قندو شکر

فواید ترک قند شکر
ترک قند و شکر برای بسیاری از افراد امری دشوار و غیر قابل قبول است در صورتی که فواید ترک قند و شکر خود یک انگیزه بسیار قوی برای ترک این ماده است.
قند و شکر کپک نمیزنند

چرا قند و شکر کپک نمی زنند؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
شاید شما هم متوجه شده باشید که بعضی از مواد غذایی فاسد نمی شوند و کپک نمیزنند، این موضوع دلایل مختلف و مرموز خودش را دارد.
مواد غذایی دارای شکر

خوردنی هایی که باور نمیکنید اما شکر دارند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در عین ناباوری مواد غذایی زیادی وجود دارند که از نظر ما شکر بخصوصی ندارند و این در حالی است که به میزان زیادی شکر دارند. این مواد غذایی عبارتند از...
ترک قند و شکر

اشتباهات مخرب بعد از ترک قند و شکر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ترک قند و شکر از رژیم غذایی برای کاهش وزن یکی از روش های لاغری است. بعد از ترک قند و شکر این اشتباهات را نکنید تا به سلامت خود آسیب نزنید.
شیرینی مضر

نوعی شیرینی که قیافه رو زشت میکنه !!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر عاشق شیرینی هستید باید در خوردن آن بسیار دقت کنید زیرا نوعی شیرینی وجود دارد که در زیبایی شما تاثیر میگذارد و خوردن آن باعث زشت شدن صورت میشود.
شکر قهوه ای و سفید

فرق اصلی شکر قهوه ای و سفید چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
چه تفاوت هایی بین شکر قهوه ای و سفید وجود دارد؟ در ادامه با مقایسه کامل شکر قهوه ای و سفید و از تفاوت های اصلی شکر قهوه ای و سفید مطلع خواهید شد.
انواع شکر

نوعی شکر که تا بحال اسمش رو هم نشنیدید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شکر ماده خوراکی شیرین کننده و پرکاربردی است و بسیاری از افراد فقط شکر سفید را می شناسند اما نوعی شکر وجود دارد که شاید تا بحال اسمش را هم نشنیده باشید.
عوارض شکر

بلایی که خبر نداریم و شکر داره سرمون میاره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شکر پرمصرف ترین و در عین حال مضرترین ماده‌ای است که در رژیم غذایی وجود دارد. اگر از عوارض جبران ناپذیر شکر آگاه شوید حتما در مصرف آن صرفه نظر میکنید.
عدم تحمل شکر

عدم تحمل شکر ؛ این علائم یعنی دچارش هستید!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
عدم تحمل شکر چیست و چه نشانه هایی دارد؟ گرفتگی شکم، نفخ شکم و مضطرب بودن تنها چند مورد از علائم عدم تحمل به شکر و قند است.
مصرف زیاد قند

نشانه هایی که میگوید مصرف قند شما بالاست

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آیا شما عاشق خوراکی های شیرین هستید و مدام چای شیرین میل می کنید؟ پس باید از خطرات قند و شکر نیز آگاه باشید زیرا برای سلامت بسیار خطر دارد.
شکر استویا

با شکر استویا، فواید و خطراتش آشنا شوید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شکر استویا به دلیل صفر بودن کالری موجود در آن یک انتخاب مناسب برای کاهش وزن و کم کردن مصرف شکر می باشد ولی به دنبال این فواید عوارضی نیز به دنبال دارد.
ترک قند و شکر

ساده ترین راه برای ترک قند و شکر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
می توان گفت که تمام افراد از عوارض و خطرات قند و شکر آگاه هستند اما نمی توانند از مصرف آن خودداری کنند، چند روش بسیار مناسب برای ترک قند و شکر وجود دارد.
آبنبات

دلایلی که مضرات خوردن بیش از حد شکر را ثابت می کند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شکر از جمله مواد غذایی رایجی است که باید میزان مصرف آن را به دقت کنترل کنید؛ چراکه مصرف بیش از اندازه ی آن، عوارض و مضرات قابل توجهی را در بدن ایجاد می کند.
شکر

برنامه زیبایی پوست در یک ماه با کاهش مصرف شکر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با کاهش مصرف شکر در رژیم غذایی خود اضافه وزن خود را تا حدی کمتر کنید، احساس بهتری را تجربه کنید و به علاوه پوست زیبا و شفاف داشته باشید.
قهوه بدون شکر

8 جایگزین بسیار مناسب شکر برای شیرین کردن قهوه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای مصرف کردن قهوه بدون شکر بهتر است از عسل و یا بستنی استفاده کنید که طعم بهتری نسبت به شکر نیز دارد.
صفحه 1 از 2