مشکلات ریه

کمبود اکسیژن خون
کمبود اکسیژن خون در بدن می تواند به طور ناگهانی در نتیجه مصرف برخی داروها یا یک حمله آسم شکل بگیرد، یا با گذشت زمان به واسطه مشکلات قلبی یا بیماری های ریوی، ایجاد شود.
میوه برای ریه

بهترین میوه برای ریه هامون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ریه ها یک عضو بسیار حساس بدن انسان هستند که باید به خوبی از آن مراقبت کرد، برخی خوردنی ها و میوه ها برای بهبود عملکرد و کاهش التهاب ریه ها عالی است.
ذات الریه

علائمی که ابتلا به ذات الریه را تایید می کنند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
ذات الریه یا سینه پهلو یکی از بیماری های شایعی است که بر اثر عفونت ناشی از ویروس و یا باکتری بوجود می آید که در دو دسته به جریان خواهند در آمد.
کج شدن انگشتان دست

به انگشتات نگاه کن، ببین این علامت خطرو دارن یا نه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تغییری در شکل انگشتان شما می تواند نشان دهنده یک بیماری خطرناک باشد. با تشخیص سریع این تغییر می توانید بیماری را سریع تر درمان کنید.
تقویت ریه

بوعلی سینا برای تقویت ریه چه میخورد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حفظ سلامت ریه ها اهمیت زیادی در سیستم ایمنی بدن دارد بنابراین باید به توصیه متخصصان طب سنتی از مواد غذایی تقویت کننده ریه ها استفاده کنیم.
ریه سالم

چقدر نفست رو نگه داری، ریه هات سالمه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نگه داشتن نفس یکی از ساده و جالب ترین روش های تشخیص ظرفیت ریه است اما مدت زمان نگهداری تنفس نقش مهمی در تشخیص سلامت ریه دارد.
کرونا در ریه

علامت باقی ماندن اثرات کرونا در ریه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در این دوسالی که با ویروس کرونا درگیر بودیم بسیاری از افرادی که مبتلا شدند هنوز هم مشکلاتی دارند که شاید ندانند علامت های باقی ماندن اثرات کرونا در ریه است.
علائم مشکل ریه

این علامت پوستی یعنی مشکل ریه داری و نمیدونی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
علائم شناخته شده ای برای مشکلات ریه وجود دارند اما برخی علامت های ناآشنا مانند نشانه هایی در پوست خبر از بیماری خطرناک در ریه را میدهند که باید جدی گرفته شوند.
اسکن پرفیوژن ریه

علائم نیاز بدن به اسکن هسته ای ریه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اسکن پرفیوژن ریه یک آزمایش عکس برداری است که برای تشخیص مشکلات خاص ریوی انجام می شود، البته انجام اسکن پرفیوژن ریه کاربردهای دیگری نیز دارد.
علائم مشکل ریه

علائمی که میگه ریه تون مشکل داره

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مشکلات ریوی در افراد امروزه به دلیل هوای آلوده بسیار افزایش یافته است، علائم و نشانه هایی وجود دارند که شاید ساده به نظر برسد اما خبر از مشکلات ریه می دهند.
ورم صورت سرطان ریه

علامت خطر سرطان ریه روی صورت!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سرطان ریه یکی از رایج ترین سرطان ها در دنیاست بنابراین باید برای تشخیص و درمان سریع، علائم اولیه را بشناسید. یکی از علائم هشدار این بیماری روی صورت است.
عفونت ریه

علائم اصلی عفونت ریه و سینه پهلو + درمان گیاهی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
عفونت ریه یا بیماری پنومونی معمولا با مشکلات تنفسی همراه است که بیشتر در افراد مسن و کودکان ایجاد می شود و درمان اصلی آن استفاده از آنتی بیوتیک ها می باشد.
پاکسازی ریه

پاکسازی ریه با روش های طبیعی و سنتی

زمان مطالعه : 12 دقیقه
برای پاکسازی ریه شما می تواند از رژیم غذایی سالم و خاصی استفاده کنید موادی همچون کلم و انگور،پسته وغیره که می توند برای شما در این رژیم بسیار مفید باشد.
پاکسازی ریه

شربت گیاهی معجزه آسا برای پاکسازی کامل ریه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سیر یک ماده ی غذایی طبیعی و حاوی خواص درمانی فوق العاده ای است که می تواند برای تمیز کردن و پاکسازی ریه مؤثر باشد.
پردنیزولون

داروی پردنیزولون برای چه افرادی تجویز میشود؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
داروی پردنیزولون از داروهای کورتیکواستروئید است که از ایجاد التهاب در بدن جلوگیری می کند. حتما باید قبل از مصرف این دارو درباره نحوه مصرف و عوارض آن بدانید.
صفحه 1 از 4