کامپیوتر

نشستن پشت کامپیوتر
اغلب افراد که با کار با کامپیوتر مشغول هستند از نحوه صحیح نشستن پشت کامپیوتر اطلاعات کافی ندارند، بنابراین سعی کنید در هنگام کار با کامپیوتر از اصول صحیح نشستن آن مطلع شوید.
پلیر کامپیوتر

معرفی بهترین پلیرهای کامپیوتر 2019

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با وجود رونمایی فرمت های مختلف ویدیو، پلیرهای کامپیوتر بسیار زیاد شده اند. در این گزارش 8 پلیر کامپیوتر محبوب و جهانی را به شما معرفی خواهیم کرد.
ترفند قفل پوشه در ویندوز

روش های کاربردی قفل پوشه در ویندوز

زمان مطالعه : 5 دقیقه
محافظت از اطلاعات موجود در کامپیوتر هر یک از ما، کاری مهم و ضروری است که در این گزارش از نمناک با 3 روش قفل پوشه آشنا خواهید شد.
تمیز کردن کامپیوتر

آموزش تمیز کردن کامپیوتر به زبان ساده

زمان مطالعه : 9 دقیقه
آیا میدانید هر قسمت از کامپیوترتان را با چه وسیله ای و چگونه باید تمیز کنید تا آسیب نبیند؟ در ادامه با آموزش روش های ساده پاک کردن قطعات کامپیوتر آشنا می شوید.
گران قیمت ترین هدفون دنیا

“گران قیمت ترین هدفون دنیا” به ارزش 1.6 میلیارد تومان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
هدفون ها یکی از پر استفاده ترین گجت ها در دنیای امروزه هستند. اما آیا چیزی در مورد “گران قیمت ترین هدفون دنیا” به قیمت 1.6 میلیارد تومانی اطلاعی دارید؟!!
کابل HDMI

کابل HDMI چیست؟ + انواع کابل HDMI

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کابل HDMI رابط جدید انتقال صدا و تصویر بین دستگاه تولید کننده و پخش کننده می باشد و انواع مختلفی دارد که در ادامه هر چه تخصصی تر آشنا خواهید شد.
سریعترین کامپیوتر جهان

سریعترین کامپیوتر جهان در آمریکا

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کامپیوترها یکی از اصلی ترین و مهم ترین وسایل کاربردی روزانه انسان ها می باشد که در این مطلب از نمناک می توانید با سریع ترین ابر کامپیوتر جهان آشنا شوید.
تبدیل گوشی به موس

برنامه “تبدیل گوشی به موس” کامپیوتر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر موس کامپیوتر شما دچار مشکل شده است و نیاز فوری به موس دارید، در این گزارش از نمناک با برنامه “تبدیل گوشی به موس” برای اندروید و آیفون آشنا خواهید شد.
موس گیمینگ

موس های گیمینگ 2019 برای حرفه ای ها + تصاویر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گیمیرهای حرفه ای همیشه از ابزارها و گجت های مختلف و مناسب استفاده کرده و در نبردهای کامپیوتری مبارزه می کنند. یکی از این سلاح ها ،موس های گیمینگ است که دارای تنوع زیادی بوده و کاربردهای مختلفی دارند.
مانیتور اضافه

چگونه یک مانیتور دوم را به سیستم اضافه کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای داشتن فضای دیجیتالی جذاب تر در انجام امور خاص و اداری و یا بازیهای جدید تعداد بیشتری نمایشگر لازم داشته باشیم.نصب مانیتور اضافه در رایانه های رومیزی کار سختی نیست.با ما همراه باشید.
ترفند ویندوز

آموزش ترفند کپی مسیر یک فایل یا پوشه در ویندوز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در این مطلب به یکی از ترفندهای مهم ویندوز که کپی مسیر یا آدرس فایل و پوشه در ویندوز است میپردازیم و آموزش میدهیم.
ورژن بایوس

ورژن “بایوس” کامپیوتر را چگونه بیابیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زمانی که می خواهید سیستم خود را ارتقا دهید معمولا از سخت افزارها شروع می کنید،یکی از سخت افزارهایی که بسیار مهم است “بایوس” می باشد که کنترل عملکرد وردیها و خروجیها را برعهده دارد.
مشاهده مشخصات کامپیوتر

دستور نمایش “مشخصات کامپیوتر”

زمان مطالعه : 1 دقیقه
در سیستم عامل ویندوز راه های مختلفی وجود دارد که می توان اطلاعات سخت افزار و “مشخصات کامپیوتر” را مشاهده کرد. در این بخش با یک ترفند ساده می توان به راحتی اطلاعات خوبی از کارت گرافیک و کارت صدا و... بدست آورد.
بعد از خرید لپ تاپ

“بعد از خرید لپ تاپ” و کامپیوتر چه کنیم ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از مهمترین سوالات کاربران “بعد از خرید لپ تاپ” و یا کامیپیوتر شخصی نصب نرم افزارهای کاربردی و مهم می باشد.
هنگ کردن

راه جلوگیری از هنگ کردن کامپیوتر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هنگ کردن کامپیوتر یکی از خسته کننده ترین اتفاقی است که در هنگام استفاده از کامپیوتر رخ میدهد . در این مطلب درباره کارهایی که باید در هنگام هنگ کردن کامپیوتر انجام دهیم صحبت میکنیم.
صفحه 1 از 3