درمان آلرژی

درمان آلرژی پاییزی
درمان آلرژی پاییزی از مشکلات اکثر افراد در فصل پاییز می باشد، استفاده از برخی روش های خانگی و گیاهی به درمان آلرژی پاییزی کمک بسیاری می کند.
باید ها و نباید های آلرژی

نباید بزرگ صبحگاهی برای اونایی که آلرژی دارن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی نکات درمورد آلرژی وجود داردکه به آن بی توجه هستید.باید ها و نباید های آلرژی ونکاتی که درصبح رعایت میکنید به شما برای کنترل آلرژی کمک میکند.
بیماری های پاییزی

بیماری هایی شایع فصل پاییز

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با تغییرات آب و هوا و شروع فصل پاییز افراد زیادی دچار بیماری های پاییزی می شوند که باید با شناخت علائم بیماری های شایع پاییز از آن ها جلوگیری کنند.
حساسیت پاییزی

راهکارهایی برای درمان حساسیت پاییزی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
هر زمان که بحث از حساسیت می شود اغلب مردم به بهار و حساسیت های آن اشاره می کنند در صورتی که افراد زیادی از حساسیت پاییزی رنج می برند.
سرماخوردگی

سرماخوردگی و آلرژی چه فرقی باهم دارند ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تفاوت سرماخوردگی و آلرژی می تواند به شما کمک کند تا در تشخیص این دو اشتباه نکنید و در پی آن راه های درمانی اشتباهی را ادامه ندهید.
آلرژی

آلرژی یا همون حساسیت چیه ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
به زبان ساده آلرژی یا همان حساسیت واکنش سیستم ایمنی بدن نسبت به مواد حساسیت زا پیرامون افراد می باشد که این واکنش و علائم آلرژی در هر فردی متفاوت می باشد.
آلرژی کودکان

از کجا بدونیم کودک به چی آلرژی داره ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پیشگیری بر درمان مقدم تر است. در مورد آلرژی کودکان نیز بهتر است موارد پیشگیری را حتی قبل از بارداری رعایت کنید تا کودک عزیزتان دچار بیماری آلرژی نشود.
متخصص آلرژی

برای کدام بیماری ها به متخصص آلرژی مراجعه کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
متخصص آلرژی که به آن ایمونولوژیست نیز می گویند برای تشخیص و پیشگیری و درمان بیماری های ناشی از آلرژی می توان به آن مراجعه کرد.
شدید شدن آلرژی

آلرژی با افزایش سن شدیدتر میشه؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
بسیاری از ما با آلرژی درگیر هستیم اما شدت آلرژی در افراد مختلف، متفاوت است و نگرانی هایی برای افراد وجود دارد که با افزایش سن شدت آلرژی بیشتر میشود یا خیر.
حساسیت به پنیر

اگه این نشانه ها رو داری، دیگه پنیر نخور

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پنیر یکی از لبنیات مقوی اما مشکل ساز برای برخی افراد است و اگر شما هم این نشان ها را دارید هرچه زودتر پنیر را از تغذیه خود حذف کنید.
بالش نشستن

اگه ملحفه تخت و بالشت رو به موقع نشوریم چی میشه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
افراد ساعت های طولانی از زندگی خود را در رختخواب می‌گذرانند بنابراین شستن ملحفه‌ها یکی از کارهای ضروری است تا از بروز مشکلات جدی برای بدن جلوگیری شود.
آلرژی فصلی

همه چیز درباره آلرژی فصلی و درمان طب سنتی آن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
افرادی که آلرژی فصلی دارند با فرارسیدن آن فصلی که علائم آلرژی ظاهر می شود مدام دچار مشکل هستند، برای درمان آلرژی فصلی حتما باید از روش مناسب استفاده کرد.
آلرژی های عجیب

عجیب ترین آلرژی های مردم دنیا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی چیزها ممکن است ساده به نظر برسند، اما برای برخی افراد تهدیدی بزرگ محسوب می شوند؛ آلرژی‌های عجیبی در جهان وجود دارند که بهتر است با آنها آشنا شوید.
آلرژی بهاری

افراد درگیر آلرژی بهاری حتما بخوانند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
با شروع فصل بهار آلرژی بهاره نیز شروع می شود که باعلائمی همچون تنگی نفس، خارش گلو، ورم چشم، آبریزش بینی همراه می شود که باعث کلافگی افراد می شود.
درمان آلرژی

آلرژی هاتو با این روغن گیاهی راحت درمان کن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آلرژی پاسخی حساس از سیستم ایمنی بدن نسبت به یک سری مواد است. اگر شماهم به چیزهای مختلفی حساسیت دارید میتوانید با استفاده از روغن های گیاهی خود را درمان کنید.
صفحه 1 از 4