علیرام نورایی
سریال های جدیدی در شبکه های مختلف تلویزیون در حال پخش است که در ادامه به معرفی بیشتر این سریال ها می پردازیم.

معرفی سریال های تلویزیون در پاییز و زمستان 99

سریال از پرطرفدارترین برنامه های تلویزیون است که همواره بیننده های خاص خودش را دارد. در شب های بلند پاییز و زمستان یکی از سرگرمی های اهالی خانواده تماشای تلویزیون و سریال های آن است که میتواند در جذب مخاطب تاثیر زیادی داشته باشد.

سریال های جدیدی در شبکه های مختلف تلویزیون در حال پخش است که در ادامه این مطلب به معرفی بیشتر آنها خواهیم پرداخت.

سریال های جدید تلویزیون در شبکه های مختلف

شبکه های مختلف سیما در حال پخش سریال های جدیدی هستند و از سویی دیگر سریال های جدید دیگری هم در لیست پخش تلویزیون قرار دارند که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

سریال بیگانه با من است در شبکه دو

سریال بیگانه ای با من است به کارگردانی احمد امینی و آرش معیریان و تهیه کنندگی بهروز مفید از 15 آذرماه روی آنتن شبکه دو سیما رفت و قرار است در 45 قسمت و در قالب دو فصل در شب های پاییز و زمستان مهمان خانه های مردم شود.

مهشید جوادی و میلاد میرزایی

سریال بیگانه ای با من است داستانی اجتماعی را در طول سالهای 1360 و 70 به تصویر میکشد و ماجرای اصلی آن مربوط به جابجایی دختری به نام نساء با عروس یک خانواده مرفه است که در ادامه داستان های جدیدی را در قصه رقم میزند.

بازیگران سریال بیگانه ای با من است عبارتند از:

پرویز پور حسینی، شبنم قلی خانی، پژمان بازغی، پوانداخت مهیمن، نگار عابدی، ایوب آقاخانی، میلاد میرزایی، مهرداد ضیایی، شیوا ابراهیمی، سوگل طهماسبی، مهشید جوادی، مهران رجبی، مینا جعفرزاده، مهدی فقیه، پیام احمدی نیا، نسرین بابایی، سپیده خداوردی، مهدیه نساج، وحید نفر، لیلی فرهادپور، سامرند معروفی و... در این سریال به ایفای نقش پرداختند.

شبنم قلی خانی

سریال شرم در شبکه سه

سریال شرم به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی امیرمهدی پوروزیری سریال جدید شبکه سه سیما است که از 4 آذر روی آنتن رفت و در حدود 30 قسمت برای پخش در نظر گرفته شده است.

فاطمه گودرزی و الهام طهموری

این سریال یک ملودرام اجتماعی است که چند قسمت ابدایی آن در سالهای گذشته میگذرد و بعد از پخش چند قسمت به زمان حال بازمیگردد و داستان از سر گرفته میشود و ماجرایی از زندگی پوران خانم مهندس ساختمان و دخترش یلدا و اتفاقات پیرامون آنها را به تصویر میکشد.

بازیگران سریال شرم عبارتند از:

ابوالفضل پورعرب، فاطمه گودرزی، سیروس گرجستانی، فریبا متخصص، نسیم ادبی، سیاوش طهمورث، اردلان شجاع کاوه، سید مهرداد ضیایی، آشا محرابی، الهام طهموری، میلاد میرزایی، نیما نادری، مهرزاد جعفری و... در این سریال به ایفای نقش پرداختند.

الهام طهموری

سریال خانه امن در شبکه یک

سریال خانه امن به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری، سریال پاییزی تلویزیون در شبکه یک سیما است که پخش آن از 10 آبان ماه آغاز شد و احتمالا در اوایل زمستان هم ادامه دارد.

شهره سلطانی

خانه امن سریالی امنیتی جاسوسی است که به ماجرای تهدیدات داعش و کمک رسانی کشورهای دیگر در عملی کردن این تهدیدات و سناریوی آمریکا در برهم زدن امنیت و آرامش ما می پردازد و در 50 قسمت 45 دقیقه ساخته شده است.

بازیگران سریال خانه امن عبارتند از:

حمیدرضا پگاه، پرویز فلاحی پور، امین زندگانی، سیما تیرانداز، سامان صفاری، رحیم نوروزی، شهروز ابراهیمی، سپیده خداوردی، سوگول طهماسبی، علیرضا رئیسی، قربان نجفی، حمیدرضا عطایی، کاوه آفاق و... در این سریال به ایفای نقش پرداختند.

رحیم نوروزی

سریال باخانمان در شبکه سه

سریال باخانمان به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی زینب تقوایی، سریال جدید شبکه سه سیما است که به عنوان جایگزین سریال شرم از 9 دی روی آنتن این شبکه میرود.

برزو نیک نژاد که ساخت سریال هایی چون دردسرهای عظیم، قرعه، همسایه ها، ویلا، پنچری و ساخت ایران 2 را در کارنامه هنری اش دارد، سریال باخانمان را با داستانی کمدی مقابل دوربین برد.

حسن پورشیرازی

بازیگران سریال باخانمان عبارتند از:

حسن پورشیرازی، شهره لرستانی، بهنام تشکر، شقایق دهقان، افسانه بایگان، آتیلا پسیانی، امید روحانی، حسام محمودی، الهام اخوان، مارال فرجاد، سعید امیرسلیمانی، شهرام شکیبا، خسرو احمدی، امیرحسین طاهری، امیر کاظمی و.... در سریال باخانمان به ایفای نقش پرداختند.

شهرام شکیبا

سریال روزهای ابدی در شبکه یک

سریال روزهای ابدی به کارگردانی جواد شمقدری و تهیه کنندگی محسن آقاعلی اکبری سریال جدید شبکه یک سیما است که از دوشنبه 8 دی از روی آنتن این شبکه میرود و جایگزین سریال خانه امن خواهد شد.

داستان سریال روزهای ابدی روایتگر روزهای آغازین انقلاب است که به مسائلی چون رشادت های شهید چمران و دوستانش و تسخیر لانه جاسوسی هم می پردازد.

احمد نجفی

بازیگران سریال روزهای ابدی عبارتند از:

احمد نجفی، زهرا سعیدی، حمید گودرزی، علیرام نورایی، جلیل فرجاد، رحیم نوروزی، شهره لرستانی، صالح میرزا آقایی، امیرمحمد زند، کاوه سماک باشی و... در این سریال به ایفای نقش پرداختند.

علیرام نورایی

سریال های جدید تلویزیون در پاییز و زمستان 99

3.715
این مطلب مفید بود ؟114
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی