کلسترول

بیماری های چشم
اگر شماهم متوجه تغییراتی در عنبیه چشمتان شده اید، این تغییرات میتواند نشانه بیماری های خطرناک باشد پس باید آنهارا جدی بگیرید و به دنبال راه درمان باشید.
کاهش کلسترول و بادمجان

فرمول کاهش کلسترول با بادمجان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کلسترول بالای خون عامل ایجاد بسیاری از بیماری های انسان است اما استفاده از بادمجان روش طبیعی موثری برای کاهش چربی خون شناخته شده است.
عوارض کلسترول

کلسترول بالا چه بلایی سر بدن میاره که ما نمیدونیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کلسترول تجمع یک ماده مومی شکل در رگ های خونی شماست. جالب است بدانید تجمع کلسترول در بدن باعث بیماری هایی می شود که زندگیتان را مختل خواهد کرد.
گرفتگی عروق

علامت اونایی که رگهاشون رو چربی گرفت

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گرفتگی عروق به دلیل تاخیر در تشخیص می تواند منجر به مشکلات جدی برای سلامت شود اما به کمک نشانه ها قبل از حادتر شدن این مشکل میتوان تجمع چربی را تشخیص داد.
کاهش کلسترول

6 ترفند آشپزی برای کاهش کلسترول

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تغییر در سبک زندگی، رژیم غذایی متعادل و بکار بردن ترفندهایی در آشپزی موجب کاهش کلسترول و جلوگیری از بیماری های قلبی عروقی می شود.
کاهش کلسترول

کاهش سریع کلسترول کار این ادویه است !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ادویه جات و گیاهانی بسیار مفیدی وجود دارد که از آن ها می توان برای کاهش کلسترول خون استفاده کرد، گیاهان و ادویه هایی که برای سلامتی هم بسیار مفید است.
کمبود نمک بدن

وقتی بی نمک میشوید چه بلایی سرتان می آید؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مصرف نمک بایستی در حد تعادل باشد همانطور که مصرف بیش از آن برای سلامتی خطرناک است کمبود نمک بدن را به سمت مشکلات جدی خواهد کشاند.
علائم کلسترول بالا

درد این قسمت صورت، علامت کلسترول بالاست

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کلسترول بالا مشکلات خطرناک و جبران ناپذیری برای بدن ایجاد می کند اما علامتی دارد که با شناخت آن سریع تر می توانید تشخیص دهید و از خطرات احتمالی پیشگیری کنید.
کاهش کلسترول

کاهش کلسترول بد خون در چند ثانیه + رژیم غذایی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای کاهش کلسترول بد خون در دو نوع HDL و LDL می توان از طب سنتی و مواد غذایی مفید استفاده کرد. سریعترین راه کاهش کلسترول بد خون را در سبد غذایی تان قرار دهید تا سلامت بدن را حفظ کنید.
داروی جم فیبروزیل

افرادی که نباید قرص جم فیبروزیل مصرف کنند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
داروی جم فیبروزیل دارویی است که برای کاهش کلسترول و تری گلیسیرید یا چربی های مضر خون تجویز می شود اما برای عملکرد بهتر باید با رژیم غذایی مناسب مصرف شود.
رژیم کاهش کلسترول

برنامه غذایی کاهش کلسترول خون در عرض یک هفته

زمان مطالعه : 8 دقیقه
رژیم غذایی کاهش کلسترول خون علاوه بر تاثیری که در سلامت قلب دارد، به دلیل داشتن غذاهای کم کالری به کاهش وزن هم کمک می کند.
افزایش کلسترول

مواد غذایی که کلسترول خون را افزایش می دهند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کلسترول خون بالا می تواند باعث افزایش خطر ابتلا به بیماری های خطرناک قلبی شود، برای درمان و حتی پیشگیری از کلسترول خون بالا باید نکاتی را در تغذیه رعایت کنید.
کاهش کلسترول خون با ابراز احساسات

کاهش کلسترول خون با ابراز احساسات !!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
جدیدا محققان دریافته اند که ابراز احساسات و عشق و علاقه نقش بسیار مهمی در کاهش کلسترول خون بدن دارد و این دو ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند.
تری گلیسرید

تفاوت اصلی کلسترول با تری گلیسرید چیست ؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
می توان گفت کلسترول در مقایسه با تری گلیسرید خطرات بیشتری برای قلب و مغز دارد، اما چه چیزی باعث افزایش کلسترول خون و تری گلیسرید می شود و چگونه می توان از کلسترول و تری گلیسرید بالا جلوگیری کرد؟
درمان خانگی کلسترول بالا

روشی سریع و خانگی برای درمان کلسترول بالا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کلسترول خون در صورت بالا رفتن خطری جدی محسوب می شود و همچنین خطرناک است، از بهترین درمان های برای کلسترول بالا می توان به درمان های خانگی و طبیعی که بسیار موثر هستند اشاره کرد.
صفحه 1 از 3