مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور

قاب جدید مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور در فیلم تارا

تاریخ انتشار : 3 شهریور 1401کد مطلب : 88369زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهدی پاکدل و همسرش رعنا آزادیور یکی از زوج های مشهور بازیگر سینما و تلویزیون هستند که فیلم تارا با بازی مشترک آنها داستان متفاوتی را روایت می کند.

آغاز اکران فیلم تارا در سینما

فیلم سینمایی تارا با نام سابق لحظه‌ای و دیگر هیچ، به کارگردانی و نویسندگی کاوه قهرمان و تهیه‌کنندگی سید غلامرضا موسوی است که اکران آن از امروز 2 شهریور ماه در سینماهای کشور آغاز بشد.

این فیلم که در سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور داشت اولین تجربه بلند سینمایی کاوه قهرمان پس از ساخت چند فیلم کوتاه و تیزرهای تبلیغاتی و دریافت جوایز متعددی در این زمینه می باشد.

فیلم تارا

پوستر فیلم تارا براساس طرحی از آرمین رحیمیان

داستان فیلم تارا

تارا، زندگی یک زوج در سه مقطع متفاوت را نشان می دهد که همچون رویایی آشفته در هم تنیده اند. رویای زنی که در خوابش خود را زنی دیگر می بیند و …

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است:

تارا در آستانه‌ی گرفتن تصمیمی ست که همسرش بهرام از آن بی خبر است. تصمیمی که قرار است مسیر زندگی این زوج را دستخوش تغییراتی کند. و همین دستمایه‌ای می‌شود تا فیلم داستان گذشته، حال و آینده‌ی رابطه تارا و بهرام را روایت کند. گذشته، حال و آینده‌ای که چون رویایی در هم تنیده اند.

بازیگران فیلم تارا

فیلم تارا یکی دیگر از فعالیت های مشترک مهدی پاکدل و همسرش رعنا آزادی ور است که تجربه همکاری در آثاری همچون چهارراه استانبول، محمدرسول الله، جیران و آمین را دارند. این زوج مشهور بازیگر در فیلم تارا نیز نقش زن و شوهر را ایفا می کنند.

مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور

مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور در فیلم تارا

سروش صحت و نازنین فراهانی بازیگران دیگر فیلم تارا هستند که نقش میانسالی زوج قصه را ایفا می کنند.

بازیگران فیلم تارا

نازنین فراهانی و سروش صحت

معصومه بیگی بازیگر جوان کشورمان که تجربه چند نمایش و آثاری هممچون سریال شهرزاد را در کارنامه هنری خود دارد به همراه مجید نوروزی نقش دوران جوانی زوج داستان را بر عهده دارد.

بازیگران فیلم تارا

مجید نوروزی و معصومه بیگی در فیلم تارا

قاب جدید مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور در فیلم تارا

4.528
این مطلب مفید بود ؟253
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی