تخم طلای تلاونگ
با انجام قرعه کشی تلاونگ، تخم طلای هفته اول به برنده ای از تهران رسید.

برنده اولین تخم طلای تلاونگ، پدر یک خانواده چهار نفره

اولین قرعه کشی هفتگی تلاونگ برای اهدای جایزه ارزشمند «تخم طلا 50 گرمی» روز چهارشنبه 12 اسفند با حضور مدیران تلاونگ و نماینده سازمان صداوسیما انجام و آقای علیرضا خادمی به عنوان اولین برنده این جایزه معرفی شد.

برنده تخم طلای تلاونگ
براساس این گزارش، تلاونگ که اولین برند تولیدکننده تخم مرغ بسته بندی شناخته می شود، از هفته گذشته کمپینی را آغاز و قصد دارد به مصرف کنندگان محصولات تخم مرغ بسته بندی خود به قید قرعه تخم طلای 50 گرمی جایزه دهد.
طبق اعلام شرکت تلاونگ، خریداران بسته های مختلف تخم مرغ های تلاونگ (بسته های 6، 9، 12 و 15 عددی) با ارسال کد روی بسته بندی ها به سرشماره 1000136698 می توانند در این قرعه کشی شرکت کرده و شانس خود را برای برنده شدن تخم طلا امتحان کنند. شرکت کنندگان در نظر داشته باشند که بایستی تا زمان اعلام نتایج بسته بندی محصول را نزد خود نگاه دارند.
مسابقه تخم طلای تلاونگ
 اولین دور از قرعه کشی های تخم طلای تلاونگ در روز چهارشنبه با استفاده از گوی گردون انجام شد. به منظور حفظ حقوق مصرف کنندگان، علاوه بر مدیران تلاونگ، نمایندگان سازمان صداوسیما نیز بر قرعه کشی هفتگی تلاونگ نظارت دقیق داشتند. 
تلاونگ که  برند پیشرو در زمینه تولید و توزیع تخم مرغ های بسته بندی در عالی ترین شرایط بهداشتی و کیفی است، از سال 1356 با تأسیس یک مزرعه ی پرورش مرغ گوشتی با ظرفیت 170000 قطعه به صنعت مرغداری کشور گام نهاد. تلاونگ در ادامه روند توسعه فعالیت های خود به تأسیس مزارع مرغ مادر گوشتی، کارخانه ی جوجه کشی، مزارع پرورش مرغ تخم گذار و گوشتی و کارخانجات تولید نهاده و کنسانتره برای مصارف دام و طیور اقدام کرد تا نهایتا امروز با گذشت 43 سال به عنوان بزرگترین تولیدکننده تخم مرغ های بسته بندی شناخته می شود. 
علاوه بر تولید تخم مرغ های بسته بندی، تلاونگ با تولید محصولات تبدیلی مانند سفیده مایع پاستوریزه تخم مرغ، رول های سفیده پخته شده با نام تلارول و ساندویچ های تخم مرغ با نام تلاویج، نوآوری گسترده ای را در تولید محصولات جدید از تخم مرغ پدید آورده که با استقبال گسترده ی عموم مردم مواجه شده است.
قرعه کشی هفتگی تخم طلای 50 گرمی تلاونگ در اولین گام با استقبال خوبی از سمت مردم مواجه شده و پیش بینی می شود این استقبال در هفته های آتی افزایش چشم گیری داشته باشد. 

اولین قرعه کشی هفتگی تلاونگ انجام شد

3.127
این مطلب مفید بود ؟1710
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی