پاکسازی ریه افراد سیگاری
بی شک از این موضوع آگاه هستید که ریه افراد سیگاری از افراد غیر سیگاری بیشتر آسیب می بیند، برای “پاکسازی ریه” افراد سیگاری تهیه اکسیرهای گیاهی بسیار کاربردی و موثر است.

پاکسازی ریه افراد سیگاری با روش و ترکیب گیاهی موثر

مدتی از عمرتان را با سیگار و دود سپری کرده اید و حالا برای بازگشت سلامتی و پاکسازی ریه هایتان نیاز به راه درمانی موثر دارید. نوشیدنی گیاهی برای “پاکسازی ریه” های دود گرفته. این دستورالعمل فوق العاده که در این بخش از سلامت نمناک خواهیم گفت به راحتی ریه هایتان را در عرض 3 روز پاک میکند، حتی اگر بیش از 5 سال سیگار کشیده باشید.

سیگار کشیدن باعث مرگ میشود و دومین قاتل قابل پیشگیری است که امروزه حتی بر روی بسته هایش هم نوشته شده است. طبق نظر سازمان بهداشت جهانی ،بیش از یک میلیارد نفر در سراسر جهان سیگار میکشند و 5 میلیون نفر هر ساله ، به خاطر مصرف دخانیات در دنیا میمیرند.

تقریبا در هر 6 ثانیه ،یک نفر به این خاطر میمیرد اما تنها سیگاری ها نیستند که مشکلات ریوی دارند ؛ با این حال در مورد یک چیزی مطمئن هستند که ریه های افراد سیگاری بیشتر از غیر سیگاری ها آسیب میبیند. بهترین توصیه این است که سیگار را ترک کنید، اما اگر انجام این کار برایتان دشوار است، حداقل میتوانید از آسیب های بیشتر آن جلوگیری کنید.

محققان دریافته اند افرادی که بیشتر از 5 سال سیگار میکشند، بیشتر دچار برونشیت و سرفه میشوند شما باید دستورالعمل هایی که در ادامه مقاله آورده ایم را امتحان کنید، تا از تاثیرات منفی بیشتر آن جلوگیری کند.

مواد لازم برای تهیه اکسیر گیاهی پاسکازی ریه سیگاری ها با زردچوبه :

  • 400 گرم پیاز تمیز و برش داده شده
  • 2 قاشق چای خوری زرد چوبه
  • 1 لیتر آب
  • 400 گرم شکر قهوه ای
  • یک تکه کوچک ریشه زنجبیل

طرز تهیه اکسیر گیاهی برای پاکسازی ریه:

در یک قابلمه بزرگ، آب و شکر قهوه ای را بجوشانید. سپس پیاز و ریشه زنجبیل را به آن بیفزایید.در آخر،زرد چوبه را به آن اضافه کنید و زمانی که ترکیب شروع به جوشیدن کرد،باید حرارت شعله را کم کنید. اجازه دهید مواد به مدت یک ساعت بماند تا خواص تمام مواد آزاد شود. در این مرحله محتویات این ماده را صاف کنید تا شربتی با بوی کمابیش تند بدست آورید و آن را داخل شیشه ریخته و در محلی خنک و دور از نور آفتاب نگهداری کنید.

اجازه دهید تا در دمای اتاق خنک شود و بعد در یخچال نگه دارید و هر روز قبل از صبحانه، عصر ودو ساعت قبل از آخرین وعده غذایی خود از این مخلوط بنوشید. برای نتایج بهتر میتوانید در طول این درمان بعضی از ورزش ها را هم انجام دهید. در صورت امکان ، باید هر روز به مدت 20 دقیقه از حمام آب گرم استفاده کنید به این ترتیب بدنتان سموم را راحتتر دفع خواهد کرد. اعمال و مالیدن اکالیپتوس نیز بسیار مفید خواهد بود.

 پاکسازی ریه با زردچوبه

تهیه اکسیرهای گیاهی برای پاکسازی ریه افراد سیگاری 

اکسیر دوم ؛ آب سم زدای لیمو و خیار:

یک پارچ یا کوزه آب،

6تا10 تکه خیار برش داده شده،

نصف یک لیمو و یک مشت کوچک برگ های نعناع را تهیه کنید و باهم ترکیب بنمایید.

اجازه دهید اینها یک شب بمانند تا طعمشان جذب شوند.

 گیاه برای پاکسازی ریه

اکسیرهای گیاهی برای پاکسازی ریه

اکسیر سم زدای ریه سوم ؛ لیمو، زنجبیل و نعناع:

آب لیمو یکی از رایج ترین پاک کننده های طبیعی است که بدن را به عنوان یک آنتی اکسیدان ضد عفونی میکند.اولین چیزی که صبح ها میخورید، آب لیمو باشد تا برای شروع روز، بدنتان پاکسازی شود ؛ زنجبیل و نعناع به همان شیوه به هضم سموم کمک میکنند.

قبل از خواب یک فنجان چای نعناع و زنجبیل بنوشید در غیر این صورت ، برای مبارزه با عفونت ریه ها، 3 تا 5 عدد برگ نعناع و یا زنجبیل را بجوید.

یک حمام داغ با اکالیپتوس بگیرید که استنشاق بخار داغ هر روز ، میتواند به سم زدایی ریه هایتان کمک کند. اکالیپتوس یک ضد عفونی و آنتی اکسیدان قوی است که میتواند به کاهش خطر سرفه و سرما خوردگی و تقویت سیستم تنفسی کمک کند. یک شاخه و دسته از برگ های اکالیپتوس را در حمام موقع دوش گرفتن آویزان کنید ، که به گلو درد و کاهش تراکم یا سینوس های مسدود شده کمک میکند.

آب انگور پاک کننده :

نوشیدن آب انگور تازه ، یک بار در روز به مدت 1 هفته به پاک کردن ریه ها و سم زدایی کمک میکند. پوست انگور قدرت آنتی اکسیدانی بالایی دارد که به کاهش التهاب ریه ها کمک میکند و میتواند شدت آسم و خطر سرطان ریه را کاهش دهد این آب طعم دهنده ، برای بهبود ریه ها عالی است.

 اکسیر برای پاکسازی ریه ها

اکسیر برای پاکسازی ریه های افراد سیگاری 

اکسیر چهارم و مخصوص سم زدایی ریه افراد سیگاری نوشیدنی زنجبیل:

این دستور العمل میتواند ریه های پر از دود شما را سم زدایی کند ؛ زمانی که یک فرد سیگاری ، تصمیم به ترک سیگار میگیرد، علائمی را تجربه میکند، مانند:

مشکل خواب

تمرکز و تفکر غلط

تحریک پذیری

بی اعتمادی

این نشانه های خروج نیکوتین در چند روز یا چند هفته ناپدید میشوند اما اشتیاق برای سیگار کشیدن ممکن است برای مدت طولانی ادامه یابد.در حالی که استفاده از آدامس،استنشاق اسپری دهان ممکن است در سم زدایی بدن تاثیر داشته باشند اما این نوشیدنی ریه های سمی شما را پاک میکند.

 پاکسازی ریه از دود

روش هایی برای پاکسازی ریه های افراد سیگاری 

روش تهیه ی نوشیدنی مناسب پاکسازی ریه سیگاری ها با زنجبیل

مواد لازم:

  • آب یک دسته سبزی شاهی
  • 3 سانت ریشه زنجبیل تازه
  • 5 عدد ساقه کرفس
  • یک چهارم فنجان ، پیاز
  • یک قاشق غذا خوری عسل مایع

طرز تهیه نوشیدنی برای پاکسازی ریه :

آب تمام عناصر ذکر شده را با هم مخلوط کنید و سپس عسل را به آن بیفزایید و این ترکیب را به مدت یک هفته هر روز بنوشید.

 

پاکسازی سریع ریه با معجون گیاهی پاکسازی ریه افراد سیگاری

4.61718
این مطلب مفید بود ؟1588130
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ح.ب /ن
1 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی