سرماخوردگی

آبریزش بینی
آبریزش بینی یکی از مشکلاتی است که همه انسان ها به آن دچار می شوند و علت های آبریزش بینی متفاوت می باشد و برای آن درمان های خانگی متفاوتی وجود دارد.
شربت سرفه

طرز تهیه شربت سرفه خانگی با تاثیر فوری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در فصل زمستان و سرما اغلب افراد دچار گلودرد می شوند که استفاده از شربت های گیاهی و خانگی می تواند کمک بسیاری به تسکین و درمان سرفه های شدید آن ها کند.
آنتی هیستامین

چه کسانی نباید آنتی هیستامین مصرف کنند ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آنتی هیستامین یکی از داروهای پر مصرف است که اغلب برای درمان علائم سرماخوردگی ،حساسیت و آلرژی مصرف می شود اما عوارضی هم دارد که باید بدانید.
روغن پونه کوهی

با روغن پونه سرماخوردگی را سریع تر درمان کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
روغن پونه کوهی برای درمان سرفه، برونشیت و سرماخوردگی بسیار مفید و موثر است، البته نحوه استفاده از روغن پونه کوهی برای درمان سرماخوردگی حائز اهمیت می باشد.
خوراکی های مفید زمستان

خوردنی های مفید و مغذی برای زمستان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در فصل سرما و زمستان برای جلوگیری از بیماری های فصلی باید رژیم غذایی خود را با فصل زمستان تنظیم کنید، برخی خوراکی ها هستند که برای زمستان مفید و مناسب می باشند.
شربت سرماخوردگی

شربت سرماخوردگی کاملا گیاهی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای جلوگیری از عوارض آنتی بیوتیک ها و داروهای سرماخوردگی می توانید با داروهای گیاهی و طبیعی، شربت گیاهی درست کنید و سریع تر از شر علائم سرماخوردگی رها شوید.
ورزش در زمان سرماخوردگی

سرماخورده ها میتونن ورزش کنن ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ورزش در زمان سرماخوردگی کمی عجیب به نظر میرسه ولی با مطالعه باید و نباید های ورزش کردن در زمان سرماخوردگی میتونید به این مسئله پی ببرید.
جوش شیرین سرماخوردگی

حقیقت درمان سرماخوردگی با جوش شیرین

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نتیجه ی تحقیقات یک پزشک چینی نشان می داد که جوش شیرین در درمان فوری سرماخوردگی تاثیر قابل توجهی دارد اما نظر دیگر متخصصان چه بود؟
درمان سرماخوردگی

درمان شمایی که همیشه سرماخورده اید

زمان مطالعه : 11 دقیقه
سرماخوردگی یک عفونت خفیف دستگاه تنفسی می باشد که ممکن است در طول سال دچار آن بشویم پس باید روش درمان سرماخوردگی به صورت طبیعی در خانه را بدانیم.
داروهای سرماخوردگی

داروهای سرماخوردگی که شما را به کشتن می دهند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از پر استفاده ترین داروها داروهای سرما خوردگی است که مصرف برخی از آن ها گاهی می تواند عوارض جدی به همراه داشته باشد.
احساس سرما در سر

درمان های خانگی احساس سرما در سر

زمان مطالعه : 8 دقیقه
احساس سرما در سر نوعی سرماخوردگی است که علائمی مانند آبریزش بینی، سردرد، سرفه و تب دارد و می توانید با روش های خانگی و طب سنتی سرمای سر را درمان کنید.
سرماخوردگی و مزه غذا

دلیل حس نکردن مزه غذا وقتی سرماخورده ایم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاید بتوان برخی از عوارض سرماخوردگی را تحمل کرد ولی چیزی که نمیشود با آن کنار آمد حس نکردن مزه غذاها است که باعث میشود میلی به خوردن غذا نداشته باشیم.
پیشگیری از بیمار شدن

برای بیمار نشدن تو این فصل چکار کنیم ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
انتخاب یک سبک زندگی سالم و رعایت برخی نکات به ظاهر ساده بهداشتی در زندگی روزمره تاثیر بسیاری در جلوگیری از بیمار شدن دارد، همچنین رازهای ساده ای برای پیشگیری از بیمار شدن وجود دارد.
روش مصرف شلغم

شلغم و یک معجون ضد سرماخوردگی عالی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شلغم یک آنتی بیوتیک طبیعی است که خواص فراوانی دارد و روش مصرف شلغم برای سرماخوردگی ساده می باشد و به راحتی می توانید معجون شلغم و عسل را در منزل تهیه کنید.
پاکسازی خانه

پاکسازی خانه از ویروس سرماخوردگی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زمانی که شما و یا یکی از خانوادتان دچار بیماری شود به راحتی میکروب ها به تمام نقاط خانه منتقل می شود که برای جلوگیری از این اتفاق نیاز به ضد عفونی کردن خانه است.
صفحه 1 از 6