کمبود خواب

رفع بی خوابی
عوارض کم خوابی سلامتی جسم و روح را درگیر خود می سازد، عوارضی که گاهی بسیار جدی و خطرناک عمل می کنند. برای دور بودن از این مشکلات راهی سریع و ساده برای رفع بی خوابی وجود دارد.
کمبود خواب

تاثیر منفی کمبود خواب روی استخوان ها

زمان مطالعه : 1 دقیقه
یکی از عوارض کمبود خواب تاثیرات منفی روی استخوان های بدن است ، تاثیری که آقایان بایستی بیشتر از خانم ها نگران آن باشند.
قرص های آرامبخش

داروی آرامبخش کاملا طبیعی برای درمان بی خوابی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کسانی که اختلال بی خوابی دارند برای درمان از قرص های آرامبخش استفاده میکنند ولی داروی طبیعی برای رفع این اختلال کمک بیشتری می کند.
بی خوابی

بوعلی سینا با بی خوابی چه می کرد؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بی خوابی یک اختلال است که عدم توجه به درمان آن می تواند عوارض ناگواری برای بدن داشته باشد شما می توانید با کمک طب سنتی این اختلال را درمان کنید.
درمان بی خوابی

نسخه ی بوعلی سینا برای بی خواب ها

زمان مطالعه : 10 دقیقه
بی خوابی یکی از مشکلاتی است که همه در زندگی خود آن را تجربه کرده ایم و با رعایت برخی نکات و بهره گیری از طب سنتی میتوان آن را درمان کرد.
یوگای خواب

آموزش یوگا به شمایی که خواب راحت میخواهید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر کمبود خواب دارید و نمی توانید به راحتی بخوابید، با انجام چند حرکت ساده یوگا می توانید به خوابی عمیق و راحت فرو بروید.
چرا سردمه

من همیشه سردمه ، یعنی بیماری خاصی دارم ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
چرا همیشه می گوئید سردمه و با پتوی اضافه و لباسهای بیشتر خودتان را گرم می کنید اما دیگران این احساس را ندارند؟ سرمایی بودن زیاد دلایلی دارد که بهتر است بدانید.
تاثیر استرس و بی خوابی بر پوست

بلاهایی که استرس و بی خوابی بر سر پوستتان می آورد!!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کم خوابی و استرس از دشمنان اصلی پوست هستند که باعث گودی زیر چشم و چین و چروک می شود و شما را در چشم دیگران مسن نشان می دهد.
خواب کافی

عوارض خطرناک کم خوابی و نداشتن خواب کافی شبانه

زمان مطالعه : 10 دقیقه
کم خوابی و بی خوابی به طرز فوق العاده ای به سلامتی، فعالیت، ایمنی ما آسیب می رساند به طوریکه متخصصان یکی از دلایل سرطان را در برخی موارد نداشتن خواب کافی عنوان می کنند.
درمان بی خوابی شبانه

بیخوابی در هر ساعت از نیمه شب نشانه چیست؟ +درمان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
“بی خوابی” یکی از عوامل ایجاد انواع بیماری ها در بدن می باشد و همه انسان ها باید سعی کنند خواب کافی داشته باشند و اگر مشکل اختلال در خواب دارند با مراجعه به پزشک آن را برطرف کنند.
زود خوابیدن

کلی فایده فقط با یک ساعت زودتر خوابیدن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
این روزها اکثر افراد به خصوص جوانان عادت به دیر خوابیدن دارندو با گوشی هایشان مشغول اند و نمیدانند زود خوابیدن برای بدن اهمیت و فواید ویژه ای دارد.
خواب راحت

راز سوئدی ها برای داشتن خواب راحت

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حتما شما هم دوست دارید مثل سوئدی ها خوابی راحت و آرام را تجربه کنید, چند نکته مهم برای خواب راحت را از سوئدی ها یاد بگیرید.
خوابگردی

خوابگردی با کمبود خواب

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اختلال خوابگردی یکی از اختلالات خواب و در زمره بدخوابی ها طبقه بندی شده است.که شامل بی خوابی اولیه ، پرخوابی اولیه ، اختلالات خواب مربوط به تنفس ، اختلالات خواب ریتم شبانه روزی به وجود می آید.
کمبود خواب

بیماری های ناشی از کمبود خواب

زمان مطالعه : 1 دقیقه
کمبود خواب و بدخوابی علاوه بر اینکه شما را کسل و بداخلاق میکند باعث بروز بیماری های مختلفی هم میشود.
اختلالات خواب

درمان اختلالات خواب با مواد طبیعی و گیاهان دارویی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شایع ترین اختلالات خواب «بی خوابی» است. بی خوابی به کمبودِ خوابِ راحت اطلاق می شود. برخی از افرادِ مبتلا به این بیماری در تمامِ طولِ شب بیدار می مانند. استفاده از گیاهان برای درمانِ بی خوابی بهترین راه برای مبارزه با این اختلالِ مزمن است.
صفحه 1 از 3