طب سنتی

گیاهان دارویی

خرید آنلاین لوازم طب سنتی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از مردم این روزها برای درمان و یا حفظ سلامتی خود به سراغ طب سنتی میروند. طب سنتی هم مانند تمام کارها وسایل مخصوص به خود را دارد.
تابستان و طب سنتی

تغذیه پیشنهادی طب سنتی برای تابستان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با شروع فصل تابستان و تغییراب آب و هوا باید تغذیه خود را تغییر دهید و از مصرف برخی مواد غذایی پرهیز کنید تا آسیبی به سلامت شما وارد نشود.
کرم حلقوی پوست

قارچ و کرم حلقوی پوست از علت تا درمان خانگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مشکل کرم حلقوی پوست که در دسته قارچ های پوستی قرار می گیرد به طرق مختلف انتقال یافته و به سرعت رشد می کند، برای درمان می توانید از نسخه های طب سنتی استفاده کنید.
چاقی با طب سنتی

چاقی بدون دارو ؛ این نسخه ها شگفت انگیزند

زمان مطالعه : 9 دقیقه
به نظر متخصصان طب سنتی وزن می تواند علت بیماری باشد یعنی لاغری بیش از حد و یا افراط در اضافه وزن مستعد بیماری های شدیدی است.
تغذیه

تغذیه پیشنهادی طب سنتی برای فصل بهار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هوا در فصل بهار به تدریج گرم می شود و سرمای زمستان تحلیل می رود. گرم شدن هوا باعث ضعیفی قدرت هاضمه شود پس بهتر است در فصل بهار از غذاهای سبک و متعادل استفاده کرد.
خواص خارخاسک

مهم ترین مصرف گیاه خارخاسک در طب سنتی چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خارخاسک گیاهی است که فواید دارویی و درمانی مناسبی دارد، همچنین گیاه خارخاسک برای سلامت بدن بسیار مفید است و به درمان برخی بیماری ها کمک شایانی می کند.
درمان کم خونی

معجون معجزه گر طب سنتی برای درمان کم خونی

زمان مطالعه : 11 دقیقه
استفاده از روش های سنتی و نسخه های گیاهی به درمان کم خونی کمک شایانی می کند، در ادامه با علت، نشانه ها و روش های درمان کم خونی آشنا می شوید.
زگیل

چرا زگیل در میاریم ؟ چجوری سریع درمانش کنیم ؟

زمان مطالعه : 13 دقیقه
زگیل یک بیماری شایع پوستی است که به دلیل تجمع بلغم غلیظ و سفت شده به تنهایی یا توأم با سودا در پوست است و تا زمانی که بدن پاکسازی نشود زگیل دوباره روی پوست بروز خواهد کرد.
خواص تخم کتان

فواید بذر و آب تخم کتان ، از لاغری تا کنترل سرطان

زمان مطالعه : 13 دقیقه
تخم ، دانه و آب بذر کتان سرشار از خاصیت است ؛ متخصصان طب سنتی برای پیشگیری از ابتلا به سرطان زنان و مردان و درمان های دیگر به فواید بذر کتان اشاره می کنند.
افزایش هوش جنین

پیشنهاد طب سنتی برای باهوش شدن جنین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تغذیه نقش بسیار مهمی در افزایش هوش جنین دارد اگر در دوران بارداری از غذاهای مفید مصرف کنید مطمئن می شوید که کودکی باهوش به دنیا خواهید آورد.
پنیرک

فواید و خواص پنیرک در طب سنتی + نسخه های درمانی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
پنیرک یگ گیاه بسیار پر خاصیت می باشد و از فواید فراوانی برخوردار است، همچین گیاه پنیرک برای درمان برخی از بیماری ها بسیار مفید و حائز اهمیت است.
عنبر نسارا

مهم ترین خواص عنبر نسارا در طب سنتی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
عنبر نسارا دارای خواص بسیاری است و در طب سنتی ارزش بسیاری برای درمان بیماری ها دارد، از خواص عنبر نسارا می توان به درمان سینوزیت و درمان عفونت های رحمی اشاره کرد.
ویار بارداری

راه های سریع و خانگی درمان ویار بارداری و حالت تهوع

زمان مطالعه : 2 دقیقه
طب سنتی در درمان بسیاری از بیماری ها کمک کندده است، در مورد ویار صبحگاهی در دوران بارداری هم طب سنتی راههایی را ارائه داده است که امتحان آنها ضرری ندارد و ممکن است موثر باشد.
دم اسب تقویت مو

چطور با گیاه دم اسب موها را تقویت و پرپشت کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گیاه دم اسب تقویت مو و ضخیم شدن تارهای نازک مو را به طوری گیاهی و طبیعی انجام می دهد ، روش استفاده از این نسخه طب سنتی برای پرپشت شدن و درمان ریزش مو بسیار مهم است.
سردردهای مداوم

دوای درد سردردهای مداوم و همیشگی + نسخه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سردردهای مداوم و همیشگی یکی از مشکلاتی است که اغلب در دوران مختلف سنی و یا فصول خاص سال بروز می کند ، برای درمان سریع و راحت این سردردهای شدید سری به داروخانه گیاهی بزنید.
صفحه 1 از 3