شیر مادر

شیر نخوردن نوزاد

دلیل مهم شیر نخوردن نوزادتان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در زمان به دنیا آمدن فرزند بزرگترین معضل برای مادران شیر خوردن نوزاد است، بسیاری از نوزادان شیر مادر را نمیخورند و این موضوع میتواند ناراحت کننده باشد.
دلستر برای شیر مادر

خوردن دلستر در افزایش شیر مادر واقعا تاثیر دارد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دلستر برای افزایش شیر مادر، بسیار مناسب است و اما این در حالی می باشد که میزان مصرف آن باید به‌صورت کاملا کنترل شده باشد و در غیر اینصورت، آسیب خواهد رساند.
رنگ شیر مادر

هر رنگ از شیر مادر نشانه چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تصور همه از رنگ شیر مادر، رنگ سفید است اما برخلاف تصورتان رنگ شیر مادر می تواند متنوع باشد و هر کدام از رنگ ها علت خاص خود را دارند.
افزایش شیر مادر

افزایش سریع شیر مادر با چند تکنیک خانگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
قبل از اینکه به سراغ دارو و گیاهان بروید از روش های طبیعی برای افزایش شیر مادر استفاده کنید این روش ها شامل تحریک سینه با تکنیک های جالبی است.
نگهداری شیر مادر

نحوه نگهداری شیر مادر در یخچال ، فریزر و دمای اتاق

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مادرانی که نمی توانند به نوزاد خود شیر بدهند باید شیر خود را بدوشند و با رعایت نکات بهداشتی شیر را در یخچال یا فریزر نگهداری کنند.
کم بودن شیر مادر

نشانه اصلی کم بودن شیر مادر و راه حل آن

زمان مطالعه : 10 دقیقه
کم بودن شیر مادر علت و علائمی دارد که مادران باید بدانند و برای تغذیه صحیح نوزادشان نکاتی را رعایت کنند تا از خشک شدن شیر جلوگیری و تولید شیر را افزایش دهند.
افزایش شیر مادر

نسخه بوعلی سینا برای افزایش شیر مادر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مادرانی که بعد از زایمان شیر کافی برای فرزند خود ندارند می توانند با روش های طبیعی و خانگی و مصرف گیاهان دارویی شیر خود را افزایش دهند.
نفخ شیر مادر

تسکین فوری نفخ شیر مادر در نوزاد

زمان مطالعه : 8 دقیقه
نوزادانی که از شیر مادر تغذیه می کنند در برخی مواقع دچار نفخ شکمی می شوند که این نفخ به علت تغذیه مادر و عوامل دیگر می باشد.
موارد منع مصرف شیر مادر

موارد و مواقعی که نوزاد نباید شیر مادر بخورد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شیر مادر دارای خواص فوق العاده ای برای نوزاد است اما در مواردی شیردهی به نوزاد کار درستی نیست و اینکار توسط پزشک برای مادران ممنوع می شود.
نگهداری شیر دوشیده مادر

شیر دوشیده شده مادر را چگونه نگهداری کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شیر مادر بهترین تغذیه کودکان می باشد پس حتما اصول نگهداری شیر دوشیده مادر را آموزش ببینید تا در مواقع لزوم از آن استفاده کنید.
علت فاسد شدن شیر مادر

شیر مادر زمانی فاسد میشود که ...

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تا زمانی که شیر در سینه مادر قرار دارد از فاسد شدن در امان است اما برخی مادران به دلایلی مجبور هستند تا شیر خود را دوشیده و برای مدتی نگهداری کنند.اما چگونه می توان شیر مادر را تازه نگهداری کرد؟
شیر مادر

کودک تا چه زمانی باید شیر مادر بخورد ؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
دادن شیر مادر به نوزاد نه تنها برای کودک سودمند است بلکه برای مادر نیز مفید است و پوکی استخوان را کاهش می دهد همچنین از سرطان جلوگیری می کند.
کودک

دلایل تغییر رنگ شیر مادر چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در این مقاله به بررسی دلایل مختلف تغییر رنگ شیر مادر در دوران شیردهی می پردازیم.
حمام شیر مادر

نوزاد را در شیر مادر حمام کنید تا ...

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شیر مادر علاوه بر فوایدی که از نظر تغذیه برای نوزاد دارد، مزایای شگفت انگیزی برای پوست نوزاد دارد پس حمام شیر مادر هفته ای دوبار برای نوزاد فراموش نشود.
نوزاد و مادر

علامت سیر نشدن نوزاد با شیر مادر + مدت شیردهی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما هم به تازگی طعم شیرین مادر شدن را تجربه کرده اید و با مشکلات شیردهی مواجه هستید با ما همراه باشید تا نکات کلیدی درباره تغذیه با شیر مادر را بخوانید.
صفحه 1 از 3