طالع بینی

ویژگی متولدین هر ماه
همه انسان با توجه به ماه تولدشان خصوصیات خاص و گاها پنهانی دارند که برای برقراری ارتباط با افراد بهتر است از قبل آنهارا بدانید.
برونگرا و درونگرا

متولدین کدوم ماه برونگراتر و کدوم درونگراترن؟ 

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شخصیت افراد و نحوه ارتباطشان با دیگران، برونگرایی و درونگرا بودن آنها را تعیین میکند که این ویژگی با ماه تولد هر فرد رابطه ی مستقیم دارد.
متولد کدوم ماه فریبکاره

زن متولد کدوم ماه، میتونه همه رو گول بزنه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فکر میکنید شما توسط متولدین کدام ماه سال گول میخورید؟ اگر میگویید هیچ کدام، سخت در اشتباهید چرا که آنها کارشان را خیلی خوب بلدند.
پدر شوهر

مردان متولدین چه ماهی، پدرشوهرهای بهتری میشن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر میخواهید با خلق و خوی و اخلاقیات پدر شوهرتان بیشتر آشنا شوید کافیست ماه تولد ایشان را بدانید و مطلب زیر را بخوانید.
شجاع و نترس بودن

متولدین کدوم ماه ترسوترن؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خصوصیات افراد منحصر به فرد است و هر فرد خصوصیات خاص خود را دارد اما برخی ویژگی ها مانند شجاع و نترس بودن میتواند وابسته به ماه تولد افراد باشد.
متولدین هر ماه

اعصاب متولدین هر ماه رو چی بهم میریزه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
متولدین هرماه به دلیل خصوصیات اخلاقی متفاوت شکل عصبانیت متفاوتی هم دارند که برای برقراری ارتباط بهتر باید آنهارا بشناسید.
اعتماد بنفس بچه

بچه های با اعتماد به نفس، کدوم ماه بدنیا میان؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اعتماد به نفس جزء خصوصیات ذاتی است که از کودکی در افراد وجود دارد. کودکان متولد برخی ماه های سال از ابتدا با اعتماد به نفس بالا رشد میکنند.
افراد وسواسی

متولدین کدوم ماه وسواسی ترن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وسواس به خرج دادن در هر چیزی از خصوصیاتی است که با ماه تولد افراد ارتباط دارد بنابراین میتوان وسواسی بودن را به ماه تولد هر فرد نسبت داد.
ناراحت شدن

متولدین هر ماه از چی بیشتر ناراحت میشن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ناراحتی احساسی است که در همه ی ما دیده میشود ،در حالی که دلایل آن در افراد متفاوت است اما دلایلی یکسان هم برای ناراحت شدن در متولدین ماه ها وجود دارد.
علاقه به ازدواج

متولدین کدوم ماه ازدواجی ترن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر دوست دارید از تمایل طرف مقابلتان به ازدواج آگاه شوید باید ماه تولد او را بدانید زیرا علاقه به ازدواج در افراد با ماه تولد آن ها رابطه مستقیم دارد.
خود محور

متولدین کدوم ماه کار خودشون رو مهم تر میدونن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آیا با فردی که اول به کار خودش رسیدگی میکند برخورد کرده اید؟ این خصوصیت با ماه تولد افراد رابطه مستقیم دارد که باعث میشود کار خودشان در اولویت باشد.
افراد باکلاس

متولدین کدوم ماه با کلاس ترن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
باکلاس بودن بخشی از شخصیت افراد را تشکیل می دهد. برخی از افراد این ویژگی را از بدو تولد به همراه دارند و ماه تولد را میتوان دلیل باکلاسی آن ها دانست.
طالع بینی

طالع بینی جالب؛ کدوم روز هفته بدنیا اومدی؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
طالع بینی جالبی در مورد روزهای هفته را می توانید در این مطلب مشاهده کنید که می توانید کمی از زندگی و آینده خود مطلع شوید.
آدم موذی

بیشتر آدمهای آب زیرکاه، متولد چه ماهی هستن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تشخیص افراد موذی همیشه راحت نیست زیرا آن ها در بسیاری از مواقع چراغ خاموش عمل میکنند اما به کمک ماه تولد میتوانید افراد موذی را تشخیص دهید.
مدیریت زندگی

متولدین کدوم ماه، تو خونه ریاست میکنن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی از افراد همیشه کنترل زندگی شان را در دست دارند و میتوانند در شرایط مختلف زندگیشان را مدیریت کنند بخشی از این خصوصیت با ماه تولدشان ارتباط دارد.
صفحه 1 از 12