ورزش پیلاتس

ورزش پیلاتس در بارداری
پیلاتس یکی از بهترین ورزشها در دوران بارداری است که باعث تقویت قدرت و افزایش انعطاف بدن می شود.در ادامه تمام تمرینهای ورزش پیلاتس که مخصوص دوران بارداری است را معرفی خواهیم کرد .
فواید پیلاتس

اتفاقی که واسه خانم های پیلاتس کار می افته

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پیلاتس از محبوبیت خاصی در میان خانم ها برخوردار است. فواید و تاثیرات آن بر بانوانی که این ورزش را انجام میدهند باعث این محبوبیت شده است.
ورزش روده

تقویت روده با ورزشی بسیار ساده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فواید ورزش , روز به روز بیشتر کشف میشود درحالی که بر اندام های داخی بدن هم اثر گذاشته و به سلامت آنها نیز کمک میکند. روده یکی از این اندام هاست .
تقویت میان تنه

چند حرکت ساده برای تقویت میان تنه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر میخواهید شروع به ورزش کردن کنید ویک ورزش را برای تقویت عضلاتتان انتخاب کرده اید، باید راجب تاثیر حرکات مختلف ورزشی روی بدن اطلاعات داشته باشید.
پیلاتس سالمندان

پیلاتس مناسب افراد مسن + آموزش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با افزایش سن متابولیسم و سوخت و ساز بدن کاهش می یابد و افراد مسن را دچار مشکلاتی می کند. این حرکات پیلاتس بسیار مناسب برای سلامت بدن سالمندان می باشند.
لاغری با پیلاتس

مانکن شدن با پیلاتس

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پیلاتس یک ورزش محبوب است که فواید مناسبی برای بهبود وضعیت بدنی و سلامتی دارد، همچنین انجام ورزش پیلاتس نفش مهمی در لاغری و کاهش وزن افراد دارد.
ورزش پیلاتس

همه چیز درباره ورزش پیلاتس و فواید آن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ورزش پیلاتس برای بهبود سلامت عمومی و تندستی مناسب است و ورزش پیلاتس می تواند به کاهش وزن، کمر درد و ساخت ماهیچه های قوی کمک شایانی کند.
پیلاتس

با پیلاتس بیماری آسم خود را بهبود دهید!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آسم بیماری است که در آن مسیرهای هوایی ملتهب شده و بعضی اوقات دچار گرفتگی شده باعث خس خس کردن و تنگی نفس می شوند. اما با پیلاتس میتوانید بیماری آسم خود را بهبود دهید.