بیماری آلزایمر

علائم آلزایمر
آلزایمر بیماری است که دیر تشخیص داده میشود اما نشانه هایی در لباس پوشیدن افراد خبر از این بیماری میدهد که به تشخیص سریع تر آلزایمر کمک بسزایی میکند.
جلوگیری از آلزایمر

20 دقیقه طلایی برای جلوگیری از آلزایمر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ابتلا به آلزایمر در سنین بالا ترس همه انسان هاست، اگر میخواهید از ابتلا به این بیماری پیشگیری کنید باید کارهایی را در روزمره خود انجام دهید که بسیار مهم می باشد.
علت ابتلا به آلزایمر

اشتباهی بعد خوردن ناهار که باعث آلزایمر میشه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مصرف نکردن بعضی مواد غذایی بعد از ناهار از نکات مهم سلامتی است که بسیاری به آن بی توجه هستند همچنین از دلایل بروز برخی بیماری ها است .
هوس غذایی نشانه بیماری

نوعی هوس غذایی که باید نگرانمان کند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
میل و هوس غذایی تنها برای زنان باردار اتفاق نمی افتد، در برخی موارد هوس غذایی نشانه بیماری است که ما از آن کاملا بی خبر هستیم.
دمانس در آشپزی

مشکلی در آشپزی که خبر از بیماری میدهد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
میخواهید آشپزی کنید ولی در انجام مراحل آن دچار مشکل می شوید، آنچه که ساده از کنارش عبور می کنید اما در خود دلیلی جدی و شاید نگران کننده دارد.
خواب و آلزایمر

این مدلی بخواب تا آلزایمر نگیری!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای داشتن یک خواب با کیفیت پوزیشنی که انتخاب می کنید اهمیت بسیار زیادی دارد، همچنین پوزیشن صحیح خواب به شما برای جلوگیری از ابتلا به آلزایمر کمک زیادی می کند.
رفتار با سالمند آلزایمری

بهترین شیوه ی رفتار با سالمند آلزایمری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افراد سالمندی که دچار بیماری زوال عقل یا آلزایمر شده اند به مرور زمان دچار تغییرات شخصیتی می شوند و به توجه، رفتارها و مراقبت های مناسبی نیاز دارند.
نشانه های آلزایمر

سوالی که تکرارش علامت آلزایمره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گاهی اوقات در شرایط مختلف ممکن است آلزایمر زودرس در هر فردی ایجاد شود. اما این در حالی است که پرسیدن یک سوال می تواند احتمال آلزایمر را در ما بیشتر کند...
آلزایمر و درد

دردی در بدن که به آلزایمر ربط دارد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر درد خاصی در بدن شما ایجاد شد برای پیشگیری از بیماری ها حتما به پزشک مراجعه کنید. نوعی درد بدن وجود دارد که نشانه بیماری آلزایمر می باشد.
چاقی و مغز

بلای هولناکی که چاقی سر مغز میاره

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چاقی همیشه عوارض جدی برای بدن داشته است اما تاثیر خطرناک اضافه وزن بر مغز به قدری جدی است که قبل از ابتلا به آن افراد چاق باید برای لاغری اقدام کنند.
جلوگیری از آلزایمر

بهترین راه فرار از آلزایمر

زمان مطالعه : 8 دقیقه
افراد زیادی با بالا رفتن سن دچار بیماری آلزایمر می شوند اما راهکارهایی وجود دارد که می توانید با انجام آن ها حافظه خود را تقویت و از ابتلا به آلزایمر جلوگیری کنید.
آلزایمر و بیماری قلبی

ارتباطی عجیب بین مشکل قلبی و آلزایمر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مشکلات قلبی در دنیا بسیار شایع هستند و مطالعات انجام شده بر بیماری قلبی وجود ارتباط عجب این مشکل با آلزایمر را خبر میدهند که باعث تعجب محققان نیز شده است.
علائم آلزایمر

علائمی از آلزایمر که ربطی به حافظه ندارند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آلزایمر نیز مانند هر بیماری دیگری دارای علائم مختص به خود است این بیماری اصولا در سنین بالا اتفاق می افتد ولی امروزه این بیماری برای جوانان نیز پیش می آید.
پیشگیری از آلزایمر

5 راه ساده برای اینکه جلوی آلزایمرو بگیریم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آلزایمر مشکلی است که این روزها افراد زیادی درسنین بالا به آن مبتلا می شوند اما نگران نباشید میتوانید با رعایت ترفندهایی از ابتلا به این بیماری جلوگیری کنید.
علائم فراموشی

مشکلی در رانندگی که علامت زوال عقل است

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در رانندگی گاها ممکن است با مسائلی روبرو شویم که باعث نگرانی ما نسبت به زوال عقل و آلزایمر شوند.با این وجود چه علائمی گویای زوال عقل در حین رانندگی هستند؟
صفحه 1 از 6