هیچ چیز باب میلم نیست شاد باشم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اکثر افراد با وجود مشکلاتی که در زندگی دارند نمی توانند شاد باشند اما راهکارهایی وجود دارد که در شرایط سخت هم میتوانید احساس شادی کنید و از زندگی لذت ببرید.
داشتن انرژی مثبت

راز داشتن زندگی شاد و انرژی مثبت همیشگی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
داشتن انرژی مثبت در زندگی موجب موفقیت و پیشرفت هر فردی می شود پس با راهکارهایی مناسب انرژی های مثبت را جذب کنید و زندگی شادی داشته باشید.
زندگی سالم

داشتن زندگی سالم و شاد به همین راحتی

زمان مطالعه : 11 دقیقه
برای داشتن یک زندگی سالم و شاد و آرام باید بتوانید از خودتان به نحو احسن مراقبت کنید به روحتان برسید و خودتان را دوست داشته باشید.
زندگی بهتر

برای زندگی بهتر بیخیال این چیزها بشید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی کارها و عادت ها در زندگی افراد وجود دارد که موجب اختلال در زندگی آن ها می شود، رهایی از این کارها باعث داشتن زندگی بهتر می شود.
شروع روز خوب

چند پیشنهاد ویژه برای شروع یک روز خوب

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شروع یک روز خوب برای ارتقای سطح زندگی خودتان بسیار مهم و ضروری است، چندین راه و پیشنهاد ویژه برای شروع کردن یک روز خوب وجود دارد.
صفحه 1 از 2