بیماری های روده

روده ناسالم
روده ناسالم علائمی همچون مشکلات پوستی و ... دارد که در سلامت کلی فیزیکی و جسمی تاثیر زیادی دارد، با شناخت این نشانه ها می توان بهترین روش برای سلامت آن را اعمال کرد.
پاکسازی روده

ملین خانگی برای پاکسازی کامل روده ها

زمان مطالعه : 7 دقیقه
پاکسازی روده به بهبود عملکرد گوارش کمک بزرگی می‌کند؛ این در حالی است که پاکسازی روده را می‌توان از طریق مصرف مواد غذایی مناسب، گیاهان و میوه‌ها انجام داد.
آمپی سیلین

عوارض آمپی سیلین برای همه بخصوص زنان باردار

زمان مطالعه : 10 دقیقه
“آمپی سیلین” یک آنتی بیوتیک رایج است . از این آنتی بیوتیک در درمان عفونت های گوناگون باکتریایی نظیر عفونت گوش میانی، سینوزیت استفاده می شود.
مشکلات روده و پوست

مشکل پوستی که میگه وضع روده تون خرابه!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مشکلات پوستی دغدغه ی خیلی از افراد است و آن ها فقط به دنبال درمان این مشکلات هستند درحالی که دانستن علت مشکلات پوستی کمک زیادی به جلوگیری از آن میکند.
ضدعفونی روده

روش پاکسازی روده و دستگاه گوارش با آب نمک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پاکسازی و ضدعفونی روده ها برای حفظ سلامتی دستگاه گوارش اهمیت ویژه ای دارد، با آب نمک می توان دهان تا روده را ضدعفونی کرد البته حتما باید به روش صحیح مصرف شود.
درمان سندروم روده تحریک پذیر

علامت و درمان راحت سندروم روده تحریک پذیر

زمان مطالعه : 11 دقیقه
سندروم روده تحریک پذیر یکی از اختلالات روده بزرگ به شمار می رود که برای درمان این اختلال می توانید از درمان های سریع و خانگی تاثیرگذار استفاده کنید.
تخلیه روده ها

نسخه تخلیه کامل روده ها در 20 دقیقه + دستور

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مواقعی که بدن به دلیل اختلالات دفع دچار مشکل می شود دردهای شدید بروز می کند که گاهی غیرقابل تحمل است، پاکسازی و تخلیه روده ها از سموم بدن با نسخه ای فوری در این شرایط کارساز خواهد بود.
بیماری های روده

عادتی که روده هایتان را نابود می کند!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اغلب بیماری های روده به دلیل عادات غذایی اشتباهی که دارید ایجاد می شود پس برای سلامت روده ها این عادت های غلط را بدانید و ترک کنید.
خوردن شکلات

تاثیر خوردن شکلات بر روده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با مطالعات و آزمایشات انجام شده بر روی نوعی شکلات محققان به این نتیجه رسیدند خوردن این شکلات موجب بهبود وضعیت دستگاه گوارش و روده می شود.
علائم بیماری روده

وقتی تو شکمتون اتفاقی افتاده و شما بی خبرید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مشکلاتی در شکم وجود دارد که نشان دهنده ی بیماری روده است. آگاهی و توجه به این مشکلات به تشخیص زودهنگام بیماری کمک بسزایی میکند.
قولنج شکم

قولنج همراه با این علائم نگران کننده است

زمان مطالعه : 4 دقیقه
قولنج یکی از بیماری های روده است که با علائمی مانند درد شدید و نفخ شکم ایجاد می شود و در برخی موارد ممکن است نشان دهنده سرطان کولون باشد.
ولولوس روده

نشانه های ولولوس یا پیچ خوردگی روده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ولولوس روده یک پیچ خوردگی غیر طبیعی در روده است که باعث انسداد روده می شود. این بیماری خطرناک است و باید برای درمان آن به پزشک مراجعه کنید.
علامت روده

حالی که میگه وضع دل و روده تون خوب نیست

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سیستم گوارش یکی از حیاتی ترین عضو های بدن است که با بروز مشکل در آن سلامت بدن به خطر می افتد در حالی که بسیاری از ما با علائم آن آشنا نیستیم .
رژیم غذایی دیورتیکولیت

برنامه غذایی توصیه شده به دیورتیکولیتی ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رژیم غذایی دیورتیکولیت بخشی از فرآیند درمان برای دیورتیکولیت حاد است که این رژیم غذایی به نحوی در نظر گرفته شده تا دستگاه گوارش استراحت داشته باشد.
پولیپ روده

علائمی که باید شما را مشکوک به پولیپ روده کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پولیپ روده توده ای است که در لایه داخلی روده بزرگ ایجاد می شود و به مرور زمان با درمان نکردن تبدیل به سرطان روده می شود.
صفحه 1 از 6