سریال بیگانه ای با من است

ایوب آقاخانی و پرویز پورحسینی

پایان فصل اول بیگانه ای با من است

تاریخ انتشار : 30 دی 1399زمان مطالعه : 2 دقیقه
پخش فصل اول سریال بیگانه ای با من است با بازی بازیگران سرشناس دنیای هنر به پایان رسید و زمان پخش فصل دوم این سریال مشخص شد.
علیرام نورایی

سریال های پاییز و زمستان 99 در تلویزیون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سریال های جدیدی در شبکه های مختلف تلویزیون در حال پخش است که در ادامه به معرفی بیشتر این سریال ها می پردازیم.
مهشید جوادی و میلاد میرزایی

مهشید جوادی در بیگانه ای با من است

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در آستانه پخش سریال بیگانه ای با من است جدیدترین تصاویر از بازی مهشید جوادی در این سریال منتشر شد.
سپیده خداوردی

سریال جدید سپیده خداوردی در راه است

سریال بیگانه ای با من است با بازی سپیده خداوردی به زودی مهمان خانه های مخاطبان از قاب شبکه دو سیما میشود.
میلاد میرزایی

میلاد میرزایی بازیگر سریال شرم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
به بهانه پخش سریال شرم و بازی میلاد میرزایی در این سریال به معرفی بیشتر این بازیگر جوان سینما و تلویزیون خواهیم پرداخت.
شبنم قلی خانی

پایان تصویربرداری بیگانه ای با من است

تصویربرداری سریال بیگانه ای با من است به پایان رسید و این سریال به زودی و با طی کردن مراحل فنی آماده پخش خواهد شد.
شبنم قلی خانی

خداحافظی شبنم قلی خانی با سریال بیگانه ای با من است

شبنم قلی خانی بازیگر کشورمان با انتشار تصاویری از بازی در سریال بیگانه ای با من است خبر از پایان کارش در این سریال داد.
شبنم قلی خانی و پوران دخت مهیمن

روزهای پایانی سریال بیگانه ای با من است

پوران دخت مهیمن با انتشار عکسی از عوامل و بازیگران سریال بیگانه ای با من است، خبر از روزهای پایانی ساخت این مجموعه داد.
نسرین بابایی

بازیگر وارش مقابل دوربین بیگانه ای با من است رفت

تاریخ انتشار : 10 اسفند 1398زمان مطالعه : 2 دقیقه
نسرین بابایی بازیگر سریال وارش به سریال بیگانه ای با من است پیوست و در یکی از نقش های اصلی مقابل دوربین رفت.
مهدی فقیه

بیگانه ای با من است کی روی آنتن میرود؟!

تاریخ انتشار : 23 مهر 1398زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال بیگانه ای با من است ساخته احمد امینی با بازی چهره های سرشناس سینما زمستان امسال روی آنتن شبکه دو سیما میرود.
شبنم قلی خانی

سریال بیگانه ای با من است به زودی در تلویزیون

سریال بیگانه ای با من است به کارگردانی احمد امینی با بازی پژمان بازغی و شبنم قلی خانی به زودی روی آنتن میرود.
شبنم قلی خانی و پژمان بازغی

عکس جدید بازیگران سریال بیگانه ای با من است

شبنم قلی خانی، پژمان بازغی و نگار عابدی با سریال بیگانه ای با من است به تلویزیون می آیند.