انواع کباب

خوردن کباب با سماق

چرا رو کباب سماق میریزن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب افراد در هنگام صرف کباب در کنار آن از سماق استفاده می کنند، استفاده از سماق همراه با کباب تنها به علت خوش طعم شدن آن نیست و دلایل دیگری نیز دارد.
نکات جوجه کباب

نکات پخت جوجه کباب که حرفه ای ها می دانند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای اینکه جوجه کباب سفت نشود و مزه خوبی بگیرد باید یک سری نکات را به هنگام آماده‌سازی و پخت جوجه رعایت کنیم که در این بخش از نمناک به طور کامل بیان شده است.
کباب خانگی

کباب های خوشمزه خونگی واسه شکموها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تنوع بالای کباب یکی از اصلی ترین غذاهای سنتی ایران، نشان دهنده محبوبیت آن است. بسیاری از این کباب های خوشمزه را به راحتی میتوانید در منزل تهیه کنید.
جوجه کباب خوشمزه

طرز تهیه جوجه کباب خوشمزه با سس فوق العاده

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای تهیه جوجه کباب خوشمزه به شکل رستورانی باید یک سری ریزه‌کاری‌های مخصوص آن را بلد باشید. در این بخش از آشپزخانه نمناک دستور تهیه یک نوع جوجه کباب بسیار خوشمزه به همراه سس مخصوص آن را آموزش می دهیم.
جوجه کباب

طرز تهیه بهترین جوجه کباب خانگی و رستورانی+ نکات نهایی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
جوجه کباب اصولا غذایی است که مرد های خونه ادعای بسیار زیادی در خوب درست کردن آن دارد ، با رعایت چند نکته ساده “جوجه کباب” را بسیار خوشمزه تر از قبل درست کنید.
کباب تابه ای

راز خانم هایی که کباب تابه ای شون معروفه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کباب تابه ای یک نوع کباب خانگی بسیار ساده و محبوب است، که راز خوشمزه شدن این غذا در ترفند هایی که برای طبخ به کار میبرید نهفته است.
کباب لقمه ترکیه ای

طرز تهیه کباب لقمه ترکیه ای

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کباب لقمه ترکیه ای یکی دیگر از کباب های پرطرفدار و خوشمزه ترکیه ای میباشد که طرز تهیه آن بسیار آسان است که ما در ادامه مطلب طرز تهیه این غذا را در اختیار شما قرار می دهیم.
جوجه کباب

ترفند تهیه جوجه کباب رستورانی در خانه با طعمی فوق العاده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
جوجه کباب یکی از اصلی ترین و پرطرفدار ترین غذاها میان ایرانی ها می باشد که بیشتر در مجالس و مهمانی ها تهیه می شود طرز تهیه این غذا را در ادامه بخوانید.
گوشت برای کباب

بهترین قسمت گوشت برای کباب

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای انتخاب گوشت مناسب برای تهیه کباب باید به برخی مسائل به خوبی توجه کنیم، به طور مثال هر قسمتی از گوشت گوساله و گوسفند برای کباب مناسب نمی باشد.
کباب تابه ای

علت “سفت شدن کباب تابه ای” چی میتونه باشه!

زمان مطالعه : 1 دقیقه
کباب تابه ای یک غذای خوشمزه و آسان است که خیلی سریع درست می شود و می توان آن را به عنوان یک غذای مجلسی با نان و برنج سرو کرد، فقط باید برای “سفت شدن کباب تابه ای” فکری بکنید تا لذیذتر شود.
کباب تابه ای با سس گوجه

طرز تهیه “کباب تابه ای با سس گوجه” نرم و خوشمزه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
طرز تهیه کباب تابه ای خیلی راحت است و برای وقت هایی که هوس غذای کبابی کرده اید میتواند گزینه خوبی باشد تا به سراغ کباب تابه ای یا کباب دیگی بروید. اگر میخواهد کباب شما نرم و باسس باشد میتواند “کباب تابه ای با سس گوجه” را امتحان کنید.
کباب تابه ای زعفرانی

طرز تهیه “کباب تابه ای زعفرانی” مجلسی با عطری دل انگیز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
“کباب تابه ای زعفرانی” یا همان کباب دیگی از جمله محبوب ترین و پرطرفدارترین غذاهای خانگی با گوشت چرخ کرده است که طرز تهیه ساده ای دارد و به دو روش خشک و آبدر طبخ میشود.
کباب تابه ای

برای جلوگیری از “جمع شدن کباب تابه ای” چه کنیم؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
کباب تابه ای تقریبا طرز تهیه آسانی دارد و همه افراد می توانند برا تهیه آن اقدام کنند و از طعم لذیذ آن لذت ببرند.به شزطی که نکات ویژه آن را رعایت کنند تا در حین پخت با یک کباب جمع شده مواجه نشوند.
کباب تابه ای آبدار

طرز تهیه “کباب تابه ای آبدار” خوشمزه و مجلسی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کباب تابه ای از غذاهای خوشمزه ای محسوب می شود که می توانیم از آن به عنوان یک غذای ساده برای شام یا ناهار استفاده کنیم.
نکات جوجه کباب

اشتباهی که اکثرمون تو پخت جوجه کباب داریم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
جوجه کباب یکی از رایج ترین و پرطرفدارترین غذاها در خانواده های ایرانی است. برخلاف تصور برخی افراد برای پخت جوجه کباب لذیذ و خوشمزه باید نکاتی را رعایت کرد.
صفحه 1 از 6