درمان آلرژی

درمان آلرژی پاییزی
درمان آلرژی پاییزی از مشکلات اکثر افراد در فصل پاییز می باشد، استفاده از برخی روش های خانگی و گیاهی به درمان آلرژی پاییزی کمک بسیاری می کند.
باید ها و نباید های آلرژی

نباید بزرگ صبحگاهی برای اونایی که آلرژی دارن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی نکات درمورد آلرژی وجود داردکه به آن بی توجه هستید.باید ها و نباید های آلرژی ونکاتی که درصبح رعایت میکنید به شما برای کنترل آلرژی کمک میکند.
حساسیت پاییزی

راهکارهایی برای درمان حساسیت پاییزی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
هر زمان که بحث از حساسیت می شود اغلب مردم به بهار و حساسیت های آن اشاره می کنند در صورتی که افراد زیادی از حساسیت پاییزی رنج می برند.
بیماری های پاییزی

بیماری هایی شایع فصل پاییز

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با تغییرات آب و هوا و شروع فصل پاییز افراد زیادی دچار بیماری های پاییزی می شوند که باید با شناخت علائم بیماری های شایع پاییز از آن ها جلوگیری کنند.
حساسیت به پنیر

اگه این نشانه ها رو داری، دیگه پنیر نخور

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پنیر یکی از لبنیات مقوی اما مشکل ساز برای برخی افراد است و اگر شما هم این نشان ها را دارید هرچه زودتر پنیر را از تغذیه خود حذف کنید.
آلرژی به آب

علت حساسیت به آب؛ این آلرژی دردناک

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خیلی از افراد به آب آلرژی دارند که به نظر می رسد این وضعیت نامتحمل باشد چرا که انسان ها هر روز با آب سرو کار دارد.
متخصص آلرژی

برای کدام بیماری ها به متخصص آلرژی مراجعه کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
متخصص آلرژی که به آن ایمونولوژیست نیز می گویند برای تشخیص و پیشگیری و درمان بیماری های ناشی از آلرژی می توان به آن مراجعه کرد.
بالش نشستن

اگه ملحفه تخت و بالشت رو به موقع نشوریم چی میشه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
افراد ساعت های طولانی از زندگی خود را در رختخواب می‌گذرانند بنابراین شستن ملحفه‌ها یکی از کارهای ضروری است تا از بروز مشکلات جدی برای بدن جلوگیری شود.
علائم آلرژی

علائمی که ثابت می کند شما آلرژی دارید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آلرژی یا همان حساسیت علائمی همچون آبریزش و گرفتگی بینی ، عطسه ، خارش و آبریزش چشم و غیره را به همراه دارد که در ادامه با داروهای آلرژی زا و علائم آلرژی بیشتر آشنا می شوید.
آلرژی فصلی

همه چیز درباره آلرژی فصلی و درمان طب سنتی آن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
افرادی که آلرژی فصلی دارند با فرارسیدن آن فصلی که علائم آلرژی ظاهر می شود مدام دچار مشکل هستند، برای درمان آلرژی فصلی حتما باید از روش مناسب استفاده کرد.
آلرژی های عجیب

عجیب ترین آلرژی های مردم دنیا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی چیزها ممکن است ساده به نظر برسند، اما برای برخی افراد تهدیدی بزرگ محسوب می شوند؛ آلرژی‌های عجیبی در جهان وجود دارند که بهتر است با آنها آشنا شوید.
آلرژی بهاری

افراد درگیر آلرژی بهاری حتما بخوانند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
با شروع فصل بهار آلرژی بهاره نیز شروع می شود که باعلائمی همچون تنگی نفس، خارش گلو، ورم چشم، آبریزش بینی همراه می شود که باعث کلافگی افراد می شود.
دیفن هیدرامین

دیفن هیدرامین برای چه افرادی ضرر دارد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دیفن هیدرامین دارویی است که معمولا برای درمان علائم سرماخورگی و آلرژی تجویز می شود و رایج ترین عوارض آن خستگی و خواب آلودگی می باشد.
درمان آلرژی

آلرژی هاتو با این روغن گیاهی راحت درمان کن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آلرژی پاسخی حساس از سیستم ایمنی بدن نسبت به یک سری مواد است. اگر شماهم به چیزهای مختلفی حساسیت دارید میتوانید با استفاده از روغن های گیاهی خود را درمان کنید.
حساسیت به ماهی

چطور متوجه شویم که به ماهی آلرژی داریم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حساسیت به ماهی نوعی آلرژی غذایی است که در هر سنی ایجاد می شود و برخی موارد افراد علاوه بر خوردن، با لمس یا بوی ماهی شاهد علائم این آلرژی می شوند.
صفحه 1 از 4