چمدان

وسایل سفر
چمدان بستن اصول خاصی دارد که بسیار از افراد از آن بی اطلاع هستند. حذف وسایلی که نباید داخل چمدان سفر باشند میتواند اولین قدم برای اصولی بستن چمدان شما باشد.
خرید چمدان

اینو بخون تا موقع خرید چمدان سرت کلاه نره

زمان مطالعه : 10 دقیقه
چمدان یکی از ضروری ترین وسایل مربوط به سفر است و باید قبل از خرید با نکات طلایی که شما را برای انتخاب بهترین و مناسب ترین چمدان راهنمایی میکند، آشنا شوید.
چمدان بستن

چند نکته برای بستن چمدان در سفر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سفر کردن یکی از لذت‌بخش‌ترین تفریحات است و بسیاری از ما برای رسیدن زمان سفر لحظه‌شماری می‌کنیم. با وجود این، شاید به‌خاطر عدم برنامه‌ریزی مناسب، در حین سفرمان با مشکلاتی مواجه شویم.
خرید چمدان مسافرتی

راهنمای کامل خرید چمدان مسافرتی خوب

زمان مطالعه : 6 دقیقه
انتخاب یک چمدان مسافرتی مناسب میتواند طعم یک سفر خوب را برای شما چند برابر کند، با ما همراه باشید تا تکنیک های خرید یک چمدان مناسب به شما بگوییم.
کوله پشتی

نکاتی در زمینه محافظت و مراقبت از کوله پشتی و چمدان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مراقبت از انواع کوله پشتی و چمدان های مسافرتی می تواند هم در افزایش طول عمر آن ها و تمیزی نیز به شما کمک کند.
نحوه بستن چمدان مناسب سفر

10 ترفند بستن چمدان سبک و مفید برای سفر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای بستن چمدان یک لیست وسایل سفر تهیه کنید و از روی آن لوازمتان را جمع کنید تا در سفر چمدان کوچکتر و مفیدتری داشته باشید و برای حمل آن دچار مشکل نشوید.
نکات بستن چمدان

توصیه ها و نکته های مهم قبل از بستن چمدان مسافرت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سفر رفتن، حس و حال خوبی را برای ما تداعی می کند، اما اگر بار زیادی دارید و می خواهید در حین سفر همراه شما باشد، بهتر است با تمام نکات بستن چمدان آشنا شوید.
چمدان

چمدان ، راهنمای خرید انواع چمدان و کیف لپ تاپ

زمان مطالعه : 5 دقیقه
چمدان ،اکثر کسانی زیاد به سفر می روند میگوند چمدان یا کوله پشتی مسافرتی بهتر از نوع چرخ دار باشد اگر وسایلی حمل میکنید که وزن بیشتری دارند بهتر است از ساک ، چمدان ، کوله پشتی چرخ دار استفاده کنیم
ساک و چمدان

راهنمای خرید انواع ساک و چمدان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ساک و چمدان ، جامدان یا چمدان به کیف بزرگ یا صندوقچه دسته داری را می گویند که رخت و جامه و وسایل شخصی فرد در آن قرار داده می شود .
بستن چمدان

روش صحیح گذاشتن لباس ها داخل چمدان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
وقتی قرار است لباس های یک هفتهٔ خود را درون یک چمدان مسافرتی جا بدهید. برای آنکه البسه چروک نشود و از فضای چمدان بهتر استفاده شود راهکارهای ارائه شده در این مطلب را امتحان کنید.
چمدان

هرگزچمدان خود را در هتل زمین نگذارید

زمان مطالعه : 1 دقیقه
اگر نمی خواهید که خاطره بدی از سفر داشته باشید، هیچ گاه کیف و چمدان مسافرتی خود را بر روی زمین اتاق هتلی که درآن جا اقامت می گزینید، قرار ندهید.