تولد
یادگیری آنلاین
اگر به دنبال یادگیری مهارت هستید اما وقتش را ندارید، میتوانید با شرکت در کلاس های آنلاین با زمان و هزینه کمتر مهارت های تازه ای یاد بگیرید.

پرطرفدارترین کلاس های یادگیری آنلاین در دنیا

در دنیای پیشرفته ی امروزی که دسترسی به هر خواسته و نیازی به شکل غیرحضوری ممکن است، بحث مهم یادگیری آنلاین و کسب مهارت گستردگی فوق العاده ای پیدا کرده است و مردم در سرتاسر جهان، وقتی نیاز به آموختن مهارتی دارند، پیش از ثبت نام در آموزشگاه و موسسه ای نزدیک منزلشان ابتدا سری به فضای مجازی زده و منابع موجود آنلاین را بررسی می کنند.

با هم در این بخش از نمناک نگاهی خواهیم داشت به کلاس های آنلاین پرطرفدار و پرمخاطبی که در چند وقت اخیر تعداد زیادی از آنها استفاده کرده و آموزش دیده اند.

کد نویسی

کدنویسی مهارتی است که بسیاری از کارفرمایان صرف نظر از موقعیت خاصی که دارید برای آن ارزش قائل هستند. مهارت های اولیه کدنویسی کمک به یک تیم برای راه اندازی یک برنامه، بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو ایجاد یا ویرایش محتوا را برای شما آسان تر می کند.

برنامه های آنلاین زیادی وجود دارد که شروع یادگیری کدنویسی را برای شما آسان تر می سازد و همچنین گزینه های پیشرفته تری را برای برنامه نویسانی که می خواهند مهارت های فعلی خود را افزایش دهند، در دسترس قرار می دهد.

 کلاس آنلاین

مهارت های اکسل

گسترده برگ (رایانه) تقریباً در هر کسب و کاری برای مدیریت داده های شرکت استفاده می شود. در حالی که بسیاری از افراد مهارت های اولیه گسترده برگ را دارند، کارمندانی که نحوه استفاده مؤثر از فرمول ها و سایر ویژگی ها در Microsoft Excel را می دانند، می توانند سازماندهی و استفاده از داده ها را برای شما آسان تر کنند. 

مهارت های زبانی

یادگیری یک زبان جدید می تواند شما را در هر سازمانی، صرف نظر از صنعت یا شغل خاص، شما را ارزشمندتر می کند. مهارت های زبانی همچنین می تواند شما را برای فرصت های جدید یا پیشرفته تر واجد شرایط کند به خصوص اگر زبانی که یاد می گیرید در میان داوطلبان سخت تر باشد.

مهارت های ادوبی فتوشاپ

ادوبی فتوشاپ نرم افزاری است که برای ویرایش تصویر و همچنین روتوش عکس طراحی شده است. با فتوشاپ، کاربران می توانند تصاویرو آثار هنری را ایجاد یا ویرایش کنند. درک نحوه ویرایش تصاویر می تواند ساخت گرافیک برای وب سایت ها یا مواد بازاریابی جدید را برای شما آسان تر کند. این مهارت ها در صورتی که بخواهید در یک بخش بازاریابی کار کنید مفید خواهند بود.

مهارت های فوتوشاپ

مهارت های عکاسی

مهارت های عکاسی به شما این امکان را می دهد که وب سایت یا محتوای رسانه های اجتماعی یک شرکت را ارتقا دهید. این مهارت ها برای شرکت هایی که محصولات می فروشند بسیار ارزشمند است، زیرا عکاسی با کیفیت بالا می تواند تاثیر زیادی بر فروش داشته باشد. سایت های آنلاین زیادی وجود دارند که مهارت های عکاسی را در حد مبتدی یا پیشرفته تر آموزش می دهند.

مهارت های مدیریت

مهارت های مدیریت در هر موقعیتی ارزشمند هستند، صرف نظر از اینکه آیا یک شغل مدیریتی دارید یا خیر. مهارت های مدیریت به شما کمک می کند تا در سایر افراد تیم خود انگیزه ایجاد کنید، روحیه را بهبود بخشید و بهره وری و عملکرد کلی را افزایش دهید. مهارت های مدیریت نیز به شما کمک می کند تا برای شغل های پیشرفته تر واجد شرایط شوید.

مهارت های نوشتاری

نوشتن یک مهارت اساسی است که برخی کارفرمایان برای داوطلبان لازم می دانند. صرف نظر از شغلی که در آن هستید، توانایی نوشتن یک مهارت است. انواع مختلفی از مهارت های نوشتاری وجود دارد که ممکن است بخواهید بسته به نیازخود آن را یاد بگیرید. مثلا، اگر پیش بینی می کنید که کارفرمای شما ممکن است به شخصی برای نوشتن پیشنهادات، راهنماها یا دستورالعمل ها نیاز داشته باشد،باید دوره های آنلاین نویسندگی فنی را دنبال کنید.

نویسنده

توسعه چت بات

به دلیل محبوبیت بازاریابی رسانه های اجتماعی، ممکن است بخواهید توسعه چت بات را یاد بگیرید. چت بات یک نرم افزار کاربردی است که از هوش مصنوعی برای شبیه سازی مکالمه با کاربر استفاده می کند. می توانید مقالات و آموزش های ویدیویی مفیدی را بیابید که به شما یاد می دهند چت بات ها را بسازید و بهینه سازی کنید، بدون اینکه نیازی به یادگیری نحوه نوشتن کد داشته باشید.

بهینه سازی موتور جستجو

هر شرکتی که حضور آنلاین دارد، علاقه مند به افزایش دید و قرار گرفتن در معرض مشتریان بالقوه آنلاین است. یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار استفاده از بهینه سازی موتور جستجو یا سئو است. منابع آنلاین یا ویدیوهای زیادی وجود دارد که به آموزش سئو و همچنین مقالات نحوه انجام آن می پردازند. اگر در یک بخش بازاریابی کار می کنید یا اگر می خواهید واجد شرایط شغلی به عنوان متخصص سئو باشید این مهارت ها مفید هستند.

بودجه بندی

بودجه بندی یک مهارت مفید است که می توانید در سطح شخصی و همچنین حرفه ای از آن استفاده کنید. اگر می خواهید برای یک موقعیت مدیریتی آماده شوید که در آن ممکن است مسئول تخصیص منابع یک بخش را برعهده داشته باشید، یادگیری مهارت های بودجه بندی ضروری است.

وب سایت های مختلف و همچنین برنامه هایی وجود دارد که می توانید از آنها برای افزایش مهارت های بودجه بندی خود استفاده کنید.

بودجه

مدیریت پروژه

اگر به دنبال یک موقعیت مدیریت هستید، این مهارت ها بسیار مهم هستند. مهارت های مدیریت پروژه به شما کمک می کند تا همه بخش های پروژه را بهتر مدیریت کنید و همه افراد را سازمان دهی شده و با انگیزه نگه دارید.

سخنرانی در جمع

اگر می خواهید در مقابل یک مخاطب بزرگ یا در جمع صحبت کنید، مهارت های سخنرانی بسیار ارزشمند است. مهارت های سخنرانی در جمع نیاز به تمرین زیادی دارد، اما می تواند به شما کمک کند احساس اعتماد به نفس و ائه بهتری داشته باشید.

طراحی گرافیک

کارفرمایان به مهارت های طراحی گرافیکی اهمیت می دهند، زیرا این مهارت ها برای ایجاد لوگو، بنر و سایر تصاویر وب سایت ها و محتوای رسانه های اجتماعی کارآمد هستند. دوره های آنلاین زیادی وجود دارد که به آموزش تکنیک های مبتدی و پیشرفته در طراحی گرافیک می پردازد و به کاربران امکان می دهد تا در زمینه رنگ، چیدمان، تایپوگرافی و ...مهارت کسب کنند.

کرافیگ

بازاریابی رسانه های اجتماعی

چه بخواهید اصول اولیه رسانه های اجتماعی را بیاموزید یا مهارت های پیشرفته ای را در یک پلتفرم خاص توسعه دهید، دوره ها و راهنماهای زیادی وجود دارد که به صورت آنلاین در دسترس هستند و بازاریابی رسانه های اجتماعی را آموزش می دهند. با شناسایی اهداف خاص خود، از جمله پلتفرم یا پلتفرم هایی که می خواهید یاد بگیرید و هر مهارت خاصی که می خواهید توسعه دهید، شروع کنید. سپس یک دوره آنلاین پیدا کنید که به طور خاص به این نیازها می پردازد.

مهارت های مایکروسافت اکسس

مایکروسافت اکسس یک ابزار مدیریت اطلاعات است که برای ذخیره اطلاعات و گزارش، تجزیه و تحلیل استفاده می شود. این به شرکت ها اجازه می دهد تا حجم زیادی از داده ها را راحت تر مدیریت و تجزیه و تحلیل کنند. حسابداران، مدیران پروژه، تحلیلگران تجاری و ...به طور منظم از اکسس برای مدیریت و دستکاری داده ها استفاده می کنند.

برخی از مهارت های خاص مایکروسافت اکسس شامل برنامه نویسی VBA می باشد. مایکروسافت دوره های آنلاین مختلفی را ارائه می کند.

مهارت های ریاضی

مهارت های ریاضی می تواند به شما کمک کند کارهای روزمره را در محل کار انجام دهید. اکثر کارفرمایان ترجیح می دهند کارمندانی را استخدام کنند که مهارت های حسابداری اولیه را دارند. با این حال، بسته به شغل فعلی یا شغلی که در آرزوی آن هستید، ممکن است نیاز به یادگیری مهارت های ریاضی پیشرفته تری داشته باشید.

حسابدار

مهارت های بازاریابی دیجیتال

 اگر به حرفه ای در بازاریابی آنلاین علاقه مند هستید، ممکن است بخواهید مهارت های بازاریابی دیجیتال خود را توسعه دهید. مهارت های دیجیتال مارکتینگ شامل بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی موتور جستجو، بازاریابی ویدئویی، تبلیغات دیجیتال، بازاریابی رسانه های اجتماعی و مهارت های داده و تجزیه و تحلیل است.

مهارت تایپ کردن

اگر قصد دارید در یک محیط اداری کار کنید، ممکن است بخواهید مهارت تایپ خود را توسعه دهید. سایت های آنلاین زیادی وجود دارند که دروسی را برای کمک به شما در یادگیری اصول اولیه ارائه می دهند و پس از تسلط بر آن در دوره های پیشرفته تر به شما کمک می کنند تا مهارت های خود را افزایش دهید.

مهارت های پیشرفته تایپ می تواند به شما در پیدا کردن مشاغل در محیط اداری کمک کند یا به شما امکان می دهد بهره وری خود را در محل کار افزایش دهید که به طور بالقوه می تواند به فرصت های پیشرفته منجر شود.

بازاریابی ایمیلی

بازاریابی ایمیلی و ارسال ایمیل به مشتریان و مشتریان بالقوه به فروش و افزایش سودآوری کمک می کند. این مهارتی است که اکثر کارفرمایان برای آن ارزش زیادی قائل هستند، زیرا می تواند تأثیر مستقیمی بر سودآوری یک کسب و کار داشته باشد. دوره های بازاریابی ایمیلی می تواند به شما در درک انواع ایمیل هایی که بیشتر باز می شوند و منجر به خرید می شوند کمک کند.

بازاریابی

مهارت های تولید ویدئو

از آنجایی که مشتریان علاقه زیادی به محتوای ویدئو دارند، تولید ویدئو از اولویت بالایی برای کارفرمایان برخور داراست.

مهارت های پادکست

پادکست کردن مهارت دیگری است که ممکن است بخواهید آن را توسعه دهید. چه بخواهید برای خود یا برای کارفرمای تان پادکست بسازید و از آن درآمد کسب کنید تا محصولات و خدمات خود را تبلیغ کند، پادکست یک راه عالی برای تثبیت خود یا شرکتتان به عنوان یک مرجع است. می توانید استراتژی های مبتدی و پیشرفته تری برای پادکست بصورت آنلاین بیاموزید.

مهارت های مایکروسافت ورد

اکثر کارفرمایان از داوطلبان انتظار دارند که درک اولیه ای از نحوه استفاده مایکروسافت ورد داشته باشند. با این حال، ممکن است بتوانید با توسعه مهارت های پیشرفته تر مانند استفاده از ماکروها یا درج نمودار خود را به عنوان یک نامزد قوی تر معرفی کنید.

مهارت های حسابداری

اگر علاقه ای به کار در یک نقش مالی یا مدیریت دارید، مهارت های حسابداری بسیار مهم هستند. دانش حسابداری می تواند شامل اصول اولیه ای مانند حسابداری و همچنین مدیریت نقدینگی باشد که می توانید با یادگیری مهارت های آنلاین و درک اصول اولیه از این طریق شروع کنید.

حسابداری

مهارت های وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای آنلاین است که بسیاری از شرکت ها از آن برای ایجاد وب سایت یا وبلاگ استفاده می کنند. از آنجایی که این یک انتخاب محبوب برای وب سایت ها است، بسیاری از کارفرمایان برای نامزدهایی که درک اولیه از نحوه انتشار محتوا در وردپرس دارند ارزش قائل هستند. وردپرس، دوره های آنلاین را بر روی پلتفرم و افزونه های محبوبی که شرکت ها به صورت روزمره از آنها استفاده می کنند ارائه می دهد.

مهارت های رزومه

یک رزومه قوی، می تواند تاثیر قدرتمندی بر توانایی شما برای به دست آوردن شغلی که می خواهید داشته باشد. بسیاری از دوره های آنلاین در دسترس هستند که نحوه نوشتن یک رزومه تاثیرگذار را آموزش می دهند، صرف نظر از اینکه در چه شغلی هستید.

هنر

کلاس های آنلاین به افراد در تقویت و پرورش هنر کمک می کند.

هنر در دسته هنرهای گرافیک قرار می گیرد و کلاس ها ممکن است شامل طراحی کارتون، انیمیشن، تصویرسازی، کاریکاتور و ...تا طراحی و نقاشی با استفاده از ابزارها (مداد، زغال چوب، رنگ اکریلیک، خودکار یا جوهر) باشد.

در مقایسه با انواع دیگر هنر، به نظر می رسد طراحی محبوب ترین فعالیت سرگرمی در سراسر جهان است.

بافندگی / خیاطی

یک شکل نسبتاً سنتی از هنر که در دسته صنایع دستی قرار می گیرد خیاطی و بافندگی است شاید فکر کنید این سرگرمی برای جامعه سالمند مناسب است، در واقع اینطور نیست و می توانید بصورت آنلاین آنها را یاد بگیرید.

خیاطی

موسیقی

فواید پخش و گوش دادن به موسیقی همگی شناخته شده است. موسیقی علاوه بر بهبود شناخت، تسهیل فرآیندهای حافظه و یادگیری، توانایی مبارزه با بیماری های روحی و جسمی جدی ناشی از اضطراب، استرس و افسردگی گرفته تا مشکلات مربوط به مغز و قلب را دارد. یادگیری نحوه نواختن یک آلت موسیقی مانند پیانو، گیتار، ویولن یا آواز خواندن بصورت آنلاین در سطح پایین امکان پذیر است.

یوگا

مربیان یوگا پتانسیل بیشتری برای امرار معاش از طریق آنلاین دارند و ابزارهای مناسبی در اختیار دارند تا تأثیر بیشتری بگذارند.

داده ها نشان می دهد که در دوران قرنطینه، یوگا یکی از محبوب ترین انواع تمرینات بود و علاقه به تمرین یوگا به شدت افزایش یافت و به حداکثر پتانسیل خود در 100 درصد رسید.

آشپزی و تغذیه

همه افراد دوست دارند در آشپزی و تغذیه پیشرفت کنند. سرعت، زمان محدود در طول روز و فست فودها همگی بر سلامتی ما تأثیر گذاشته است و هیچ راهی برای انکار آن وجود ندارد به همین دلیل یادگیری هنر آشپزی و تغذیه مناسب بصورت آنلاین جایگزین خوبی است که به نظر می رسد برای کسانی که به تناسب اندام بیشتری توجه دارند یا به سادگی می خواهند از اندام خود مراقبت بیشتری کنند ارجعیت دارد.

مهارتهایی که آنلاین و بدون کلاس همه میتونن یاد بگیرن

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /ن.ح
برچسب : کلاس آنلاین
وبگردی