سردرد های میگرنی

سردرد
سردرد ها به انواع مختلفی تقسیم می شود و هرکدام علائم مخصوصی دارند. با شناخت این علائم و نشانه ها می توانید بهترین روش درمان را انتخاب کنید.
پیاز و سردرد

پیاز خام و سردرد ربطی بهم دارند ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شما هنوز در مورد اینکه آیا پیاز خام و سردرد بهم ارتباطی دارند مردد هستید و یا به این نکته فکر میکنید که تا بحال بعد از خوردن پیاز سردرد گرفته اید یا خیر؟ با ما همراه باشید.
سردرد

دلیل اصلی درد سمت راست سر چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
سردرد یک طرفه با علائم مختلفی همچون خستگی و حالت تهوع همراه است و علل مختلفی باعث این نوع سردرد می شود مثل مشکلات عصبی، عوارض دارویی، میگرن و غیره.
درمان میگرن

جایی روی دست برای درمان برق آسای میگرن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سردرد های میگرنی بسیار قابل تحمل است و برخی افراد از آن رنج می برند، یک زن اهل کشور هند روش جدید را برای درمان سریع میگرن یافته است.
درمان میگرن

اسپری استنشاقی جدید برای درمان میگرن

تاریخ انتشار : 25 بهمن 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
گزارش جدید حاکی از آن است که اسپری بینی جدید در انتظار تایید سازمان غذا و دارو آمریکا ممکن است جایگزینی برای افرادی که میگرن دارند باشد.
تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس تخصصی برای درمان میگرن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سردرد میگرن یک درد کوبنده شدید است که میتواند ساعتها و یا روزها ادامه پیدا کند.دردی کوبنده و ضربانی که در ناحیه پیشانی، کناره های سر و اطراف چشمها بوجود می آید و بتتدریج بدتر می شود.در کلینیک سردرد تهران روشهای درمانی برای انواع سردردها وجود دارد.
سردرد میگرنی

تزریق بوتاکس برای میگرن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تزریق بوتاکس برای درمان میگرن بسیار موثر است؛ اما این نکته را در نظر داشته باشید که حتما تزریق بوتاکس برای میگرن تنها باید توسط متخصص مغز و اعصاب تزریق شود، در غیر این صورت می‌تواند عواقب جدی را به همراه داشته باشد.
سم بدن

راه تشخیص وجود سم در بدن بدون آزمایش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تجمع سموم در بدن بسیار خطرناک و نگران کننده است پس با شناخته نشانه هایی که خبر از ازدیام سموم در بدن را میدهند میتوانید از بروز این مشکل جدی جلوگیری کنید.
تغذیه میگرن

میگرنی ها چی بخورن و چی نخورن ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
افراد مبتلا به سردردهای میگرنی باید حتما مراقب رژیم غذایی خود باشند، برخی غذا ها برای افراد مبتلا به میگرن مفید و مناسب هستند و برخی هم برای میگرن مضر می باشد.
درمان سردرد

بیایید سردرد رو بدون دارو درمان کنیم

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سردردها بدون استفاده از دارو هم قابل درمان هستند، در ادامه روش های طبیعی و بدون دارو برای درمان سریع سردرد را به شما معرفی میکنیم.
درد میگرن

کاهش درد میگرنی ها با یک تغییر غذایی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سردرد های میگرنی دلایل متفاوتی دارند و سردرد های بسیار وحشتناکی هستند، اما میتوانید با رعایت رژیم غذایی خود این درد را کاهش دهید.
مغز درد

وقتی سردرد داریم، مغزمون درد میکنه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در آناتومی بدن انسان اتفاقات خارق العاده ای رخ می دهد که دانستن آن ممکن است برای شما جالب باشد، مثل چگونگی به‌وجود آمدن درد یا نحوه حس کردن درد توسط مغز.
تاثیر غذاهای سرد

غذای سرد با مغز چیکار میکنه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تاثیر غذای سرد بر مغز جدی تر از آن است که نادیده گرفته شود پس آگاهی از تاثیرات این غذاها به انتخاب درست خوراکی ها کمک بسزایی میکند.
migraine

دلکوویو، تکنولوژی در خدمت درمان میگرن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
میگرن سومین اختلال شایع جهان است. یک اختلال عصبی که باعث سردردهای شدید ضربان دار همراه با حالت تهوع و نشانگان دیگری مثل ضعف یا حساسیت به نور می شود.
پروپرانولول در بارداری

تاثیر مصرف پروپرانولول در بارداری روی جنین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پروپرانولول دارویی برای کنترل فشارخون و ضربان قلب نامنظم می باشد که باید قبل از مصرف این دارو در دوران بارداری از عوارض و اثرات آن بر سلامت جنین بدانید.
صفحه 1 از 4