بازار وسایل آشپزخانه
افرادی که قصد خرید انواع لوازم آشپزخانه و لوازم برقی برای منزلشان دارند می توانند در بهترین بازارهای تهران با قیمت مناسب و کیفیت عالی به راحتی خرید کنند.

معرفی بهترین بازارهای لوازم منزل و آشپزخانه در تهران

لوازم منزل به دو دسته محصولات برقی و محصولات آشپزخانه تقسیم میشود. معمولا لوازم آشپزخانه در بازار های اصلی با قیمت مناسب تری عرضه میگردد. اگر قصد خرید لوازم منزل را دارید، بازارهای پایتخت بهترین بازارهایی هستند که در آنجا می توانید وسایل برقی و آشپزخانه را بیابید. در این قسمت از دنیای مد نمناک شما را برای یافتن بورس فروش لوازم منزل در تهران یاری می دهیم.

شوش

شوش یکی از معروف ترین مناطق تهران برای خانم های خانه داری است که قصد خرید ظرف و ظروف دارند. این بازار برای تهیه جهیزیه بسیار مناسب است حتی اگر سخت پسند ترین زن دنیا باشید، مطمئن باشید از بازار شوش دست خالی برنمیگردید.

شوش یک انتخاب ایده آل برای تازه عروسان است زیرا در آنجا به راحتی میتوانند انواع اجناس ایرانی و خارجی را مقایسه کرده و بهترین گزینه را انتخاب کنند. در شوش می توانید به غیر از وسایل خانگی، وسایل برقی آشپزخانه را نیز بیابید.

با چند روز وقت گذاشتن میتوانید بخش اعظمی از سرویس آشپزخانه جهیزیه خود را در شوش پیدا کنید. با کمک انواع وسیله نقلیه می توان به بازار لوازم خانگی شوش دسترسی پیدا کرد. تنها کافی است که در ایستگاه شوش پیاده شده و با کمک تاکسی و اتوبوس خود را به بلور فروشان شوش و یا پاساژ های این خیابان برسانید.

بازار خرید ظروف

بازار صالح آباد

یکی از پرطرفدارترین بازارهای تهران برای خرید مایحتاج آشپزخانه و دکوری های شیک، صالح آباد است. در این بازار اغلب عمده فروشی ها فعالیت دارند اما تمام فروشگاهها عمده فروش نیستند و شما می توانید به راحتی از فروشگاه های خرده فروش خرید کنید. علاوه بر ظرف و ظروف، دکوری، آباژور، تابلو و.... که جزو وسایل بسیار مهم جهیزیه هستند نیز در این بازار با تنوع بالایی موجود است.

امین حضور

بیشتر تمرکز فروشگاه های لوازم خانگی روی لوازم برقی مثل یخچال، لباسشویی، ماکروفرو...است. این بازار برای تهیه سیستم صوتی منزل نیز بسیار گزینه مناسبی است. تنوع بالا محصولات امین حضور باعث شده که مراجعه کنندگان به راحتی اجناس را با هم مقایسه کرده و بهترین آنها را از نظر کیفیت و زیبایی انتخاب کنند. از میدان بهارستان یا میدان شوش می‌توانید به امین حضور دسترسی پیدا کنید.

بازار لوازم برقی در تهران

خیابان سهروردی شمالی

خیابان سهروردی تهران بورس فروش لوازم توکار در انواع برندهاست. با این وجود لوازم آشپزخانه غیرتوکار را نیز در این بازار یافت میشود اما تمرکز فروشگاه های این خیابان بر روی لوازم توکار است، به همین خاطر اکثر مراجعه کنندگان برای تنوع بالا در لوازم توکار به این خیابان مراجعه میکنند.

بهترین راه دسترسی به این فروشگاه‌ها استفاده خطوط تاکسی میدان هفت تیر، سید خندان و خیابان شریعتی است.

بازار بزرگ تهران

در بازار بزرگ تهران یک راسته برای لوازم خانگی وجود دارد که می‌توانید انواع لوازم خانگی را از آنجا تهیه کنید. در این بازار انواع محصولات برقی، صوتی و تصویری وجود دارد. شما در این بازار میتوانید لوازم خرد برقی آشپزخانه و یا لوازمی مثل اتو را هم پیدا کنید.

ایستگاه 15 خرداد مترو بهترین راه برای رسیدن به بازار است، اما اگر استفاده از اتوبوس و تاکسی برای تان راحت‌تر است، می‌توانید از میدان امام خمینی، میدان هفت تیر و میدان ولیعصر استفاده کنید.

بازار بزرگ تهران

نکات خرید لوازم منزل

  1. بر اساس نیازهای خود و خانواده خرید کنید.
  2. برای خرید لوازم خانگی بودجه ای تعیین کرده و بر اساس آن خرید کنید.
  3. از برندها و مراکز فروش معتبر خرید نمایید.
  4. به گارانتی و خدمات پس از فروش توجه نمایید.
  5. امکانات و مشخصات محصول را بررسی کنید.
  6. به برچسب انرژی محصول توجه کنید.

برای خرید وسایل آشپزخانه عروس کدوم بازار تهران بهتره؟

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
برچسب : بازار تهران
وبگردی