درمان آلرژی

حساسیت به پنیر

اگه این نشانه ها رو داری، دیگه پنیر نخور

تاریخ انتشار : 6 مرداد 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
پنیر یکی از لبنیات مقوی اما مشکل ساز برای برخی افراد است و اگر شما هم این نشان ها را دارید هرچه زودتر پنیر را از تغذیه خود حذف کنید.
بالش نشستن

اگه ملحفه تخت و بالشت رو به موقع نشوریم چی میشه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
افراد ساعت های طولانی از زندگی خود را در رختخواب می‌گذرانند بنابراین شستن ملحفه‌ها یکی از کارهای ضروری است تا از بروز مشکلات جدی برای بدن جلوگیری شود.
آلرژی فصلی

همه چیز درباره آلرژی فصلی و درمان طب سنتی آن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
افرادی که آلرژی فصلی دارند با فرارسیدن آن فصلی که علائم آلرژی ظاهر می شود مدام دچار مشکل هستند، برای درمان آلرژی فصلی حتما باید از روش مناسب استفاده کرد.
آلرژی های عجیب

عجیب ترین آلرژی های مردم دنیا

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی چیز ها وجود دارد به نظر معمولی می رسد اما برای برخی افراد تهدیدی محسوب می شود، آلرژی های عجیب و نادری در جهان وجود دارد که در ادامه با آن ها آشنا خواهید شد.
آلرژی بهاری

افراد درگیر آلرژی بهاری حتما بخوانند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
با شروع فصل بهار آلرژی بهاره نیز شروع می شود که باعلائمی همچون تنگی نفس، خارش گلو، ورم چشم، آبریزش بینی همراه می شود که باعث کلافگی افراد می شود.
درمان آلرژی

آلرژی هاتو با این روغن گیاهی راحت درمان کن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آلرژی پاسخی حساس از سیستم ایمنی بدن نسبت به یک سری مواد است. اگر شماهم به چیزهای مختلفی حساسیت دارید میتوانید با استفاده از روغن های گیاهی خود را درمان کنید.
علائم آلرژی

علائمی که ثابت می کند شما آلرژی دارید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آلرژی یا همان حساسیت علائمی همچون آبریزش و گرفتگی بینی ، عطسه ، خارش و آبریزش چشم و غیره را به همراه دارد که در ادامه با داروهای آلرژی زا و علائم آلرژی بیشتر آشنا می شوید.
حساسیت به ماهی

چطور متوجه شویم که به ماهی آلرژی داریم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حساسیت به ماهی نوعی آلرژی غذایی است که در هر سنی ایجاد می شود و برخی موارد افراد علاوه بر خوردن، با لمس یا بوی ماهی شاهد علائم این آلرژی می شوند.
دیفن هیدرامین

دیفن هیدرامین برای چه افرادی ضرر دارد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دیفن هیدرامین دارویی است که معمولا برای درمان علائم سرماخورگی و آلرژی تجویز می شود و رایج ترین عوارض آن خستگی و خواب آلودگی می باشد.
باید ها و نباید های آلرژی

نباید بزرگ صبحگاهی برای اونایی که آلرژی دارن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی نکات درمورد آلرژی وجود داردکه به آن بی توجه هستید.باید ها و نباید های آلرژی ونکاتی که درصبح رعایت میکنید به شما برای کنترل آلرژی کمک میکند.
بیماری های پاییزی

بیماری هایی شایع فصل پاییز

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با تغییرات آب و هوا و شروع فصل پاییز افراد زیادی دچار بیماری های پاییزی می شوند که باید با شناخت علائم بیماری های شایع پاییز از آن ها جلوگیری کنند.
حساسیت پاییزی

راهکارهایی برای درمان حساسیت پاییزی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
هر زمان که بحث از حساسیت می شود اغلب مردم به بهار و حساسیت های آن اشاره می کنند در صورتی که افراد زیادی از حساسیت پاییزی رنج می برند.
درمان آلرژی پاییزی

درمان آلرژی پاییزی به سبک و سیاق طب سنتی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
درمان آلرژی پاییزی از مشکلات اکثر افراد در فصل پاییز می باشد، استفاده از برخی روش های خانگی و گیاهی به درمان آلرژی پاییزی کمک بسیاری می کند.
آلرژی فصلی و آرایش

اگر آلرژی فصلی دارید اینطوری آرایش کنید + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خانم هایی که به آلرژی فصلی مبتلا هستند باید ترفندهای خاصی را در آرایش کردن رعایت کنند تا بتوانند علائم آلرژی فصلی مانند قرمزی چشم ها, قرمزی نوک بینی, تیرگی اطراف چشم و... را بپوشانند.
قرص سیپروهپتادین

از عوارض نگران کننده قرص سیپروهپتادین باخبر شوید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
قرص سیپروهپتادین ازقرص های آنتی هیستامین است که برای حساسیت و آلرژی فصلی از آن استفاده می شود که در برخی موارد به تجویز پزشک برای بیماری های دیگر نیزاستفاده می شود.
صفحه 1 از 4