کلاس آنلاین

یادگیری آنلاین
اگر به دنبال یادگیری مهارت هستید اما وقتش را ندارید، میتوانید با شرکت در کلاس های آنلاین با زمان و هزینه کمتر مهارت های تازه ای یاد بگیرید.
عوارض گوشی برای چشم

خطر پنهان کلاس های آنلاین برای بچه ها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
استفاده از گوشی هوشمند در کلاس های مجازی عوارضی را به همراه خواهد داشت، عوارض جدی که برای کودکان دانش آموز مشکل آفرین خواهد شد.
یادگیری دیجیتال

بخش خوب یادگیری دیجیتال و کلاس مجازی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یادگیری دیجیتال یک پدیده نوظهور است که با استفاده از تکنولوژی توانسته تجربه یادگیری و سطح آموزش را برای دانش آموزان ارتقا دهد.
نکات تدریس آنلاین

شگرد معلمان موفق در تدریس آنلاین

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای معلم هایی که می خواهند از روش های باکیفیت تر برای تدریس آنلاین استفاده کنند چند راهکار وجود دارد، برخی نکات به افزایش کیفیت تدریس آنلاین کمک می کند.
کلاس های آنلاین

اطلاعاتی از درآمدهای میلیونی کلاس های آنلاین!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کارشناسان ما با یک بررسی همه جانبه، وبینارهای برگزار شده در ایسمینار در 6 ماهه اول سال 99 را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده اند. در این مقاله با ما همراه باشید.
مکالمه آنلاین

برگزاری کلاس آنلاین در کافه تدریس، بی قطعی و معطلی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پلتفرم کلاس آنلاین بستر تخصصی برگزاری کلاس آنلاین و وبینار است. در این مقاله با ما همراه باشید.
تمرکز در کلاس آنلاین

راه افزایش تمرکز کودک در کلاس آنلاین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تمرکز کودکان در کلاس آنلاین به نسبت کلاس هایی که در مدرسه تشکیل می شود کمتر است و با آموزش روش های حفظ و افزایش تمرکز کودک در کلاس آنلاین می توانید این نقص را جبران کنید.
یادگیری در کلاس آنلاین

تکنیک های یادگیری بهتر در کلاس های آنلاین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس، کلاس های آنلاین برای دانش آموزان برگزار می شود.برای یادگیری بهتر دانش آموزان و بهبود تدریس معلمان راهکارهایی وجود دارد که باید بدانید.
کلاس آنلاین

چگونه کلاس آنلاین برگزار کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با شیوع ویروس کرونا سیستم آموزشی مدارس با تغییرات و تحولاتی رو به رو شد تا دغدغه ی والدین برای نحوه ی مدرسه رفتن فرزندان بر طرف شود.
کلاس آنلاین

مزایا و معایب کلاس های آنلاین را بدانید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
آموزش از راه دور یا همان کلاس آنلاین چند سالی است که طرفداران خود را دارد و این روزها با بیماری کرونا استفاده از آن بیش از پیش در بین مردم رواج پیدا کرده است.