تولد
افراد باکلاس

با کلاس ترین آدم ها متولد کدوم ماه هستن؟

کد مطلب : 85849تعداد نظرات : 18 نظرزمان مطالعه : 4 دقیقه
باکلاس بودن بخشی از شخصیت افراد را تشکیل می دهد. برخی از افراد این ویژگی را از بدو تولد به همراه دارند و ماه تولد را میتوان دلیل باکلاسی آن ها دانست.

تفاوت میزان سطح کلاس در میان متولدین ماههای مختلف

حتما افرادی را دور و بر خودتان دیدید که از لحاظ رفتار و منش متفاوت از دیگران هستند یا به اصطلاح امروزی، باکلاس رفتار می‌ کنند. این افراد معمولاً آرامش زیادی دارند، با اعتماد بنفس هستند و خیلی شجاعانه رفتار می کنند. در این قسمت از نمناک قصد داریم که به ترتیب به شما معرفی کنیم؛ این ویژگی یعنی باکلاسی و سطح بالا بودن در برخی از رفتارها، در متولدین کدام ماه بیشتر دیده می شود.

دی

دی ماهی ها دیسیپلین مخصوص به خودشان را دارند. خیلی سخت کوش هستند و روی دیگران حساب باز نمی کنند. خیلی مستقل عمل می‌ کنند و از نظر دیگران خیلی باکلاس جلوه می کنند. آن ها افراد با اعتماد به نفسی هستند. تفکر عاقلانه و بالغانه ای دارند و هرگز تحت تاثیر حواشی و حرف‌ های منفی دیگران قرار نمی‌ گیرند و راه خودشان را پیش می‌ برند و خیلی در مورد حرف ها و اقدامات دیگران حساسیت به خرج نمی‌ دهند. آن ها عاشق یادگیری چیز های جدید هستند و رفتار محترمانه ای هم با اطرافیان شان دارند.

باکلاس بودن

آذر

چیزی که باعث جذابیت و یا باکلاس به نظر رسیدن آذر ماهی ها می شود، این است که عاشق سفر هستند و دوست دارند مکان های جدید، فرهنگ ها، غذا ها و افراد جدید را ملاقات کنند. آن ها از آنچه که هستند لذت می‌ برند و نیاز به تغییر خودشان نمی بینند و با احترام با دیگران رفتار می کنند. همیشه هیجان برای چیز های جدید دارند و از زندگی لذت می برند.

اردیبهشت

زمانی که یک اردیبهشتی وارد یک مکان جدید می‌ شود، همه به استایل و طرز رفتار او جذب می شوند. اردیبهشت ماهی ها افراد با اعتماد به نفسی هستند و به دنبال تقلید کردن از دیگران نمی باشند. چیزی در درون آن هاست که باعث تحسین و احترام دیگران می‌ شود. کاری که دوست نداشته باشند را به هیچ وجه انجام نمی دهند اما اگر اراده کنند؛ از پس همه کار ها بر می آیند.

مرداد

مرداد ماهی ها افراد جذابی هستند. معمولاً در مکان های شلوغ به گونه‌ای رفتار می‌ کنند که توجه دیگران به آن ها جلب می شود. جذابیت و باکلاسی آن ها فقط منحصر به ظاهر لباس شان نیست، بلکه درونا هیجانات و احساسی دارند که باعث کاریزماتیک بودنشان می شود. آن ها افراد با اعتماد به نفسی هستند و می‌دانند که چگونه هر شرایطی را تحت کنترل بگیرند.

جمع دوستانه

مهر

مهر ماهی ها هم جزء افراد باکلاس و جذاب دسته بندی می شوند. برایشان خیلی مهم است در هر جایی که وارد می شوند، احساس راحتی داشته باشند. اگر احساس سختی به آن ها دست بدهد، سریعاً آنجا را ترک می کنند. آن ها به دنبال هارمونی و هماهنگی در زندگی هستند و می‌ خواهند همه چیز را در حد متعادل نگه دارند.

اسفند

اسفند ماهی ها لحظات جذابی را برای دیگران خلق می کنند. کاری نمی کنند که به خودشان و دیگران حس ناراحتی و ناخوشایندی را القا کنند. به هنر و فرهنگ علاقه زیادی دارند و تنها چیزی که باعث می شود باکلاس به نظر نرسند، این است که گاهی اوقات حس نا امنی و رودروایسی بسیار زیاد به آن ها غلبه می کند؛ اما در کل آن ها افراد باکلاسی هستند.

تیر

تیر ماهی ها نسبتاً جزو افراد باکلاس محسوب می شوند؛ به شرطی که بتوانند احساسات خود را کنترل کنند و در شرایطی که خیلی احساسی شده اند جلوی گریه شان را بگیرند. آن ها در ابراز احساسات خیلی اغراق نمی کنند و گاهی اوقات صادق نیستند اما از لحاظ باکلاسی تقریباً معمولی هستند.

گریه کردن

آبان

آبان ماهی ها از لحاظ ظاهری، زیبایی های منحصر به فرد خودشان را دارند. معمولاً هر جایی که بروند باعث جلب توجه دیگران می شوند اما گاهی اوقات آسیب‌ پذیری بیش از حد یا حسادت زیاد باعث می شود که از میزان جذابیت شان کم شود. گاهی روی یک مسئله وسواس پیدا می‌ کنند و همین باعث می شود که دیگران بفهمند حال شان با خودشان خوب نیست.

شهریور

شهریور ماهی ها به خودشان خیلی ایراد می گیرند و مدام در درون با خودشان درگیر هستند. کاری می‌ کنند که دیگران در کنارشان احساس راحتی داشته باشند و خیلی رفتار رسمی و خاصی ندارند که باعث می شود باکلاس به نظر برسند.

خرداد

خرداد ماهی ها به اندازه کافی جذابیت دارند اما نمی دانند که چگونه باید آن را ابراز کنند. خرداد ماهی ها معمولاً خیلی آن تایم نیستند و شاید خیلی از جاها دیر سر قرار بروند که همین از میزان جذابیت و باکلاسی آنها کم می کند. آن ها مدام تاخیر دارند و پر مشغله هستند و زندگی شان پر از هرج و مرج و شلوغی است که همین از شدت جذابیت شان کم می‌ کند.

عجله داشتن

فروردین

فروردین ماهی ها از آنچه که هستند رضایت ندارند. به خاطر همین گاهی اوقات رفتارهای پرتنشی از خودشان نشان می‌ دهند و دیگران متوجه می‌ شوند که پر از استرس و ناراحتی هستند. رفتارشان گاهی آنقدر بد می شود که اصلا برای شان مهم نیست چه کسی نظاره گر آن ها باشد. البته که روحیه ماجراجویی و سرگرم‌کننده ای هم دارند که به جذابیت شان کمک می‌ کند اما به هر حال جزء افراد باکلاس محسوب نمی‌ شوند.

بهمن

بهمن ماهی ها افراد باهوشی هستند. از سفر کردن به شدت لذت می‌ برند اما لجبازی و مقایسه بیش از حد خودشان با دیگران از میزان جذابیت شان کم می‌ کند. سعی می‌ کنند که همیشه حرف آخر را بزنند و خودشان را ابراز کنند و همین باعث می شود که از شدت جذابیت شان کم شود.

با کلاس ترین آدم ها متولد کدوم ماه هستن؟

41006
این مطلب مفید بود ؟795211
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ش
برچسب : طالع بینی
18 نظر به ثبت رسیده است
تیر ماهیم1400-11-16
خوب بود
این دفعه درمورد تیر ماهیا اغراق نشد
ک خرچنگ ال و بل ه
3126
ریحانه1400-11-16
چه حرفا دی کجاش با کلاسه
53110
،bita1400-11-17
آفرین واقعا همه بهم میگن خیلی با کلاسی من دی ماهی هیتم❤????????????
3833
۰۰۰۰۰1400-11-16
قرار نیستش که چون تو خودت بی کلاسی بقیه رو هم بیکلاس ببینی
(ریحانه)
13128
دختر غمگین1400-11-28
کامنت پاینی باهت موافقم
38
جانان ❤️1400-11-17
دی ماهی یعنی خدای جذابیت . آبان ماهی یعنی الهه جذابیت . این دو ماه بیشترین آدمای جذاب رو ب خودشون اختصاص دادن . البته این دو ک ماه نیستن ، کلکسیون آدمای جذاب هستن . تاااماااام
6870
آینده1400-11-19
عالی فرمودی.....
1523
بینوا1400-11-19
دی ماه رو نمیدونم . اما تا جایی که من دیدم، آبان یعنی الهه حسادت
2722
م1401-01-04
باکلاسترین خوشپوشترین و ایده آلترین استاد دانشگاهمان یک دی ماهی فوق العاده بود!
77
بینوا1400-11-19
سلام روزگار خوش .
آبان ماهی خیر ندیده ای که من میشناسم. خیییلی ادعای با کلاسی داره اما هیچی نیست. با عمل و ده من ارایش ظاهرش خوشگله اما باطنش با حسادت وحشتناکی که داره خیلی زشته . و هرکاری میکنه تا کسی که بهش حسادت میکنه رو نابود کنه. تیر ماهیم . جالب و تقریبا درست بود. حقیقتا خیلی با کلاس نیستیم من و همسرم. معمولی هستیم.
2020
آتنا1400-11-19
من نمیفهمم چرا من از مهر بدم میاد، اونوقت هرجا میرم بعد مرداد مهر اومده????????
1223
سما محمدی1400-11-20
ای وای درست بود دقیقا کن مه ماهی هستم
14
....1400-11-21
درسته من خواهرم دی خودم اسفند
49
ناشناس1400-11-21
در مورد آذر کاملا درست گفتن چون همیشه آذر ماهی ها جذاب و با کلاسن و به دیگران احترام میزارن
1215
بخشی1400-11-23
سلام دوستان عزیزم انسان باید شانس وپیشانی داشته باشه پول باشه همه چیز هستی
97
❤????????1400-12-17
درمورد شهریور ماه کاملا اشتباه گفت من با خودم در گیر نیستم مگه دیوانه هستیم ما شهریوری ها که با خودمون درگیر باشیم والا من که هرجا میرم بهم میگن اووو چقدر لاکچری ????????????
86
سارا71401-01-03
با سلام همه ماه‌هایی که گفته شده براساس طالع بینی ممکن درست باشه برای بعضی ممکن درست نباشه
71
پروانه چگینی1401-01-04
عالی بود من متولد آذر ماه هستم و هرچه در موردم گفته بود درست بود
46
وبگردی