کاشت مو

کاشت مو
بعد از عمل کاشت مو باید برخی نکات را به خوبی رعایت کنید و توجه ویژه ای به آن ها داشت، یکی از موارد بسیار مهم نحوه شستشو بعد از کاشت مو است.
عفونت بعد کاشت مو

عفونت بعد از کاشت مو از چیه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امروزه بسیاری از افراد برای زیبایی اقدام به کاشت مو می کنند اما ممکن است عفونت بعد کاشت مو رخ دهد، در ادامه از دلایل، علائم عفونت بعد از کاشت مو تا روش های پیشگیری آن مطلع خواهید شد.
کاشت مو

مشکلاتی که بعد از کاشت مو طبیعی است

زمان مطالعه : 9 دقیقه
عمل کاشت مو بسیار حساس می باشد و ممکن است عوارضی را به همراه داشته باشد، همچنین باید به مراقبت های لازم بعد از کاشت مو توجه ویژه ای داشت.
کلاه بعد کاشت مو

گذاشتن کلاه بعد کاشت مو ضرر داره؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب افراد پس از کاشت مو احساس خوبی نسبت به ظاهر خود ندارند و یا به دلایل مختلفی احساس نیاز به کلاه گذاشتن می کنند، اما آیا می توان بعد از کاشت مو از کلاه استفاده کرد؟
تغذیه بعد کاشت مو

بعد کاشت مو چی بخوریم بهتر نتیجه میگیریم؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بعد از کاشت مو داشتن تغذیه مناسب شامل مواد مورد نیاز برای رشد موها و همچنین پرهیز از مصرف خوراکی های مضر لازم و ضروری است.
کاشت مو

کدام روش کاشت مو برای شما بهتر است ؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
کاشت مو از روش هایی برای درمان ریزش مو است که در چند دهه اخیر استفاده می شود، اگر قصد کاشت مو دارید در این مقاله با بهترین روش کاشت مو آشنا شوید.
جوش کاشت مو

جوش سر بعد کاشت مو یعنی کاشت ناموفق؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کاشت مو هم مانند تمامی عمل های دیگر عوارضی دارد، یکی از این عوارض جوش سر بعد از کاشت است که بسیاری از این مشکل رنج می برند و به دنبال راههای درمان هستند.
دارو بعد کاشت مو

قرص و داروهای ضروری بعد کاشت مو

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مصرف ویتامین ها و برخی داروهای تقویتی بعد از کاشت مو ضروری است، اما دلایل اینکه بعد از انجام عمل کاشت مو باید برخی داروها را مصرف کنیم چیست؟
کاشت مو

عوارض کاشت موی بیو فایبر که کسی به شما نمیگه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کاشت موی بیو فایبر یکی از روش هایی است که میتوانید دوباره موهای خوب و پرپشتی داشته باشید اما حتما باید قبل از انجام آن، از عوارضش اطلاع داشته باشید.
کاشت موی بایوفایبر

کاشت موی بایوفایبر و حقیقتی که باید بدانید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کاشت مو بایوفایبر روشی جدید برای درمان طاسی و کم پشت شدن مو که این روزها مورد استقبال قرار گرفته است اما قبل از انتخاب این روش باید از تمام حقایق آن مطلع شوید.
بعد کاشت مو

زمان مناسب رانندگی و مسافرت بعد کاشت مو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای بسیاری از افراد که اقدام به کاشت مو می کنند این موضوع جای سوال است که آیا رانندگی و مسافرت بعد از کاشت مو ممکن است؟
ریزش مو بعد کاشت

مو کاشتم ولی داره میریزه، چرا؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اغلب زنان و مردانی که کاشت مو و ابرو انجام می دهند، بعد از مدتی ریزش مو و ابرو را تجربه می کنند؛ اما روش هایی وجود دارند که از ریزش مو جلوگیری می کند.
عوارض کاشت مو

عوارض کاشت مو | معایبی که پزشکان احتمالا به شما نمیگویند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کاشت مو و عوارض آن مانند هر عمل جراحی دارای معایب خطرناکی میباشد اما عوارضی از کاشت مو به دلیل تجاری بودن ممکن است پزشکان به شما نگویند.
ریزش مو

معرفی بهترین و جدیدترین روش های کاشت مو و ابرو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کاشت مو و ابرو روش های مختلفی دارد که باید با توجه به شرایط هر فرد روش مناسب را انتخاب کرد، در این مطلب قصد داریم تا شما را با این روش ها آشنا کنیم.
کاشت مو

آموزش کاشت مو و کاشت ابرو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مقاله درباره ی برگزاری دوره تخصصی آموزش کاشت مو در مجتمع سلامت تهران برای پزشکان و پرستاران صحبت خواهیم کرد.
صفحه 1 از 3