عروسی طناز طباطبایی
انتشار تصویری نسبتا قدیمی از طناز طباطبایی، بازیگر نقش طلا در سریال یاغی برای مخاطبان شبکه های اجتماعی و طرفداران این سریال جالب توجه بود.

تصویری از صحنه عروسی طناز طباطبایی در سریال ذبیح

طناز طباطبایی که این روزها در نقش طلای سریال یاغی مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است، سالها پیش در سن 17 سالگی در سریال ذبیح نقش آمنه، مادر حضرت محمد(ص) را بازی کرده بود که در صحنه ای از آن فیلم، مراسم خواستگاری و سپس ازدواج او دیده می شود. انتشار این صحنه های قدیمی برای بیشتر مخاطبان جالب بوده و با نام عکس عروسی طناز طباطبایی در 17 سالگی لقب گرفته است.

عروسی طناز طباطبایی

جوانی طناز طباطبایی

سریال تاریخی ذبیح، در سال 1379 برای شبکه یزد ساخته شد و شاید بتوان گفت اولین تجربه بازیگری طناز طباطبایی بود. این سریال به کارگردانی عباس مرادیان و مصطفی پور حامدی ساخته و بازیگر نقش طلا مطلای سریال یاغی در آن با بازیگرانی همچون جمشید مشایخی و کاظم افرندنیا همبازی شد.

طلا مطلا در یاغی

طناز طباطبایی در یاغی/ عکس از مجید طالبی و پیموده باران

طناز طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون در روز 20 اردیبهشت 1362 در تهران متولد و در یک خانواده چهارنفره بزرگ شد. رشته تحصیلی اش در دانشگاه کارگردانی تئاتر بود و از همان دوران به بازیگری علاقه داشت. طناز طباطبایی تا به امروز ازدواج نکرده و نامش در لیست بازیگران مجرد ایرانی همچنان باقی مانده است.

عکس قدیمی از طناز طباطبایی در نقش عروس

3.435
این مطلب مفید بود ؟2411
منبع : عکاس: مجید طالبی / عکاس: پیموده باران / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی