فصل تابستان

اسهال در تابستان
با شروع فصل تابستان و گرم تر شدن هوا خطر شیوع بیماری عفونت روده ای مانند اسهال و تهوع نیز افزایش می یابد، با بهترین روش های درمانی از نظر متخصصین دستگاه گوارش آشنا شوید.
تابستان بدون کولر

چطور شبهای گرم تابستان را بدون کولر سر کنیم ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در برخی مواقع از شب های فصل تابستان ممکن است افراد به علت گرمای زیاد نتوانند بخوابند، راهکارهای مناسبی برای پشت سرگذاشتن شب های گرم تابستان بدون استفاده از کولر وجود دارد.
افسردگی در تابستان

حالاتی که خبر از افسردگی تابستان می دهند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افسردگی فصلی نوعی از افسردگی به حساب می آید که در فصل های مختلف علائم مخصوص به خود را دارد یکی از رایج ترین این افسردگی ها افسردگی تابستانی است.
خون دماغ در تابستان

ارتباط کولر آبی با خون دماغ شدن در تابستان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خون دماغ شدن در تابستان از شایع ترین بیماری هایی است که افراد به آن دچار می شوند این بیماری می تواند علل زیادی داشته باشد.
بیماری در تابستان

بیماری هایی که در تابستان بدتر می شوند !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در فصل تابستان و گرما برخی از بیماری ها بدتر و شدید تر می شوند.از این بیماری ها میتوان به سرماخوردگی، بیماری های پوستی مانند اگزما یا روزاسه اشاره کرد.
سفرهای تابستانی

خنک ترین شهرهای ایران برای مسافرت در تابستان

زمان مطالعه : 9 دقیقه
همیشه به فصل تابستان که می رسیم از همان ابتدا دغدغه برنامه ریزی تعطیلات برای سفرهای تابستانی را داریم؛ به ویژه کسانی که در ایام نوروز به دلایلی امکان سفر برای شان فراهم نشده است.
بیماری های تابستانی

بیماری هایی که در تابستان شایع ترند !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تابستان فصل گرمی است و نسبت به این گرما بیماری های شایع ای وجود دارد که بسیاری از افراد را درگیر خود می کند. در این مطلب با این بیمار ها آشنا می شوید.
تابستان و طب سنتی

تغذیه پیشنهادی طب سنتی برای تابستان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با شروع فصل تابستان و تغییراب آب و هوا باید تغذیه خود را تغییر دهید و از مصرف برخی مواد غذایی پرهیز کنید تا آسیبی به سلامت شما وارد نشود.
مشکلات پوستی تابستان

مشکلاتی که تابستان سراغ پوستمان می آید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
نور خورشید و گرمای تابستان عامل ایجاد مشکلات پوستی در این فصل هستند. بهترین راه پیشگیری از مشکلات پوستی تابستان استفاده از کرم های ضدآفتاب می باشد.
بارداری در تابستان

بخش مهم مراقبت های بارداری در تابستان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گذران تابستان برای بسیاری از افراد سخت و طاقت فرساست بارداران نیز از این موضوع رنج می برند ولی می توانند این گرما و سختی را از خود دور کنند.
تفریحات تابستانی

تفریحات تابستونی جذاب برای سنین مختلف

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با تعطیلی مدارس تفریحات تابستانی فرزندان از چالش های والدین به شمار می آید. خوشبختانه سرگرمی های جذاب و سالمی معرفی شده اند که اوقات فراغت بچه ها را پر میکنند.
عفونت گوش

عفونت گوش در تابستان شایع تر است چون ...

زمان مطالعه : 3 دقیقه
عفونت گوش در تابستان شایع تر است و استفاده از هدفون و شستن گوش با صابون از دلایل اصلی عفونت گوش می باشند، البته روش هایی برای جلوگیری و درمان عفونت گوش تابستانی وجود دارد.
محافظت در تابستان

راز حفظ سلامت در روزهای گرم تابستان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گرمای شدید فصل تابستان می تواند خطرات بسیاری برای سلامت بدن شما ایجاد کند. برای محافظت خودتان در برابر گرمای تابستان این نکات را رعایت کنید.
خوشبو بودن

گام به گام برای خوشبو بودن در تابستان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در فصل تابستان که هوا بسیار گرم است بدن افراد به طور مدام دچار تعریق می شود که باعث بوی بد می شود، اما روش هایی وجود دارد که می تواند باعث خوشبو شدن بدن شود.
شیر نخوردن نوزاد در گرما

علت شیر نخوردن نوزاد در گرما و تابستان چیست؟ + راه چاره

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نوزادان در گرما بی قرار می شوند و شیر نخوردن را ترجیح می دهند بهتر است بدن آن ها را خنک نگاه دارید و سعی کنید از تماس پوستی با آن ها جدا خودداری کنید.
صفحه 1 از 5