سونوگرافی

سونوگرافی داپلر
سونوگرافی داپلر برای تشخیص مشکلات مختلف مربوط به دوران بارداری و اندازه گیری جریان خون از بند ناف استفاده می شود و انجام آن برای همه ضرورت ندارد.
سونوگرافی

خطری که حین سونوگرافی جنین را تهدید میکند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در کنار تمام پیشرفت های پزشکی،انجام سونوگرافی در بارداری از مهمترین دستاوردها برای تشخیص سلامت و ناهنجاریهایی جنین بوده است اما خطراتی هم برای مادر و جنین به همراه دارد.
سونوگرافی آنومالی

سونوگرافی آنومالی جنین چیست و چرا انجام میشه ؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
سونوگرافی آنومالی یک نوع اسکن برای تشخیص ناهنجاری های احتمالی جنین است و در سه ماهه دوم بارداری انجام می شود و معمولا اسکنی دقیق است.
روش سنتی تعیین جنسیت

تعیین جنسیت جنین با سونوگرافی مادربزرگها !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در زمان های قدیم افراد مسن روشهای جالبی همچون شکل ظاهری و رنگ ادرار مادر و ... را برای تعین نوع جنسیت به کار می بردند که دانستن آنها خالی از لطف نیست.
هفته بیستم بارداری

هفته بیستم بارداری وضعیت مادر و جنین چگونه است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سوهاضمه و تغییر سایز شکم شما از نشانه های هفته بیستم بارداریتان است همچنین در هفته بیستم بارداری میتوان جنسیت جنین را نیز تشخیص داد.
سونوگرافی لگن

پاسخ تمام سوالات شما در مورد سونوگرافی لگن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سونوگرافی لگن برای بررسی و تشخیص برخی از بیماری های زنان تجویز می شود و برای تشخیص بهتر باید با مثانه پر انجام شود.
سونوگرافی تعیین جنسیت

برای تعیین جنسیت کی سونوگرافی برم بهتره ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
احتمال کمی وجود دارد که در سه ماه اول بتوان با سونوگرافی جنسیت جنین را تعیین کرد ب این حال اگر در این دوران سونوی سه بعدی انجام شود تا حد زیادی قابل تشخیص خواهد بود.
سونوگرافی 4 بعدی

سونوگرافی 4 بعدی چرا و چه زمانی انجام می شود؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سونوگرافی 4 بعدی یکی از آزمایش ها و سونوگرافی های اختیاری دوران بارداری است که باید قبل از انجام، نکات و اطلاعات کامل در مورد این نوع اسکن را کسب کنید.
سونوگرافی سه بعدی

بهترین هفته ی بارداری برای سونوگرافی سه بعدی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اسکن سه بعدی با استفاده از امواج فراصوتی و نرم افزار تصویری، تصاویر کاملا واضح و روشن از جنین ارائه می کند تا نواقص جنین را شناسایی کنند.
زمان دقیق زایمان

تشخیص زمان دقیق زایمان با سونوگرافی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
زمان زایمان با روش های مختلفی تشخیص داده می شود که دقیق ترین آن ها سونوگرافی است و اکثر پزشکان از این روش استفاده می کنند.
سونوگرافی بارداری

سونوگرافی ضروری که تمام زنان باردار باید انجام دهند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خانم های باردار از اوایل دوران بارداری تا اواخر آن باید چند سونوگرافی مهم و ضروری انجام دهند که هر کدام علت و زمان خاص خود را دارند.
سونوگرافی

کجای بدن رو برای چه مشکلی میشه سونوگرافی کرد؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
سونوگرافی روشی برای تشخیص در پزشکی است که از امواج فراصوت استفاده می کند، البته آزمایش سونوگرافی می تواند ساختار بدن را نشان دهد.
پروتئین در بارداری

آیا دفع پروتئین در بارداری خطرناک است؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تورم دست و پا و صورت و ادرار کف آلود از علائم دفع پروتئین در بارداری هستند که معمولا به علت کم آبی بدن و عفونت کلیه و... به وجود می آید.
سونوگرافی بارداری

آشنایی با نحوه ی سونوگرافی بارداری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه سونوگرافی که برای بارداری ضروری است برای اطلاع از سلامت مادر و جنین ، تعیین جنسیت جنین و .. می باشد. با این سونوگرافی ها مادر کمتر دچار نگرانی درباره وضعیت جنین می شود.
دوران بارداری

تعدادسونوگرافی های دوران بارداری

زمان مطالعه : 1 دقیقه
اکثر خانم ها می خواهند بدانند که در دوران بارداری چند مرتبه باید سونوگرافی انجام دهند،با مطالعه این مطلب پاسخ خود را دریافت خواهید کرد.
صفحه 1 از 2